Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Justiční mafie: Obrovská, neodpustitelná hanba ústavního soudu ČR (VIDEO CZ, 4 min)

  • justicni-mafie-obrovska-neodpustitelna-hanba-ustavniho-soudu-cr-video-cz-4-min
  • justicni-mafie-obrovska-neodpustitelna-hanba-ustavniho-soudu-cr-video-cz-4-min

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Byretský 2024-02-08 15:59
Jak probíhá takové veledůležité a velevážené soudní jednání je krásně vidět třeba ve filmu Karla Zemana Ukradená vzducholoď.
Citovat
#2 Pavlas 2024-02-08 15:17
Z drobných i větších signálů dalo se předpokládat, jak to dopadne. Mohly se spáry státní moci, vzájemně se utvrzující v diktatuře hnusu, lži a špíny, zachovat nekonzistentně? To by pak třeba utrpělo disidentské právo, které je zde postupně znásilňujícími metodikami nastolováno a které se kromě společenského rozvratu dosud jakž takž normálně existujících nižších sociálních skupin projevuje prostě tím, že republika nevzkvétá, snad lépe řečeno, že pravda a láska usychá.
Citovat
#1 jarka 2024-02-08 08:37
Mnozí z policie, státního zastupitelství a soudů potřebují výměnu kádrů. mnozí z nich dokážou soudit na objednávku i neuskutečněné skutky mnoho let, jen když jsou vyzváni a nevadí jim ani, že nemají žádné důkazy trestného činu. Ale ono se není čemu divit, již v devadesátkách proběhlo médii, jak se při přijímání na vysoké školy korupčilo a kolik kč se bralo za 1 přijetí studenta. Ten kdo nectil zákony při přijímání na VŠ, sotva bude ctít zákony v praxi a navíc když jsou ty zákony jak řešeto.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře