Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Superdebata na téma BRICS

Společenství států BRICS přináší rovnoprávnost v jednání a zachování národních států. Není tam ekonomická integrace, ale ekonomická spolupráce. Ať už se to západu líbí nebo ne, tak Čína se již stala světovým hegemonem. BRICS v současné době představuje 42 % světové populace a 25 % nominálního HDP. BRICS je považován za takovou novou G7. Všechny snahy o sankce na ruskou ropu ze strany G7 vyšly úplně tragikomicky.

Amerika a západní Evropa jsou odepisovány a centrum řízení se přesouvá do Číny a do Íránu. Dobrovolně jsme se stali součástí světa, který je na odpis. Celá západní ekonomika je de facto hra letadlo. Do skupiny BRICS podalo přihlášku dalších 12 zemí a má již také 23 čekatelů.

Nás probuzených je tak 15-20 %. Lidé, kteří nesledují alternativní scénu, tak nemají tyto informace. Většina Čechů jde za krysařem, za píšťalkou a spadne do propasti. Slovo BRICS neslyšíte nikde v médiích, protože se o něm nesmí mluvit. Otrokářský systém byla superdemokracie oproti tomu, co se na nás teď chystá. Naděje umírá naposledy, zato však navždy.

  • superdebata-na-tema-brics

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře