Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

McCain: Co si to Rusko dovoluje? V Sýrii bombarduje naše teroristy

Americký senátor John McCain, předseda Vojenského výboru, ostře kritizoval Rusko, protože "rebelové" bombardovaní v Sýrii patří CIA a jejich úkolem je svrhnout prezidenta Asada.


"Je to zajímavé, že jejich první útoky byly namířeny proti jednotlivcům a skupinám, které byly financovány a vyškoleni naším CIA," řekl McCain pro CNN. Dodal, že může potvrdit cíle Rusů, protože mluvil s lidmi ze zasažených míst. McCain tak otevřeně přiznal, že CIA si udržuje teroristy v Sýrii a má dokonce s nimi kontakt.

Rusko potvrdilo, že bojuje nejen proti Islámskému státu, ale že má "seznam" dalších teroristických skupin. "Tyto organizace jsou nám dobře známy a cíle jsou vybrány v koordinaci sse syrskou armádou," uvedl mluvčí prezidenta Putina Dmitrij Peskov.

  • mccain-co-si-to-rusko-dovoluje-v-syrii-bombarduje-nase-teroristy

 

Je pravda, že Rusko bojuje nejen proti IS v Sýrii, ale prakticky proti každé militantní skupině. Každopádně  se  snaží rozlišovat mezi umírněnými a radikálními domnělými teroristy.

Americká armáda je ohromena rychlostí ruských akcí v Sýrii. Ministr obrany Ashton Carter řekl, že ruské akce jsou jako přilévání "benzinu do ohně."

Pentagon je naštvaný, protože Rusové teď efektivněji  bojují proti terorismu. Takže kromě teroristů z Islámského státu zasáhli i naše vlastní teroristy, stěžoval si McCain.

Americká válka proti teroru je vlastně zbraň jak svrhnout nepříjemné vlády a destabilizovat celé země a zničit je.

Výsledkem této "demokratizace" a "změny režimu", jsou miliony válečných uprchlíků, kteří zaplavují Evropu.

Ale toto spojení ze strany západních médií a politiků? Myslíte si, že to je naše válka, které produkuje válečné uprchlíky? Určitě ne, protože "my", jsme opravdu dobří a Rusové, Číňané a Íránci jsou v zásadě ti zlí!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 topmisuge@seznam.cz 2015-10-05 11:04
je neuvěřitelné co po světě běhá za kretény a vykřikují blbosti . Co ale s tím - nic blb zůstane pořád blbem.Je třeba číst,číst a vzdělávat se, aspoň neumřem jako blbci.Ikdyž hodně inteligentů řádících na internetu jsou blbové.Tak nevim?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře