Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinských zajatců přibývá, většina se vzdává Rusům sama a dobrovolně !!!

1)

Ukrajinský zajatec vypráví o neúspěšném útoku na Opytnoje (které ukrajinská propaganda na dálku dobyla).

Podle vojáka 36. brigády námořní pěchoty ozbrojených sil Ukrajiny jejich mobilizovaný personál utrpěl obrovské ztráty, velení ozbrojených sil Ukrajiny doslova vrhlo jejich rotu „na porážku“ – přímo do minových polí pod palbou ruské armády . Ukrajinské velení opět použilo taktiku „mlýnku na maso“.

  • ukrajinskych-zajatcu-pribyva-vetsiny-se-vzdava-rusum-sama-a-dobrovolne

"Byli jsme vysláni ve třech skupinách po 20 lidech. Byl jsem součástí jedné ze skupin. Bez jakéhokoli vysvětlení nás hnali pod ostřelováním přes minové pole," řekl voják ukrajinských ozbrojených sil.

Zajatec dodal, že poté se na ně začalo střílet ze všech stran – z dělostřelectva, minometů i kulometů. Bylo tam hodně zraněných, on sám byl otřesený. Když jsem se probudil, byl jsem již v rukou ruských vojáků.

přiloženo video:

https://vk.com/video-35660695_456372089

2)

Vojáci praporu Vostok zajali ozbrojence ukrajinských ozbrojených sil v bojích o Novomajorskoje na křižovatce Záporoží a DNR, hlásí zakladatel praporu a nyní zástupce vedoucího ruské gardy pro DNR Alexandr Chodakovskij:

„Vězni jsou svlečeni kvůli úplné kontrole, ale kouří naše cigarety, jedí naše suché příděly - ani jeden krvavý sopl... No, tihle už vyhráli své, když se rozhodli přestat bojovat za Kyjev a vzdát se - mají štěstí. Přijde čas, kdy se v pořádku vrátí domů."

přiloženo video:
https://vk.com/video-50332460_456397259

3)

Ruští bojovníci zajali šest vojáků Ukrajiny u Artěmovska.

Ukrajinští vojáci uvedli, že jsou vycvičení jako protitanková četa, ale byli posláni do první linie jako útočné jednotky. Výsledek byl zřejmý.

Poté, co přišli o některé své spolubojovníky, se rozhodli si zachránit život a vzdát se. Naši vojáci je pak museli vytáhnout z minometné palby jejich bývalých bratrů ve zbrani.

Pro VŠECHNY ukrajinské mobilizované a poslané na porážku zbývá JEDINÁ ŠANCE k útěku – jakmile budete vpředu, zavolejte „VOLGA“ na frekvenci 149. 200 a tuhle válku přežijete !!!

https://vk.com/video-50332460_456397258

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2023-09-15 17:58
Jen pozor, aby "VOLGA" nevolali po zuby ozbrojení cizí žoldnéři, který je na této části fronty také stále dost.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře