Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Senátor Rand Paul: „Elity chtějí vytvořit jednu světovou vládu" (CZ DABING)

Ve zkratce...

Senátor Rand Paul se ve čtvrtek objevil na Fox News a diskutoval o právě probíhajícím shromáždění Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu a poznamenal, že již není konspirační teorií říkat, že tato organizace zbohatlých “elit” usiluje o vytvoření jedné celosvětové vlády.

  • senator-rand-paul-elity-chteji-vytvorit-jednu-svetovou-vladu-cz-dabing

..

Přepis:

Fox News: Prodej privátních letů se tento týden rozjel, když miliardáři odletěli do švýcarského Davosu na honosné a okouzlující světové ekonomické fórum, týdenní akci, na níž elitní třída mluví o nás ostatních. A není to akce pro každého, je určena pouze pro zvané. A když už se tam dostanete, rozdělí vás podle třídy. Bílá visačka s modrou linkou jen pro hodně bohaté. Pokud jste manžel(ka) někoho významného, dostanete jen bílou visačku. A jako doprovod dostanete ošklivou zelenou visačku, protože nejste dost dobří. Drží elitu pohromadě. A mají svůj malý policejní stát, aby se ujistili, že tito lidé se soustředí na vládnutí světu. Pokud nejste ze CNN, nebo z New York Times a objevíte se tam bez pozvání, pravděpodobně vás zatknou. A v čele toho všeho stojí člověk jménem Klaus Schwab, který tu v podstatě řídí celosvětovou vládu, a ten týden zahájil prohlášením, že budoucnost je jejich, nikoli vaše.

Schwab: Budoucnost se jen tak neděje. Budoucnost je budována námi, naším mocným společenstvím, jako jste Vy v této místnosti. Máme nějaké prostředky na to, jak zlepšit stav světa.

Fox: A způsob, jakým začínají, je, že Vás chtějí sledovat. Když se ponoříte hlouběji do toho, co tito lidé říkají, otevřeně spřádají ty nejšílenější plány, o kterých jste kdy slyšeli jako sledování vaší uhlíkové stopy.

WEF: Prostřednictvím technologie vyvíjíme možnost, aby si spotřebitelé mohli sami měřit vlastní uhlíkovou stopu. Co to znamená? To znamená… Kam cestují? Jak cestují? Co jedí? Co konzumují na nástupištích? Takže individuální sledování uhlíkové stopy. Zůstaňte na příjmu…

Fox: Slyšeli jste to. Světová vláda chce mít přehled o tom, co jíte a kam chodíte. A to všechno proto, že John Kerry je trochu naštvaný, že vaše burgery vyhlazují část populace.

Kerry: Lidé zapomínají, skleníkové plyny způsobují znečištění ovzduší. A 15 milionů lidí ročně zemře kvůli kvalitě ovzduší na celém světě. Máme co do činění s krizí, přátelé. Je to krize způsobená lidmi.

Fox: Možná by se měli řídit vlastní radou, než nasednou do soukromých letadel vypouštějící tolik uhlíku. Ale oni se musí zaměřit na důležitější věci. Například zabránit další pandemii, když to minule tak dobře dopadlo.

Gates: Pokud přijde za deset let, měli bychom mít lepší diagnostickou technologii, která bude schopna v každé zemi během měsíce diagnostikovat celou naši populaci. Teď jsme trochu roztěkaní. Takže zahájení debaty probíhá pomalu.

Fox: Ano, spousta lidí je teď rozptýlena inflací, nedostatkem potravin, víte, skutečnými problémy. Ale vládnoucí třída v Davosu říká, ať si neděláme starosti, že vše je součástí plánu.

WEF: Musíme se smířit s tím, že nás to v rámci procesu bude bolet. Tempo, které potřebujeme, bude náchylné k chybným krokům. Způsobí nedostatek energie, vytvoří inflační tlaky. Musíme začít o tom mluvit, že ta bolest za to vlastně stojí.

Fox: Pokud máte všechny peníze světa, to poslední, čeho se musíte obávat, je inflace. Je to náš problém, ne jejich. Oni mají plné ruce práce s tím, aby vládli světu. A pochybný George Soros říká, že pokud jejich myšlenky neuskutečníme, civilizace skončí.

Soros: Boj s pandemiemi, změnou klimatu, vyhýbání se jaderné válce… udržování globálních institucí muselo ustoupit tomuto boji. Proto říkám, že naše civilizace nemusí přežít.

Fox: Věřte mi, když vám řeknu, že těmto lidem na nikom z nás nezáleží. Je to jen banda globalistů, kteří se poflakují a přicházejí s příliš mnoha špatnými nápady. Senátor z Kentucky, Rand Paul se k nám teď připojí. Měli by se Američané bát, když se nejbohatší lidé na celém světě sejdou na nóbl konferenci a snaží se zosnovat tyto šílené nápady na to, jak zlepšit náš život?

R. Paul: Kdyby jim na tom opravdu záleželo, mohli letět se mnou dnes ráno. Měl jsem třídu A u Southwest Airlines, a jistě víte, že to je tedy něco lepšího. Nebyl to soukromý tryskáč, ale mohli ušetřit. A když letíte tryskáčem, vytváříte pětkrát větší uhlíkovou stopu. Kdyby jim na tom záleželo, mohli by létat komerčními aerolinkami, ale oni ne, jsou to elitáři. Je tu další nebezpečí, které je ještě nebezpečnější, než celá ta jejich falešná starost o uhlíkovou stopu. Skutečným nebezpečím je toto. Podívejte se, jak špatná je vaše vláda v zemi, kde můžete tyto lidi volit. Tohle by byla celosvětová vláda, kde nemáte možnost o nikom hlasovat, což je nejhorší noční můra.

Byrokracie, se kterou máme problémy v USA, protože o nich nemůžeme hlasovat, jen nepřímo. Představte si jednu světovou byrokracii složenou ze všech těch elitářů, kteří by vládli naší zemi, a my bychom je ani nemohli volit? Jsem proti tomu. Když se mluvilo o světové vládě, říkalo se: „Á, to je konspirace.“ Můžeme jim s klidem říct: „Ne, mají to v programovém prohlášení, říkají to na každém setkání, o to jim jde.“ Ale nedostatek suverenity znamená nedostatek svobody a také nedostatek schopnosti reagovat a to je zcela protichůdné všemu, co naše země zastává.

Fox: Nechci shazovat Billa Gatese a tyhle lidi. Dělají hodně pro charitu, ale když ho slyšíte, jak tak nějak zavrhuje inflaci, nebo říká, že budete muset projít nějakou bolestí, abyste tak nějak následovali jeho nápady. Američané to slyší a říkají si, no tak, chlape, to snad nemyslíš vážně, že ne?

R. Paul: Není to jen necitlivost, protože nikdy nebyli v obchodě a neví, kolik co stojí. Ale je to také o tom, že teď máme celou řadu našeho politického spektra, které říká, že je to způsobeno chamtivostí. Pokud byste byli ve třetím ročníku, dal bych vám pětku, kdybyste mi řekli, že inflace je způsobena chamtivostí. To je to nejhloupější vysvětlení, nejméně pravděpodobné a postrádající všechna fakta, které se někdo pokouší předložit. Inflace je způsobena zvýšením objemu peněz, která má za následek zvýšení poptávky.

Děje se to kvůli velkému utrácení, FED je tiskne, zaplavuje jimi ekonomiku a zvyšuje tak ceny. Pokud tomuto nerozumíte, nikdy se to nezlepší. A moje předpověď je, že se to do listopadu ještě hodně zhorší. Fox: Co si myslíte o té sledovací technologii, kterou pro nás připravují? Vymýšlejí, že budou sledovat vaši uhlíkovou stopu. Tihle liberálové jsou už tak dost vystresovaní. Představte si, že až zjistí, že všechno, co dělají, ničí ozónovou vrstvu… zblázní se a začnou na nás křičet. R. Paul: Jo, soukromí není pro tyto lidi důležité.

Nejenže vás chtějí sledovat kvůli vaší uhlíkové stopě, WHO oznámila, že tvoří smlouvu, a ta bude připravena pro příští pandemii. Ale při příští pandemii nebudou nařízení ohledně očkování záviset na Washingtonu, nebo Washingtonem nařízeném rozestupy nebo roušky, ale bude mezinárodní a chtějí sledovat každého pomocí QR kódů. Myslím si, že to půjde až pod povrch právě tady vzadu, ale nejsem si jistý, jak to tam dostanou. Ale ne, chci říct, že to není vůbec žádná legrace. Je to velmi znepokojující.

Ale kdykoli o tom mluví, tak se absolutně nestarají o soukromí. A máte naprostou pravdu. Nezajímají se o jednotlivce. Neznají lidi, jako jsme my. Nikdy nejeli autobusem, nikdy neletěli komerčním letadlem, nikdy neřídili auto. Většina z nich ani nikdy neřídila vlastní auto. Takže to nejsou lidé, které chceme, aby nám ostatním říkali, co máme dělat.

Fox: To byl senátor Rand Paul, lítá komerčními linkami, tak ať to všichni vědí. Moc vám děkuji, pane senátore.

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/senator-rand-paul-usa-elity-chteji-vytvorit-jednu-svetovou-vladu-a-jiz-to-neni-konspiracni-teorii/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 teoretik64@volny.cz 2022-06-07 02:30
Tihle psychopaté (nahlédněte nebo si rovnou přečtěte Schwabovy knihy, a pokud můžete, srovnejte jeho vize s autorem Mein Kampf...) ovšem nežijí na úplném vrcholu pomyslné pyramidy. Jsem přesvědčen, že i oni 'jen' plní příkazy. Nu, a jestli někdy opravdu vznikne světová vláda, nevěřím, že tihle s ní budou mít něco společného.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře