Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Susan Lindauer bývalá agentka CIA: Dárky západní demokracie Libyi

  • Stop_Bombing_Libya_450
NATO šroubuje propagandu proti Libyi, aby zdůvodnila svoji "humanitární válku" proti vládě Muammara Kaddáfího. Až do nedávné doby v tom bylo NATO do značné míry úspěšné, jelikož běžní občané na celém světě nemají přístup k přímým důkazům, na kterých by založili své vlastní názory.

Jako bývalá agentka CIA jsem byla důvěrné seznámená s průběhem jednání v OSN - Lockerbie teroristický útok Libye - 1995 až 2003, a musela jsem utéct ze zajetí této agendy a zhodnocení důkazů současných událostí.

V reakci na četné prosby se s vámi podílím o skutečné důkazy, které dostávám denně od informátorů v Tripolis. Video dokumenty obdržené od libyjských uprchlíků, které sbírá vyšetřovací komisi pod názvem "Mezinárodní odborníci v oblasti občanského práva za mír v Libyi".

Složení této vyšetřovací komise sestává z evropských, amerických a mezinárodních aktivistů za lidská práva, připravující obvinění z válečných zločinů NATO. Posoudit podle těchto videí a stanovit náhradu hmotné škody, kterou NATO bude muset kompenzovat Libyi, a ve skutečnosti musí být obrovská.

A co je nejdůležitější, je jasné, že NATO založilo své důvody v OSN na nepravdivé informaci s cílem ospravedlnit vojenskou akci. Za účelem získání prospěchu z tohoto konfliktu, Británie a Francie šly ve stopách nekalých zpravodajství z nespolehlivých zdrojů.

Podrobnější šetření ukazuje, že je to přesně naopak: že vojáci NATO podporují rebely, kteří jsou vinni z krutostí, ne vojáci Kaddáfího! Sankce by měly být zrušeny a NATO by mělo své vojenské síly směrovat na podporu Kaddáfího a k ochraně libyjského lidu.

Nehrajte si s pravdou

Tyto videa ukazují obrovská zvěrstva. Existují dva hlavní důvody, proč NATO rebelové páchají takové činy. Za prvé, pácháním válečných zločinů spustili strategii vyvolání paniky a sociálních nepokojů v ulicích, což je přesný opak toho, proč tam NATO údajně šlo.

Vyvoláním strachu uvedli své soupeře v tiché podřízení. Běžní Libyjci na vlastní oči vidí, že libyjští rebelové jsou "všemocní", že je NATO podporuje a kryje, že o podpoře Kaddáfího je lepší mlčet, jinak můžou být důsledky katastrofální.

Ve stejné době libyjští rebelové našli způsob, jak "mačkat na tlačítka" NATO a spustit mechanizmus "humanitární války". Nicméně, proč celý svět věří, že za vlády Kaddáfího během 41 let nebyly zpozorovány žádné zločiny na občanech, a teď je najednou vinen z nejstrašnějších zločinů?

Ti, kteří pozorně sledovali Libyi, mají na to opačný názor. V minulosti ukázal Kaddáfí výjimečnou odolnost při ochraně svých občanů a odmítl vydat dva Libyjce podezřelé z účasti na výbuchu Boeingu 747 nad skotským městem Lockerbie 21.prosince 1988 navzdory tomu, že OSN uložila na Libyi sankce.

Kaddáfí věděl, že tito lidé jsou nevinní a že se spravedlnosti od mezinárodního soudu nedočkají. Tento teroristický akt byl jednoduše naplánován s cílem zakryt účast CIA v drogové mafii z údolí Bekaa Valley v Libanonu během krize a rukojmím byl novinář Terry Anderson.

V ten den letem Pan-American 103 do Washingtonu letěl společný tým vyšetřovatelů CIA a FBI, jehož cílem bylo odhalit korupci, která nastala. Letadlo explodovalo nad Lockerbie, (Skotsko). Obětním beránkem určili Libyi, stejně, jako v případě útoků z 11. září 2001. Kaddáfí odmítl ustoupit, zůstal věrný svým spoluobčanům i přes silný mezinárodní tlak. Mimochodem, předpoklad Kaddáfího byl správný. Spojené státy podplatily dva svědky v případu Lockerbie pomocí úplatků v hodnotě 4 milionů dolarů, což byl jeden z nejvíce hanebných případu korupce, ke kterému došlo na mezinárodní úrovni.

Poté, co dva falešní svědkové veřejně odvolali a přiznali svou vinu, jediný Libyjec, který byl odsouzen za výbuch Pan-Am letu 103, Abdel Baset al-Megrahi, byl v srpnu 2009 "propuštěn z vazby na základě humanitárních důvodů" ze skotského vězení, údajně aby se mohl vrátit domů a zemřít tam na rakovinu.

Pravě skutky Kaddáfího odhalují jeho charakter. Hodil své občany na roztrhání vlkům? Vzdává se jich, když je to výhodné? Určitě ne. Tvrdí, že libyjský lid a on jsou jedno. On chrání své občany bez ohledu na to, co se může stát jemu.

Tato videa odhalují realitu. Ironií je, že obvinivši vojáky Kaddáfího, zejména ze znásilnění, NATO činí do očí bijící přiznání, že v Libyi jsou páchány válečné zločiny.

Ve zprávách se oznamuje, že Kaddáfí nařídil armádě distribuci tablet Viagra, aby podpořil "maratony znásilnění", takto dokonale "zapracovali" na zpravodajském kanálu CNN. Nicméně, bývalá členka Kongresu Cynthia McKinley zjistila, že největším odběratelem Viagry odesílané do Libye je právě americká vláda, jejíž členové dostali malé modravé tablety pro starší vojáky-rebely, aby se "inspirovali" k boji.

Soudě podle výpovědi o znásilněních v Libyi, uspěla tam americká strategie nejtragičtějším způsobem ...

Zločinci a zločiny

Tato videa jsou podle mého názoru stejně hrozné, jako filmování členy Al-Káidy. Ale nevěřte mým slovům. Podívejte se na důkazy osobně a udělejte si o tom vlastní závěry.

Upozornění: Tato videa jsou brutální, mohou způsobit u diváka šok. Pocházejí ze stránek "ObamasLibya.com" a "FederalJack.com".

Na prvním videu libyjský rebel odřezává hlavu libyjskému vojákovi. Pokud by si někdo myslel, že tyto záběry jsou z Iráku, pak, sakra, největší podíl zahraničních bojovníků v Iráku (stejně jako v Čečensku a Afghánistánu), je najat z východní Libye! Bohužel pro NATO, protože toto video je natočeno v Libyi, nemůže to popřít: libyjský arabský dialekt mluvený přítomnými při natáčení má svůj charakteristický přízvuk.

Na druhém videu zachycena strašná scéna, jak libyjský rebel odřezává kusy hnijícího masa z mrtvých vojáků a nutí libyjské válečné zajatce, postavené v řadě, vzít si je a jíst.

Následující video ukazuje, jak skupina rebelů znásilňuje civilistu s pomoci pistolí.

Další - dav rebelů věší hlavou dolů libyjského vojáka, a pak mu odsekává hlavu.

Poté - video, ve kterém pracovníci CIA pracují ruku v ruce s vojenskými silami rebelů, jezdí nákladními auty (důkaz, že se americká armáda již zapojila do pozemních operací a konaných zvěrstev).

V dalším videu je několik mrtvých libyjských vojáků s proříznutým hrdlem, ležící v zadní části nákladního vozu. Takové zabíjení je porušením Ženevských úmluv o ochraně obětí mezinárodních ozbrojených konfliktů: vojáci, zajatci jsou pod ochranou úmluvy.

Rebelové NATO byli velmi agresivní a to vyvolalo strach u kolemjdoucích, a přesto donutili jednoho, aby filmoval tuto vraždu a křičeli, že na vině byli vojáci Kaddáfího. Následně muž popadl kameru a svoji rodinu a uprchl z pevnosti rebelů. Tak se dostalo toto video do rukou vyšetřovací skupiny v Tripolisu.

Všechna videa jsou zde.

Takové krutosti a barbarství jsou těžko pochopitelné a i to, jak NATO může počítat s tím, že rebelové mohou mít nějaké organizační schopnosti ...

Znásilnění jako válečná zbraň

Ukázalo se vše horší, než jste si mysleli? Povstalci používají znásilnění jako "trest" pro sympatizanty Kaddáfího nebo "neutrální" rodiny, které se automaticky nepřipojí k rebelům.V islámské kultuře po znásilnění stigma hanby nesou všichni příbuzní, je to druh kolektivního trestu. V současné době skupina ochránců práv žen pracuje s obětmi znásilnění. Zde je několik svědectví o znásilnění a svědectví očitých svědků.

Nicméně, tyto případy nejsou největšími. Samozřejmě, že cestovat stovky kilometrů přes kontrolní stanoviště a bombových útoků - je problém. Tak to bylo 22. června, kdy členové nevládního vyšetřovacího týmu cestovali přes 300 km, aby natočili video chlapce, který byl kastrovaný NATO-rebely a také mu vypíchli oči - jako trest za to, že odmítl vstoupit do jejich vojenských formací.

Následující video bylo od otce rodiny, který sympatizuje s Kaddáfím, popisuje únos své dcery, panny. Rebelové s puškami ji vytáhli ven z domu a gang jí znásilňoval a poté jí uřízli prsa, ona zemřela na ztrátu krve.

V současné době vyšetřovatelé čekají na možnost hovoru s Libyjkou z města Zauiya, která byla vystavena krutému znásilnění rebelů, po kterém jí také uřízly prsa. Po řádění rebelové utekli, stříleli do vzduchu, od smrti ztrátou krve ženu zachránili šokovaní očití svědkové. Je hospitalizována, ale stále v silném fyzickém a emocionálním šoku a ještě není schopna promluvit. Ochránci lidských práv jsou s ní a podporují ji. Naléhavě pro ni hledají sponzora na provedení korekční operace ve Spojených státech nebo v Evropě.

19. června vojáci Kaddáfího, kteří bojovali za město Misurata zachránili další oběť znásilnění. Tato mladá žena byla unesena a držena jako rukojmí 20 dní. Rebelové se při jejím znásilňování střídali každý den a noc, vojáci Kaddáfího ji osvobodili a zachránili této nešťastné dívce život.

Taková je humanitární mise NATO ...

Není pochyb o tom, že organizace NATO je vulgárním způsobem "podvedena" a měla by okamžitě zastavit ochranu rebelů. Americké daně jsou používány k přípravě nového Talibanu v umění podrobení Libyjců prostřednictvím teroru, zatímco Západ krade bohatství Libye.

Nicméně, NATO nevzalo v úvahu ducha libyjských lidí. V pestré historii Libye je i tradice chránit svou suverenitu proti cizím vetřelcům. Libyjské rodiny a kmenoví náčelníci jsou rozhodnuti dostat náhradu za všechna poškození ze všech členských zemí NATO a arabských zemí, které podporují rebely.

Jelikož NATO cvičí povstalce, poskytuje jim uniformy, zbraně, džípy, vozidla, poradce a leteckou podporu, ponese NATO i odpovědnost za tyto zločiny. Hmotné škody musí být nahrazeny občany NATO - formou poskytnutí Libyjcům bezplatně vzdělání, zdravotní péče, důchodů, vzdělávání na vysokých školách, výstavbu silnic, mostů a seznam pokračuje...

Patrick Heyzeldayn, britský expert na konflikt NATO s Libyí vypočítal náklady za škody pro britskou stranu na 2,8 miliardy dolarů.

Vzniká otázka, proč jsou vlády, členové NATO ochotni podporovat tyto rebely? Měl by Obama utrácet těžce vydělané peníze z daní poplatníků střední třídy na financování teto války? Měla by na sebe Amerika brát roli přípravy sil Al-Káidy a roli vymahače? A to v době, kdy náš velký národ prší "červeným inkoustem"? Kdy se Američané snaží najít práci a nepřijít o s pomocí hypotéky nabyté bydlení? A navíc vědět, jak jsou naši vojáci vyčerpáni v dalších dvou našich neúspěšných válkách, ve kterých bojují se stejnými povstalci z Al-Kajdy - v Iráku a Afghánistánu?

Proč by měla Amerika podporovat NATO v zájmu Británie a Francie, aby byli schopni oživit své vzpomínky na minulost velmocí? Stojí za to, riskovat vlastní prosperitu a říši?

Tato videa nám ukazují úplně jinou pravdu. CIA musí pukat vzteky, že jsem zveřejnila tyto videa. Ale dobří agenti z CIA by měli být nemilosrdně upřímní. Neměli bychom skrývat hroznou a ošklivou pravdu. Jsme povinni poskytovat informace, které management - a veřejnost - zoufale potřebují, aby mohli činit informovaná politická rozhodnutí. Někdy informace jsou velmi, velmi ošklivé. Ale z mé strany by bylo špatné, kdyby ušetřila vaše nervy.

Jako bývalý americký agent jsem přesvědčena, že Spojené státy by měly okamžitě přerušit vztahy s libyjskými povstalci a ukončit jejich financování.

Susan Lindauer pracovala v OSN v oddělení boje proti terorismu. Její jurisdikcí byly země jako Libye, Irák, Egypt, Jemen, Sýrie a Malajsie. Skupina, kterou vedla, dávala varování před útoky z 11. září 2001. Je autorkou knihy "Extrémní poškození" (Extreme Prejudice).

Poznámka editora webu "Intel Hub": Susan Lindauer se etablovala jako bohatý zdroj informací. Všechny informace pocházející od Susan v minulosti byly 100% spolehlivé. Nicméně, "Intel Hub" nemá žádný způsob, jak nezávisle potvrdit, z které strany je bezhlavý muž.

Zdroj: (Původní článek se jmenuje "Ugly Truth: video, jak libyjští rebelové odřezávají hlavu vojáka Kaddáfího a jiné zločiny NATO").

Komentář

Michail Alexandrov

K tomu třeba dodat, že další "humanitární dar" Libyi ze strany vítězné demokracie a liberalismu se stalo aktivní používání munice s ochuzeným uranem, o čemž mluví mnohá média od letošního jara. Velkorážní náboje, granáty a bomby naplněné takovým přídavkem nejsou neškodné. Podle odborníků, jejichž názory jsem slyšel, drtí téměř všechny překážky v cestě, obsah se zahřeje na 5000 ° C a uran se rozpráší do nejmenších nano-částic.

Tyto částice snadno a téměř plynule rozpráší na rozsáhlém území a kontaminují zemský povrch, podzemní vody, a podle toho všechno, co stojí v oblasti, roste a žije. Vzhledem ke své zanedbatelné velikosti, ony se nevyhnutelně dostávají do těla a "usadí se" v libovolném orgánu. Pak se začne neustále ozařování zevnitř se všemi důsledky. A všechny druhy měřicích přístrojů (dozimetry) nejsou schopni odhalit v těle toto smítko prachu, takže jeho přítomnost se projeví až v procesu vývoje různých chorob.

Zdá se, že hlavním cílem, který sleduje tento druh uranu "podporující" libyjské rebely, je prakticky věčné zatracení oblasti zářením, znečištěné ochuzeným uranem (poločas rozpadu uranu - 4,5 miliard roků). Takže jak rebelové tak i příznivci plukovníka Kaddáfího budou muset žít s tímto navždy. Tam, kde Američané zanechali takové"dědictví" - v Srbsku, Iráku a Afghánistánu - je dlouhodobě velmi vysoký stupeň mutací, onemocnění a genetických abnormalit. Narození zdánlivě zdravých dětí, řekněme, v Iráku je nyní považováno za velké štěstí. Je příznačné, že jsou děti narozené jako mutanti i v americké armádě,od vojáků "dýchajících" tento prach při vlastní střelbě...

Tato významná (podle mého názoru) zpráva naznačuje určité reflexe. Otázky položené autorkou, jsou docela rozumné z hlediska západních občanů. Lichvářsko-biblické pojetí života se hroutí téměř ve všech zemích-nosičích. Ekonomika a infrastruktura jsou v rozkladu. Rekvizity v podobě bývalých koloniálních zemí a "Klondikové" zdroje, který by bylo možno pustošit a loupit, jsou už pryč. Ano, svět je jiný.

Rozhněvané a podvedené masy jdou do ulic a protestují, zatímco nominální vládci EU a britské koruny při velmi sebevražedných rozhodnutích, baví lidi svatebními obřady titulovaných osob. S klimatem a přírodními katastrofami také vytvořili něco nepřirozeného. A tak na pozadí neúrody, spekulace s potravinami a socio-ekonomickou nestabilitou, svět je na dobré cestě k hladovění a zkáze. A brzy si obyvatelé v zemích uvědomí, že je něco špatného (jsou problémy!), a budou hledat pro sebe záchranu (řešení).

"Řešení" je už dávno připraveno v podobě "světové vlády" a "nového světového řádu" rukou Vatikánu (viz globálním problémům a výzvám - globální přístup). Se zahájením tohoto scénáře pod záminkou fiktivní hrozby globálního oteplování přišlo nešťastné selhání s názvem "Climategate", ale loutkáři v zákulisí světa nikdy nedělají velkou přestávku a pokračují, opravují scénáře za pochodu. Zatím ani skutečné příčiny současné krize, ani žádný způsob, jak z toho, proslulé osobnosti demokracie a liberalismu nemohou nabídnout...

Zdroj

Videa usvědčující z šílených zvěrstev libyjské "rebely" podporované NATO

 

Z Libye uneseno 105 sirotků

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře