Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Čeští přátelé Kremlu

Film Čeští přátelé Kremlu vypráví příběh jediného prezidenta Evropské Unie, který po anexi Krymu veřejně podpořil Kreml, ruskou agresi na Ukrajině nazval občanskou válkou a Ukrajince nazval banderovce.

Jedni proti němu protestuji a vyčítají mu jeho slabost pro alkohol, jiní ho o to vice podporuji. Jeho popularita roste.

Miloš Zeman je prvním prezidentem kterého nezvolil parlament, ale občane České republiky ve všelidovém hlasování.

Kim je ve skutečnosti Miloš zeman? Ve filmu vám představíme neznámy příběh prezidenta a také se dozvíte co je český Donbas, proč podpořil Zemana a co skutečně pojí prezidenta České republiky s ruským prezidentem.

  • cesti-pratele-kremlu

Video začíná konstatováním, že Miloš Zeman byl jediným evropským prezidentem, který se účastnil květnových oslav konce 2. sv. válce v Moskvě. Následují záběry z listopadové demonstrace z r. 2014 s červenými kartami, což je vydáváno za protest reprezentativní části občanů proti prezidentovi. A tak to pokračuje dál.

Po stručném připomenutí sametové revoluce a předchozích prezidentů následuje konstatování, že Miloš Zeman v období, kde se nevěnoval aktivní politice, příliš mnoho pil a přejídal se doprovázené záběry z jeho upadnutí v hale ČT po vítězství v prezidentské volbě. Pak vidíme Karlovy Vary s upozorněním, že jde o město obsazené Rusy a kapitolu o napojení Miloše Zemana na Gazprom přes bývalého komunistického generála Zdeňka Zbytka a na jeho firmu Mold Vin, obchodující s Ruskem a se zbraněmi a jejíž kontakty vedou až k Putinovi. Peníze z této strany prý Zeman použil na volební kampaň.

Další kapitola pojednává o ruském zabrání Krymu za komentářů, které přirovnávají současné „Putinovo“ Rusko k hitlerovskému Německu a Krym k Sudetám. V Čechách pak prý začal český Majdan a protesty proti Putinovi.

Následuje informace o ruském oligachovi a bývalém důstojníkovi KGB Vladimíru Jakuninovi a vystoupení Miloše Zemana na Jakuninem pořádaném Rhodském fóru Dialog civilizací. Pak vidíme záběry z několika diskuzí se Zemanem v českých městech, kde opakovaně odmítá odpovědět na otázku, kolik přesně stála české daňové poplatníky jeho cesta na Rhodos.

Dále se dokument věnuje vztahům Miloše Zemana s představiteli Lukoilu v ČR – Martinem Nejedlým a Pavlem Galuškou a sponzorstvím volební kampaně od Lukoilu.

Úspěch v prezidentských volbách je vysvětlován tím, že na rozdíl od Karla Schwarzenberga má Miloš Zeman díky svému původu lepší porozumění pro problémy prostého lidu, což se ukázalo na tom, že jej volili hlavně lidé mimo velká města.

Potom vidíme rozhovor s Martinem C. Putnou a s aktivisty Pražského Majdanu (jehož web už nefunguje) při protestu na pražském letišti – ti jsou vydáváni za protestující Čechy, ačkoliv zjevně z Čech nepocházejí a vidíme i záběry z „doupěte“ Pražského Majdanu.

Následuje kapitola o představení Bílé knihy o Ukrajině (na kterém jsem se též podílel) a kterou prohlásí ruský emigrant Alex Kalin za odpad. Sám jsem osobně tuto knihu podrobně prošel a doložil, že obsahuje pravdivé údaje.

Po krátké připomínce obsazení Československa v r. 1968 následuje již tradiční upozornění na 42 prokremelských webů, které u nás údajně šíří ruskou propagandu a zde jako jediný zastánce pozitivního názoru na ruskou politiku promluví Alexandr Barabanov.

Pak se setkáme s komentářem o zprávě BIS a množství ruských špiónů a bojem o dokončení jaderné elektrárny Temelín mezi Rossatomem a Westinghousem a potom kapitola o dodávkách plynu přímo do Pražského hradu přes Gazprom a ruského oligarchu Vladimíra Jermakova, jenž měl mnoho společného s KGB.

Dále se dozvíme o humanitární pomoci Donbasu (ve skutečnosti Kyjevu) od českých dobrovolníků a vlády a nárůstu ruských investic v ČR po Zemanově nástupu do prezidentské funkce.

Závěrem se dozvíme, že Vladimír Putin má v Evropě i více podporovatelů, jako např. Marie LePen, Viktor Orbán nebo Alexis Tsipras.

Mezi hlavními tvůrci je též ukrajinské Rádio Svoboda, které je jedním z hlavních mediálních podporovatelů kyjevského režimu a jeho války proti Donbasu.

Jako Zemanovi nepřátelšítí komentátoři vystupují: novinář Ondřej Soukup (Hospodářské noviny), první po-komunistický ministr obrany Luboš Dobrovský, Martin C. Putna, Ondřej Kundra (Respekt), Otakar van Gemund a Natalya Domoroslova (Pražský Majdan), Štefan Füle (eurokomisař), Zdeněk Šámal (redakce zpravodajství ČT), Andor Šándor (bývalý šéf vojenské rozvědky), Václav Bartuška (vládní zmocněnec pro JET), Jaroslav Spurný (Respekt), Bohuslav Sobotka (předseda vlády).

zdroj:http://www.nwoo.org/2016/01/10/cesti-pratele-kremlu-nehorazne-manipulativni-dokument-o-zemanovi-v-ukrajinske-tv/

....

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře