Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Imigrace do Evropy - Debatní klub

INDEX: - a omluva za titulek s chybou ve jméně Radko Hokovský
00:05 První debata – Pavel Letko, Jana Ridvanová, Artur Fišer, Jaroslav Formánek
02:01:41 Druhá debata – Martin Konvička, Michal Urban
03:12:02 Třetí debata – Šádí Shanaáh, Radko Hokovský

V České republice se začal odehrávat názorový souboj, který postupně přerůstá do politických i bezpečnostních sfér. O co jde? Obecně by se dalo říci, že o migraci osob pocházejích z Blízkého i Středního východu a severní Afriky, které směřují do Evropy. Jedná se o obyvatele Afghanistánu, Iráku, Libye, Syrie, Súdánu nebo Eritrei.
Když byl svého času plukovník Muammar Kaddáfí pod sílícím vojenským tlakem Západu, prohlásil, že pokud padne a s ním jeho režim, kterým vládl v Libyi, zaplaví Evropu Afričané. Plukovník padl a nám nezbývá než konstatovat, že se jeho slova naplňují. V případě tvrzení, co Kaddáfí řekl, jde možná jen o městskou legendu a proto je dobré nepodlehnout svodům konspiračních teorií a podívat se na problém poněkud komlexněji. Nebo se o to alespoň pokusit.
Připravili jsme tři debaty, kde různí hosté, zastávající někdy až krajně vyhraněné názory a postoje sdělí, co si o migraci do Evropy myslí a proč. První debatéři jsou: Pavel Letko - křesťanský pacifista, zakladatel internetových stránek pacifismus.cz, Jana Ridvanová - vystudovala obor Mezinárodních vztahů a diplomacie, Artur Fišer - mluvčí iniciativy Islám v České republice nechceme a jeho souputník Jaroslav Formánek překladatel, tlumočník, indolog.
Druhou debatu poctili svou účastí pánové Martin Konvička, předseda iniciativy Islám v České republice nechceme a Michal Urban, reprezentant nevládní organizace Generace Identity.
Třetí debata je vedená politikem Šádí Shanaáhem, členem strany Zelení a Radko Hokovským, předsedou think tanku Evropské hodnoty.

  • imigrace-do-evropy-debatni-klub

y

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře