Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zdeněk Bálek: Kam jsme to došli?!!

Neuvěřitelná lidská ubohost a idiotismus zároveň! Naši idioti se teď zaměřují na naše děti!!! S dospělými je to složitější a tak si vybírají tu nejsnadnější kořist - děti!!!

Již jsem o tom, o té cílené manipulaci s dětmi ze strany evropských politiků, psal dříve. Naši idioti, neboť jsou to jen loutky a nejsou schopni vlastní myšlenky, kopírují, aby se zavděčili, jen totéž, co před nimi veřejně vyslovil jejich německý páníček, německý kancléř Scholz, jehož děda se za druhé světové války věnoval vyvražďování ruského civilního obyvatelstva.

  • zdenek-balek-kam-jsme-to-dosli
  • zdenek-balek-kam-jsme-to-dosli

Scholz rovněž nedávno řešil s malými dětmi ve veřejnoprávní, německé televizi otázku, zda Putin je vrah, a co s ním!
Takže tady Scholz:
chlapec: „Co znamená slovo vrah?“
Scholz: „Znamená to, že někdo může z nízkých pohnutek zabít jinou osobu.“
chlapec: „Je Putin vrah?“
Scholz: „Putin je zodpovědný za životy těch lidí, kteří jsou v nebezpečí. Bylo by samozřejmě lepší, kdyby v Rusku platily zákony a pravidla jako u nás. No je to stát, ve kterém se nemůžeš cítit bezpečně. Zejména, když nesouhlasíš s vládou. Já patřím k lidem, kteří popisují situaci takovou, jaká je. Týká se to třeba jednoho člověka, který je teď v Rusku. Předtím byl v Německu. Byl otráven a německým lékařům se v poslední chvíli podařilo zachránit mu život.
A dále se stalo to, co se stalo – vrátil se do Ruska. Odsoudili ho, vynesli nespravedlivý rozsudek, díky němuž byl uvězněn.
Děvčátko: „ Putin by měl také jít do vězení?“
Scholz: „To je otázka, kterou musí vyřešit ruští občané. Ruští občané musí mít více demokracie a stát by měl dbát o jejich občanská práva. Pak se nebojíš o svůj život, nebojíš se vlády.“

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře