Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rozhořčení cikánské spoluobčanky nad politickou situací v naší zemi…

Proč Fiala neúřaduje proti fašistům? Kde máme my fašisty? Ve vládě, Novotný, protože prezident a Fiala nad ním drží ruku. Tak si může dovolit říct, že nás budou házet z útesu a špinit náš národ? Málo trpíme na tomto světě? Všechno nám berou, všechno nám ničí, hrůza!

  • rozhorceni-cikanske-spoluobcanky-nad-politickou-situaci-v-nasi-zemi

Jsem úplně nasraná na tuto zkurvenou vládu. Shoďme tuto vládu dolů! Generál vyhrál podvodem! Sedí tam na pr...,nic nedělá, jenom se drží se svou manželkou za ručičku a chodí po Ostravě a po všech krajinách.

Konečně úřadujte, na co jste tam, do pi... ! Na co jsme vás volili? Takové idioty! Když už jste idioti, tak už konečně aspoň něco dělejte, at ukážete naší zemi, že opravdu stojíte za něco, a ne za ho...

Takže konečně vemte rozum do hrsti a dělejte něco pro nás. Nejenom pro zasranou Ukrajinu. Ukrajina je mi ukradená! Já nejsem ve válce, ani v ničem. Já chci svobodně žít, svobodně i pro naše děti, pro naši budoucnost, pro všechny děti, pro všechny lidi, pro všechny babičky, dědečky, pro všechny . Nejenom, že vy si budete kapsy mastit a přidávat si plno peněz, a ještě to ukazovat na obrazovce.

A Rakušan, a Fiala, a Pekarová, jestli nechcete úřadovat, běžte do p.. odtud! Líbí se vám na Ukrajině? Táhněte na Ukrajinu! Táhněte do pr...! Dejte už pokoj! Vyměňte lidem vládu! Dejte, ať mají prostor, ať pro nás něco jiná vláda udělá a ne taková hovna jak jste vy. Jsem úplně nasraná, nevím, co bych dělala. To už je katastrofa, co se děje na tomto světě!

Zdroj- ceskezpravy.eu

Zdroj: https://twitter.com/tomas_vandas/status/1657805827787354119?s=20

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Nowak 2023-05-18 12:57
Milá paní, asi nám nezbude nic jiného, než opět počkat až nás opět osvobodí teď už ne sovětská ale Ruská armáda, ale ne s pomocí američanů, ale i od nich. Ti rozšířili toto ZLO po celém světě a pak budeme soudit kolaboranty s amerikou a zločineckým západem! Docela se na tu dobu těším! :=)))
Citovat
#1 Miguel47 2023-05-18 09:05
Tato romská spoluobčanka má moje vřelé sympatie! Ne tento
těžce zkoušený národ, ale ten odporný skřet, co przní
pražský hrad a ta absolutně neschopná po stránce politické
a ekonomické, ale všeho schopná po stránce kriminální
zločinnosti už měli být dávno zlikvidováni! Dokud náš národ
tuto odpornou sebranku nezlikviduje, tak tito gauneŕi a
zločinci zničí nejen Romy, ale s nimi i celý náš národ!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře