Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Daniel Solis: Lze odvrátit III. světovou válku?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • pakistan-valka

„Také Chamóra a jeho syna Šekema zabili ostřím meče, vzali z Šekemova domu Dínu a odešli.“ (Gensis, 34:26)

Zatím co se Evropa jen diví a žasne nad neutuchající bombardovací orgií pod hlavičkou NATO, tedy Organizace Severoatlantického Paktu, tato si samozvaně prodloužila svůj mandát k humanitárnímu bombardování Libye ve své dobré a osvědčené tradici, o dalších 90 dní. (odkaz)

Nálety OSAP (NATO) si doposud vyžádaly již přes 700 obětí z řad civilistů, přes 4000 jich bylo zraněno, ž toho přes 400 vážně, Počet padlých libyjských branců nebyl úřady zveřejněn. (odkaz)

Nyní chystá dokonce útok pozemních sil, který započal nálety francouzských a britských bojových vrtulníků na pozemní cíle. (odkaz)

"Blaze tomu, kdo tvá nemluvňata uchopí a roztříští o skálu." (Žalmy, 137:9)

Jen málokdo ale tuší, že podobný osud již dlouho čeká další muslimskou zemi - Pákistán.

Temná mračna války a zničení se totiž zatahují i nad Pákistánem. Mediální kolotoč s údajným zavražděním údajného strůjce atentátů z 9/11 Usámy bin Ládina započal již dlouho připravovanou ofenzívu, která má za cíl Pákistán napadnout, zhostit se jeho jaderného arzenálu a rozdělit zemi na malá území. Jedná se o invazi, jak jinak, v rámci boje proti terorizmu, která má samozřejmě mimo tohoto bohulibého poslání zcela jinou agendu, totiž „balkanizaci“ země a přerušení dodávek ropy a zemního plynu z Íránu do Číny. Tuto válku CIA „předvídá“ již deset let… (odkaz)

Zatím co se ve Středozemním moři na azurových vlnkách Neapolského přístavu pohupuje nejnovější výdobytek amerického zbrojního průmyslu, monstrózní jaderná letadlová loď George Herbert Walker Bush a její šestitisícová posádka leští kanóny a chystá startovací rampy pro stíhačky připravené na devastaci Tripolisu v duchu humanitárních misí „shock and awe“ (doslova „šok a hrůza), vyjadřuje se Čína zcela jednoznačně k plánům Spojených států amerických, přetrhnout její surovinovou pupeční šňůru jakýmkoli útokem na Pákistán.

(odkaz)

Při tiskové konferenci k zasedání kabinetu Čínské lidové republiky dne 19. května, upozornila mluvčí ministra zahraničí ČLR Jiang Yu, že „suverenita a územní celistvost Pákistánu musí být respektována“. Pákistánský deník The News uveřejnil, že „"Čína varovala jednoznačně, že jakýkoliv útok na Pákistán bude vnímán jako útok na Čínu. Toto avízo bylo formálně předáno během ČLR-SSA strategického dialogu a hospodářských rozhovorů. (odkaz)

Mluvčí ministerstva zahraničí Pákistánu, Tehmina Janjua prohlásila 2. června, že Pákistán bude bránit svoji suverenitu za každou cenu. (odkaz)

Spojené státy americké totiž daly Pákistánu nehorázné ultimátum, pochytat a předat do června všechny teroristy na indexu k tomuto účelu sestaveném. V čele seznamu byli vůdce Talibanu  Mula Omar, a údajný současný vůdce Al-Kajdy, Ilyas Kašmiri. Bílý dům dále vyhrožoval útokem na pohraniční území Pákistánu,  severní Waziristán, pokud nebudou hledané osoby předány. Seznam předala na své oficiální návštěvě H. Clintnová. Vedle jmen dvou vůdců si macecha přála, mimo jahůdek v lednu, také na míse hlavu Aymana al-Zawahriho, Siraje Haqqaniho, Abdela Rahmana, (jinak, že už nezatančí).

Bývalí důstojníci pákistánských tajných služeb a armády považují podle Press.tv tvrzení SSA o zabití Usámy bin Ládina, za lživou záminku k invazi do Pákistánu. (odkaz)

V tomto revanšistickém a vyděračském duchu již proběhlo několik útoků na Pákistán, prostřednictvím teroristických buněk Tehrik-e-Taliban Pakistan (TTP), operujících na území Pakistánu, o kterých se ví, že jsou infiltrovány Mossadem a indickou tajnou službou RAW a slouží k destabilizaci země. (odkaz)

Jeden takový útok byl například veden 23. května 2011 na pákistánskou námořní základnu Mehran, poblíž Karáčí, při kterém byly zničeny dva protiponorkové letouny PC3 Orion. (odkaz)

Tato operace započala de facto již před několika lety a nese krycí jméno Blue Tulsi a projekt A Clean Break. (odkaz)

Vzápětí, 2. června došlo ke tvrdým střetům mezi ozbrojenými jednotkami a pákistánskou armádou na afghánsko-pákistánské hranici. (odkaz)

Zajímavé je toto zejména v kontextu krátce před tímto incidentem probíhajících jednání mezi diplomaty Spojených států amerických a delegací Talibanu. Zástupci Talibanu byli patrně vyzváni prokázat svoji autenticitu. Tato jednání probíhala doposud za zády Pakistánu. (odkaz)

Legitimita vyjednavače za Taliban není jednoznačná tak jako není jasné, kdo byli ozbrojenci, kteří se střetli na hranicích s pákistánskými jednotkami. Je pravděpodobné, že se jedná o další zpravodajskou hru západu namířenou proti Pákistánu. (odkaz)

Již minulý rok došlo k jednání, při kterých se prokázalo, že nabyla vedena legitimními zástupci Talibanu. Kdo zde hraje kočku a kdo myš, ale není zcela jasné. (odkaz)

O neustálých provokacích Spojených států amerických, které jsou prováděny nálety bezpilotních letounů v pohraničních kmenových oblastech pod záminkou boje proti terorizmu, při kterých přichází o život velké množství civilních obyvatel, zejména žen a dětí ani nemluvě. (odkaz)

Marc Grossman, člověk s velmi temnou minulostí a úzkými vazbami na vojensko-průmyslový komplex  a Fluchtkapital, který nahradil nedávno zesnulého R. Holbrooka jako pověřenec pro AFPAK, (odkaz)

drze plivnul Pákistánu do tváře konstatací, že SSA s nálety a bombardováním Pákistánského území bezpilotními letouny prostě nepřestanou. (odkaz)

Jak se Pákistán zbaví zhruba sedmi tisíců operativců CIA a dalších speciálních služeb SSA, kteří doposud působí na jeho území, bude také ještě zajímavé. (odkaz)

Čína v důsledku výhružek Washingtonu zásadně rozšířila spolupráci s Pákistánem na vojenské úrovni. (odkaz)

Klasická „bububu“ propaganda zatím v Evropě a to také v České republice již připravuje půdu pro eventuální úder „spojenců“ na Pákistán, pod záminkou boje proti terorizmu. Není také vyloučeno, že by mohlo dojít k útoku pod falešnou vlajkou na nějaké Evropské město, který by posloužil jako casus belli a zvrátil by zdejší veřejné mínění ve prospěch další války v řadě. Otázkou je, zdali může být zahraniční a vojenská politika západu skutečně až tak scestná, že by kromě trvalých neúspěchů v Afghánistánu, chystané pozemní ofenzivy v Libyi, ještě otevřela další frontu v Pákistánu i za cenu horké války s Čínou, která tuto možnost již anticipuje, viz společné prohlášení, které potvrzuje podporu Číny pákistánské protiteroristické strategii. (odkaz)

Čína dodává Pákistánu momentálně vyspělý vojenský materiál, jako jsou letadla včasného varování, (odkaz)

nebo 36 stíhačky J-10. Dalších 50 kusů nejmodernějších JF-17 „blesk“ jich dostane od Číny Pákistán dokonce i s posádkou okamžitě zdarma k dispozici. Vedou se jednání i o neviditelných stíhačkách J-20 a bitevníkách Xiaolong/FC-1. Čína taktéž hodlá i postavit vojenskou námořní základnu poblíž Gwadaru. (odkaz)

Křižníky střední třídy F-22P mají být doplněny o větší lodě s výtlakem 4000 tun. (odkaz)

Otázkou je také, zdali by se to takového apokalyptického dobrodružství nechala vmanévrovat třeba Indie, tradiční rival Pákistánu. (odkaz)

Pár dní před spuštění jaderného reaktoru v Íránském Bušeheru, se navíc z Izraele opět ozývají výzvy k napadení Íránu. Tyto výzvy jsou mařeny názory odborníků, kteří zpochybňují existenci íránského vojenského jaderného programu – tak jako resolutní odpovědí Íránu, který by si to v žádném případě nenechal líbit. (odkaz)

Rusko Íránu jeho právo na mírové využití jaderné energie nedávno znovu taktéž potvrdilo. (odkaz)

Tak jako svého času i Česká republika, prostřednictvím náměstkyně Schwarzneberga, Bambasové. (odkaz - jako odpověď na veřejný dotaz ke stanovisku MZV ČR z 5. 12. 2007, "Proč se vměšuje Česká republika do cizích vnitřních záležitostí?")

V tomto kontext kolují fámy o "nezabezpečeném" pákistánském jaderném arzenálu a o možnostech, že jaderné zbraně padnou do rukou teroristů… Veřejnost je pravidelně udržována důmyslnou propagandistickou mašinérií v pozoru a vystavována stresu a hrůze z neznámé hrozby, která může být každým okamžikem naplněna nějakou "příšernou událostí".

Spojené státy americké znepokojeny pákistánským jaderným materiálem, WikiLeaks 3. prosince, 2010 (odkaz)

a téměř o půl roku později:

Británie, Francie znepokojeny pákistánskými atomovkami: WikiLeaks 29. května, 2011 (odkaz)

Údajně odhalený útok na Německo, který se měl odehrát na přelomu tohoto jara/léta, byl potvrzen daty ukradenými přepadovým komandem speciálních jednotek námořnictva SSA, v „luxusním doupěti“ Usámi bin Ládina v Abottábádu, které toto komando hrdlořezů přepadlo 2. května, při naprosto ilegální akci na cizím svrchovaném území. (odkaz)

Zcela po vzoru vraždy Mahmouda al Mabhouha v dubajském Bustan Rotana Hotelu, komandem izraelské tajné služby. Nutno dodat, že útok v Abottábádu byl pro jeho strůjce celkem katastrofální, vzhledem ke ztrátě supertajného vrtulníku v hodnotě 60 milionů dolarů. (odkaz)

Za realizací plánu dodat Al-Kajdě jadernou zbraň a použít ji tak, aby byl dán dostatečný důvod k útoku na pákistánský jaderný arzenál, stál subdodavatel CIA, s diplomatickým pasem, Raymond Davis, který byl koncem ledna 2011 v Lahore zadržena za dvojitou vraždu agentů pákistánské tajné služby ISI, ale pod tlakem Spojených států amerických později propuštěn. Je zcela jasné, že plán jaderného teroristického útoku pod falešnou vlajkou existuje již delší dobu. (odkaz)

Proto se již delší dobu objevují v tisku informace typu:

Jaderné peklo, pokud bude Usáma zatčen nebo zabit: Al Kajdá (odkaz)

a to i v tisku českém:

Al-Káida vyzvala na videu k novým útokům proti Západu (odkaz)

Pro zajímavost lze tuto zprávu srovnat s následující, k lepšímu pochopení o jaký media spin se zde jedná…

Mluvčí Al-Káidy Adam Gadahn byl zatčen v Pákistánu - 7. března 2010 (odkaz)

Blízká budoucnost ukáže zdali se tento neblahý scénář, podle kterého imperium nového světov´ěho pořádku již delší dobu rozvíjí své mezinárodně-politické ambice rozvine v III. světovou válku, či zdali se podaří zbytku světa udržet špetku zdravého rozumu a toto eminentní nebezpečí odvrátit...

 

Citát: Gileáďané tehdy Efraimcům obsadili jordánské brody, a kdykoli někdo z efraimských uprchlíků žádal: „Nechte mě přejít,“ Gileáďané se ho ptali: „Nejsi Efraimec?“ Když odpověděl: „Nejsem,“ 6vyzvali ho: „Tak řekni: Šibolet.“ Když ale řekl: Sibolet (protože to neuměl vyslovit správně), popadli ho a zamordovali. Tenkrát u těch jordánských brodů padlo 42 000 Efraimců. (Soudců, 12:5-6)

 

Zdroje:

http://musculus.cz/csp/index.php?k=Gn&kap=34

http://www.nato.int/cps/en/SID-18C68A6B-78A25C8B/natolive/news_74977.htm

http://www.skynews.com.au/world/article.aspx?id=619971&vId=

http://www.azadnegar.com/article/helicopter-attacks-mark-further-escalation-us-nato-war-libya

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=25009

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=25081

http://www.thenews.com.pk/TodaysPrintDetail.aspx?ID=6094&Cat=13&dt=5/19/2011

http://tribune.com.pk/story/180814/pakistan-will-protect-its-sovereignty-at-all-costs-fo/?utm_medium=referral&utm_source=pulsenews

http://www.presstv.ir/detail/182915.html

http://paktribune.com/news/index.shtml?239616

http://www.allvoices.com/contributed-news/9180337-pns-mehran-attack-six-terrorist-killed-four-detained-latest-updates

http://thepeopleofpakistan.wordpress.com/2010/06/26/mossad-working-on-project-called-a-clean-break/

http://arabnews.com/world/article447298.ece

http://www.dawn.com/2011/05/22/germany-helps-mediate-us-talks-with-taliban-report.html

http://www.pukhtoonistangazette.com/news.php?news=3188

http://www.washingtonpost.com/world/national-security/us-speeds-up-direct-talks-with-taliban/2011/05/16/AFh1AE5G_story.html?hpid=z1

http://en.wikipedia.org/wiki/Drone_attacks_in_Pakistan

http://aconstantineblacklist.blogspot.com/2008/06/path-to-911-parts-9-16.html

http://www.pakistantoday.com.pk/2011/04/grossman-repeats-%E2%80%98do-more%E2%80%99-mantra/

http://www.nation.com.pk/pakistan-news-newspaper-daily-english-online/Politics/12-May-2011/CIAs-fake-Taliban-wrecking-Pak-terror-havoc/1

http://www.memri.org/report/en/0/0/0/0/0/0/5317.htm

http://news.xinhuanet.com/english2010/china/2011-05/20/c_13886050.htm

http://www.cnkeyword.info/russia-reported-that-china-has-become-the-worlds-fourth-largest-exporter-of-early-warning/

http://articles.timesofindia.indiatimes.com/2011-05-22/pakistan/29570738_1_gwadar-baluchistan-naval-base

http://www.eurasiareview.com/india-assessment-of-military-exercises-from-2004-2011-analysis-20052011/

http://www.eutimes.net/2011/06/former-chief-of-iaea-says-iran-is-not-building-nukes/

http://www.presstv.ir/detail/182858.html

http://www.mzv.cz/jnp/cz/o_ministerstvu/archivy/clanky_a_projevy_ministra_schwarzenberga_1/schwarzenberg_cesko_nepodporuje_americky.html

http://blisty.cz/art/37870.html

http://news.in.msn.com/international/article.aspx?cp-documentid=4646632

http://nation.com.pk/pakistan-news-newspaper-daily-english-online/International/29-May-2011/UK-France-concerned-over-Pakistan-nuke-WikiLeaks

http://www.chron.com/disp/story.mpl/ap/top/all/7581243.html

http://www.cbsnews.com/8301-503543_162-20060734-503543.html

http://tribune.com.pk/story/122238/raymond-davis-the-plot-thickens/

http://www.ndtv.com/article/world/nuclear-hellstorm-if-bin-laden-is-caught-or-killed-al-qaida-101330

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/235308-al-kaida-vyzvala-na-videu-k-novym-utokum-proti-zapadu.html?ref=boxE

http://www.lidovky.cz/mluvci-al-kaidy-adam-gadahn-byl-zatcen-v-pakistanu-f7a-/ln_zahranici.asp?c=A100307_223113_ln_zahranici_kim


 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře