Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vznik a zavedení MONOPOLU na VĚDOMOSTI, které vlivné skupiny tento monopol udržují a chrání, a jak je "dovoleno" a "kontrolováno" pouze jediné poznání..

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

SVCS 2019-12-21 Slavjanské vysílání z Třince – Vedagor 4 (Znalostní Filtr)
Pojednávání o ztraceném čase a zfalšovaní dějin na historii
Kým a proč byl vytvořený „FILTR NAUKY“
Odhalení vztahu mezi zkreslením dějin na historii a metodami zkreslování identity
Studio Třinec, 21.12.2019 / www.svobodny-vysilac.cz

  • vznik-a-zavedeni-monopolu-na-vedomosti-ktere-vlivne-skupiny-tento-monopol-udrzuji-a-chrani-a-jak-je-dovoleno-a-kontrolovano-pouze-jedine-poznani

 

Podrobný přepis pořadu:

Pojednání o ztraceném čase, zfalšování dějin na historii anebo kým a proč byl vytvořen „FILTR NAUKY“, odhalující vztah mezi zkreslením dějin na historii a metodami zkreslení identity.

Význam slova KONSPIRACE (slovensky KONŠPIRÁCIA, anglicky CON-SPIRA-CY)

Toto slovo se skládá ze tří částí. Některé jazyky fungují na základě staroruského jazyka (Svätoruský Jazyk, Bukvice). V arabském a perském jazyku je následující vysvětlení:
– CON – kruh, nebo okruh; KON je pravidlo, etalon, který je uzavřený;
– SPIRA – význam spirály;
– CY – cyklus.
Skutečný Obraz CONSPIRACY je tedy pravidlo cyklické spirály, uzavřené v kruhu. Tj. informační záležitost jako podprahová zbraň na informačním poli. Pokud cíl nepozná tento skutečný Obraz, pak u cíle (oběti) dojde k zacyklení, zaseknutí.
Současná mínkotvorná věda používá tuto zbraň za účelem ochrany své cyklické uzavřené lži a podvodu tak, že NEGUJE názor, který nezapadá do rámce tohoto paradigma.

HIS-TORY (slovensky a česky „historie“)

Obraz skutečného významu tohoto slova postupně objevíme. Budeme odhalovat deformaci minulosti, dějiny civilizací a to i nejen lidských, která výrazně zasahuje do naší Reality.

Zavedení tzv. FITRU NAUKY

Tzv. Civilizace-vítěz zavedla systém odstranění všech vědeckých zmínek o svých konkurentech. Proto zavedla FILTR NAUKY za účelem vytvoření monopolu na Poznání, včetně poskytování vzdělání, zkreslení Dějin včetně odmítnutí nálezů předkládaných o minulosti, falšování archeologických nálezů, chronologie knih, uměleckých děl, mincí, vkládání listů do letopisů, kronik. Podsouvání textů napsaných ve jménu jiných autorů. Falšování současného přírodovědeckého výzkumu v chemii, biologii a ostatních vědách.
Ničení všeho, co této NAUCE nevyhovuje: Odstraňování lidí, kteří svými objevy ohrožují monopolní koncepci, archeologických důkazů a nalezišť, publikací a knižních zdrojů. Zatajování nevhodných informací na všech úrovních.

Tito pseudovítězové v podobě historických vrahů úmyslně odstraňují informace z Dějin o nežádoucích epochách, krajinách, národech, státech, lidech a faktech. Ničí artefakty a formují novou chronologii. Dějiny přepisují tak, aby vyhovovaly pouze ideologii „vítězů“.

Mechanismus vlivu je jednoduchý

Vybere se národ nebo jeho část, kterému vytvoří jazyk a abecedu podle principu „piš jako slyšíš, anebo jak se mluví, tak se píše“. Přepíšou jeho minulost, napasují na tento národ tzv. pravou chronologii od nich podsunutou, zakážou mluvit původním rodným jazykem, donutí ho mluvit cizím jazykem a nebo jediným původním dialektem jazyka. Nahradí kalendáře, náboženství, abecedu atd. A ty, kdo nesouhlasí, zabíjejí, mučí nebo šikanují. To vede k narušení národní identity.

Tento vliv je i Čechách a na Slovensku dobře známý. A i zde byl vytvořen jazyk podle filozofie „piš jak slyšíš“.

Genocida Rusínů za účelem založení Okrajiny (Ukrajiny)

Obsazování rusínských oblastí Uherské Rusi se odehrávalo v Rakousku-Uhersku od 1914 do 1918. Příklad z Rakousko-Uherska z roku 1914 až 1918, kdy na východní části současného Slovenska začala změna osídlení, aby se připravila půda pro založení OKRAJINY. Tedy to měl být původní název Ukrajiny. To bylo pokračováním jejich díla směrem ne území současného Ruska.

Článek pokračuje ZDE: http://www.slovanskakosile.cz/2020/01/06/svcs-2019-12-21-slavjanske-vysilani-z-trince-vedagor-4-znalostni-filtr/

Facebook komentáře