Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Martin Kovář 3. díl: V Německu postavili v nadživotní velikosti sochu Lenina. To zešíleli?

Progresivistům nevadí, když prohrávají volby, protože si libují v pocitu: Stejně máme pravdu, jsme mučedníci, političtí kamikaze.

„Neustálé vyrábění občanů tak či onak závislých na státu, a že si na to každou další dávkou, injekcí a podporou lidé a firmy zvykají, je smrtelné. Svět vypadá jinak. A jestli chce být Evropa konkurenceschopná, a koneckonců i Spojené státy, tak tohle musí přestat. Jinak je asijské velmoci zválcují, a nás s nimi. A bude po nás.“

To jsou jen některé myšlenky profesora Martina Kováře z našeho minulého povídání. Hovořili jsme také o někdejším prezidentovi Trumpovi, který byl liberálními médii tak často kritizován: „Trump neudělal v zahraniční politice za čtyři roky vůbec žádnou chybu. A málokterý americký prezident prospěl Evropě jako Donald Trump, když se k nám choval trochu nevybíravě, drsně, razantně, a když nám říkal, že Amerika je pro něj na prvním místě. A co měl říkat: Že mu jde o to, aby si vedla dobře hlavně Evropská unie? Reakce médií a politiků po jeho inauguračním projevu, kde řekl: „Amerika na prvním místě“, byla opravdu zběsilá.“ Nyní budeme s historikem a profesorem Martinem Kovářem pokračovat, a řeč bude nejen o Evropě a Americe, ale také o dnešní době velkých změn – a jakou roli v tom hraje ideologie liberální demokracie.

  • martin-kovar-3-dil-v-nemecku-postavili-v-nadzivotni-velikosti-sochu-lenina-to-zesileli
  • martin-kovar-3-dil-v-nemecku-postavili-v-nadzivotni-velikosti-sochu-lenina-to-zesileli

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře