Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Martin Koller se zamýšlí nad tím, jestli jsou Petr Drulák a Jaroslav Štefec opravdoví vlastenci?

Martin Koller před nedávnem slíbil, že se zaměří na vlasteneckou scénu. Říká se, že když hoří, tak nekádrujme hasiče. Jenže nesmí hasit benzínem. Informace které uslyšíte v tomto dílu Paralelně možná nebudete chtít slyšet, ale nedá se nic dělat. Je potřeba mluvit i o nepříjemných věcech. někteří možná namítnout, že tím rozkládáme vlasteneckou scénu, ale položme si otázku, je opravdu jen vlastenecká?

  • martin-koller-se-zamysli-nad-tim-jestli-jsou-petr-drulak-a-jaroslav-stefec-opravdovi-vlastenci

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#8 Joseff 2023-08-27 07:59
Pohled modrého jelena: https://www.youtube.com/watch?v=L8KmJR4c4H0
Citovat
#7 Jara 2023-08-26 11:06
Je třeba si uvědomit, že na politické scéně žádný opravdový vlastenec není. Každý autentický vlastenec okamžitě dostane nálepku "extremista" a mnoho lidí ho pak vlastně ani nezná, nebo těm nálepkám věří.
V tomto kontextu je také zajímavý úkaz českého židomilství. Jakmile má někdo nálepku "antisemita" za to, že řekne pravdu, Češi na něj běží s klackem, nebo aspoň vytáhnou kompletně vylhanou Chazarskou teorii a svedou to na Turky.
Odporná je taky metoda infiltrace pronárodních stran. Takže Koller pravdu má. Pamatuju se, že jsem se ocitla na Štefcově fb účtu v době covidového teroru a nestačila jsem koukat. To je fakt Babišův ocas.
Cesta oficiální politiky a voleb je už dávno neprůchodná. Co se ještě musí stát, aby byli lidi vyléčeni z naivity? Na druhé straně, je taková zabetonovaná situace předzvěst konce. Padne to pod svou vlastní tíhou, bo energie musí proudit. Do té doby má pro nás smysl jedině jakýsi underground, alernativní společnost - či spíše komunity - pokoušet se odstříhávat od úplné závislosti na jejich systému. A hlavně vytvořit nějakou vizi pro budoucnost, kdo nemá vizi, nemá šanci na přežití.
Citovat
#6 miroslav petr 2023-08-26 10:26
jak poznáte skutečného vlastence? velmi jednoduše-mluví se o něm JEN v negativech či vůbec ne. jak prosté, whatsone! kdo nepochopí, neměl by volit.
Citovat
#5 miroslav petr 2023-08-26 10:24
koller mluví velmi nekorektně, navíc lidé nechtějí slyšet nepříjemná fakta, proto je neoblíben mezi některými lidmi bez zdravého selského rozumu. pravda někdy bolí. cesta dlážděná dobrými úmysly vede vždy do pekla.
Citovat
#4 jarka 2023-08-26 09:38
Pane Kollere jste oborník ve svém oboru, opravdu se musíte presentovat tak, jak to delší dobu předvádíte? Existuje vúbec někdo, koho byjste neobviňoval a neurážej, kromě sama sebe?ce
Citovat
#3 Joseff 2023-08-26 09:09
Úderné, věcné, logické souvislosti. Děkuji.
Citovat
#2 Jánošík 2023-08-26 08:52
Homosex nepude nikdy proti transvesti, a ti nikdy proti pedo nebo zoo, nebo proti svým bratrům v politice, liberálům, ti budou jednotni a dosáhnou svého, zatímco národní se budou mezi sebou políčkovat a napadat, a tak budou ve svých cílech rozdrobeni a ve finále poraženi. Holt homo sapiens dobromyslnicus.
Citovat
#1 kralik 2023-08-26 06:27
koleer je imbecil
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře