Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Gang najatých rukou

Garcia Wilde

22. prosince 2023

Začátkem tohoto měsíce hlasovalo Valné shromáždění OSN o rezoluci o uvalení příměří v Gaze a dočasném zastavení izraelského masakru civilistů v Gaze. Více než 150 států hlasovalo pro, 23 se zdrželo hlasování a deset států hlasovalo proti. Ten zřejmě chtěl vidět pokračování genocidy Palestinců. 

Jak se dalo očekávat, genocidní Izrael a jeho strýc (strýček Sam) hlasovali proti rezoluci. Ale kdo byli ti najatí, kteří také řekli „Ne“ humanitárnímu gestu? Abecedně jsou to Rakousko, Česká republika, Guatemala, Libérie, Mikronésie, Nauru, Papua Nová Guinea a Paraguay.

  • gang-najatych-rukou
  • gang-najatych-rukou
  • gang-najatych-rukou
  • gang-najatych-rukou
  • gang-najatych-rukou
  • gang-najatych-rukou
  • gang-najatych-rukou

RAKOUSKO
Servilní „kamarád“ Izraele, možná se snaží odčinit, že je rodištěm Hitlera a vítá anšlus… Není náhodou, že když v 70. letech emigrovaly statisíce sovětských Židů, Rakousko bylo vybráno jako středisko pro imigrační služby.

ČESKÁ REPUBLIKA
Československo bylo prvním národem, který prodal zbraně Židům, kteří bojovali za založení ilegální sionistické entity v Palestině. Díky sionistické publicitě málokdo ví, že izraelský samopal Uzi vynalezl Čech. Izraelec provedl na zbrani drobné úpravy a prohlásil ji za svůj vynález. Protože Československo bylo sovětským satelitem, Západ o krádeži mlčel. Izrael vydělal na prodeji Uzi miliardy dolarů. Praha se také touží zalíbit Washingtonu.

GUATEMALA
Notoricky známá banánová republika, Guatemala má dlouhou historii jako brutální diktatura a mistr zpomalené genocidy původních „indiánů“. Po celá desetiletí izraelská armáda působila jako učitel guatemalských siláků a armády, poskytovala jim zbraně, výcvik a účinné techniky mučení, které byly na Palestincích zdokonaleny. Po stopách Washingtonu přesunula Guatemala své velvyslanectví do Jeruzaléma.

LIBERIE
Od svého založení na počátku 19. století osvobozenými americkými otroky je západoafrický národ učitelským mazlíčkem Spojených států navzdory chronické korupci, násilnému bezpráví a absenci demokracie. Irelevantní „republika“ v západní Africe, vytvořená díky americké pomoci, by ani ve snu nenapadla, že neuposlechne Ameriku, která je jejím cukrovým tátou.

MIKRONESIE
Jak název napovídá, Mikronésie je malá země s 600 ostrůvky roztroušenými v Tichém oceánu. Bylo to svěřenecké území USA, dokud mu Washington neudělil nezávislost. Ale pupeční šňůra do Washingtonu zajišťuje, že Mikronésie říká „jak vysoko?“ když strýček Sam řekne "Skoč." Souostroví má něco málo přes 500 000 obyvatel. Izrael jako první uznal takzvanou nezávislost Mikronésie. Pravidelně se staví proti jakémukoli hlasování OSN, které by mohlo být pro Izrael škodlivé. Před několika lety řekl izraelský politik Simon Peres: "Mikronésie je jedním z největších přátel Izraele." Tel Aviv nabízí Mikronésii technickou a ekonomickou pomoc a stipendia mikronéským studentům medicíny a zemědělství.

NAURU
V minulém století bylo malé [11 000 obyvatel] Nauru okupováno Německem, Japonskem a bylo australským svěřeneckým územím. Ostrovní stát v Tichomoří je známý pod přezdívkou „Země, která jedla sama sebe“. Po krátkém období prosperity [druhý nejvyšší světový HDP v roce 1974] v důsledku využívání jeho fosfátových dolů zahraničními společnostmi se propadl do nouze, když doly vyschly. V současné době vyvažuje své účetnictví praním špinavých peněz, prodejem pasů cizincům, účastí na programech nelegálního přistěhovalectví a dalšími pochybnými aktivitami. Jinými slovy, její hlas se dal koupit za pár šekelů. Během jeho krátké průmyslové éry bylo lehkomyslně zničeno 80 procent půdy a 40 procent mořského života. Občané Nauru trpí nekontrolovatelnou obezitou a patří k předním světovým kuřákům cigaret.

PAPUA NOVÁ GUINEA
Zaujímá východní polovinu ostrova Nová Guinea. Je to z 87 procent venkovský a je ovládán kmeny, které jsou trvale obsazeny násilnými spory.

PARAGUAY
Paraguay, jihoamerická verze banánové republiky, byla po desetiletí ovládána diktátorem. Paraguay je černá díra Jižní Ameriky. V průběhu desetiletí měla úzké vojenské vztahy s Izraelem [Tel Aviv prodal Paraguayi lehké kulomety Negev], ačkoli Paraguay poskytovala bezpečné útočiště četným nacistům. V roce 1947 Paraguay hlasovala pro rozdělení Palestiny. Paraguay a Izrael jsou praktičtí ptáci praktikující kolonialismus a represe vůči původním obyvatelům. Paraguay oznámila, že přesune své velvyslanectví do Jeruzaléma, po stopách USA a Guatemaly.

Tady to máte: Zkorumpovaní, nedemokratičtí, žoldáci a lstivá parta najatých rukou, kteří chtějí být svědky dalšího zabíjení palestinských žen a dětí, ničení dalších nemocnic, vraždění více palestinských novinářů, více hladovění, více nemocí.

Přeložil:I.Bubeník

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jaro Jaroslav 2023-12-31 01:23
Cituji P.A.Semi:
Cituji Jaro Jaroslav:
...Důkazů jsou spousty!

Vy máte zvláštní talent, že naprosto žádný z těch vašich keců není pravda, všechno to jsou lži a bludy...
πα½

Ty si ten " profesor" čo všetko vie, ty blbecku a Marečku....
Citovat
#2 P.A.Semi 2023-12-30 22:42
Cituji Jaro Jaroslav:
...Důkazů jsou spousty!

Vy máte zvláštní talent, že naprosto žádný z těch vašich keců není pravda, všechno to jsou lži a bludy...
πα½
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2023-12-29 14:21
Moderní židáci mají svůj prapůvod v Hadích kulturach Mezoameriky, a Guatemalští " Mayové"= původne Chanes lidi= Hadí lid s orlýma nosama to ví že židaci jsou jejich bratranci! Proto spolecne tancují Hadí tanec,Nagila-na ga= kobra aj v Naguatl jazyku Mayů Guatemaly! Jenom nosatí Indiani Ameriky jsou Semité a jejich jazyky jsou Semitské! Šem symbolizuje jich tam v nosaté Americe; Cham/ Ham lidi Afriky; a Jafet/ Japhet lidi Eurasie! Dokázaná historie, ale taky zakazaná! Po Apokalypse Mezoameriky, odvandrovali do Středozemneho mora do Egypstké Palestini,vtedy Filistina jako Kananejci= Kan je Had v Hebrejčine ale taky mezi Indiany Ameriky! A taky se jim řikalo h.b.r.= Habiri, později Hebrews= Překročitele( oceánu), a usadili se taky na Arabském poloostrově a pozdeji migrovali taky do Mezopotamské Chaldeje...Domo rodí Minojci a Mykéňané( jedna kultura ityfalickeho Mina) je nazvali Feníčanmi, ktery vstali z popele Apokalypsi jako jejich bajný pták Fénix! Byli známími mořeplavci...Mě nili své jméno a původ jako had svou koži, později se vykluli jako Is+Ra+El, znovuzrozené/ panenské (Is) + slunce ( Ra) a bůh nebo the/ der u podst.jmména... A z historie víme že slunce nejvíce pozorovali Hadi kultury Mezoameriky, Mayové a Aztékové....Důk azů jsou spousty!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře