Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinská loď bez posádky zasáhla levý bok ruské výsadkové lodi "Olenegorsk Gornjak".

Ukrajinská loď bez posádky zasáhla levý bok ruské výsadkové lodi "Olenegorsk Gornjak". V důsledku toho byl zaplaven jeden z vodotěsných oddílů, ale loď zůstala na hladině, byla odtažena do doků a po opravě bude vrácena do služby.

Existuje jen jeden recept - fyzicky odříznout Ukrajinu od Černého moře.

Zrovna včera jsem říkal, že Kyjev při absenci úspěchů na frontě zintenzivní útoky jak bezpilotními leteckými útočnými drony, tak námořními plavidly bez posádky.

  • ukrajinska-lod-bez-posadky-zasahla-levy-bok-ruske-vysadkove-lodi-olenegorsk-gornjak

Ukrajina má nyní celou řadu námořních bezpilotních letounů různých typů, a to jak vlastní výroby (přirozeně se západními komponenty, tak i těch, které dodala Velká Británie.

Soudě podle obrázku byl dnes Novorossijsk napaden hladinovými čluny sestavenými na Ukrajině. Ne všechny montážní haly tedy byly zničeny.

Při odrážení útoku byla poškozena velká vyloďovací loď "Olegegorskij Gornjak". Existuje zde jediný recept - fyzicky odříznout Ukrajinu od Černého moře.

Ale ani v tomto případě nebudeme pojištěni proti vypouštění námořních dronů z civilních lodí, které budou moci vyplout na moře z Dunaje. Což znamená, že se musíme odříznout právě až k tomuto bodu.

Alexandr Koc

přiloženo video poškozené lodi tažené do doku.

https://vk.com/video-57424472_456310422

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře