Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Není Ukrajinec jako Ukrajinec. Může za to fašismus!

Martin Koller komentuje události minulého týdne, kdy došlo ke dvěma násilným incidentům Ukrajinců je na čase pochopit, že za skokové snížení bezpečnosti v naší republice jsou odpovědni nikým nekontrolovaní ukrajinští migranti. Média dlouho tajila totožnost násilníků a všude psala, že jde o "cizince". Jak dlouho se nechají občané manipulovat?

O tom, jaké skupiny ukrajinských obyvatel naše země hostí a o kořenech těchto brutálních činů Ukrajinců udělal krátkou analýzu přední vojenský analytik Martin Koller.

  • neni-ukrajinec-jako-ukrajinec-muze-za-to-fasismus

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jara 2023-08-16 11:40
"Není Ukrajinec, jako Ukrajinec" ??? Kdysi to platilo. Ale už tak 4 roky před "spec.voj.opera cí" jsem začala pozorovat proměnu i u těch Ukrajinců, co sem přilezli hladoví už v devadesátkách. Vymývací propaganda zapracovala. Do té doby se vyhýbali mluvení o politice do takové míry, až jsme si toho všímali. Musela jsem přerušit kontakt i tam, kde jsem to považovala vyloženě za kamarádství, kdy jsme se navštěvovali apod.
Jinak, současná každodenní realita....škod a mluvit. Nejhorší není ta vychcanost, bordel a chlast, ale co mají nasazeno v hlavách. Je to takový fenomén u lidí. Čím větší parazit, tím více se nadřazuje.
Už je pozdě, Kollere. Takový důsledek se přece dal čekat. Je to logická lidská reakce. Všichni je už nenávidí a těžko se toho budou zbavovat.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře