Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Covid: Shrnutí

Covid: Shrnutí

Paul Craig Roberts

Na Floridě dnes potřebujete masku pouze v ordinacích lékařských konglomerátů, jako je Ascension (Sacred Heart), nemocniční skupina, která má také ordinace, kde je lékař najat a neprovozuje soukromou praxi, a Quest Diagnostics, kde se provádějí lékařské testy. V byrokratických organizacích má byrokracie, která jednou zavede nějaké pravidlo, tendenci je zachovat.

Vzhledem k tomu, že se zpravodajský narativ přes noc přesunul od "krize Covid" k "ukrajinské krizi", tedy od jednoho podvodu k druhému, "ruská hrozba" nahradila "hrozbu Covid" dříve, než lidé pochopili, co jim bylo provedeno.

  • covid-shrnuti

Covid byl hrozbou ani ne tak sám o sobě, jako spíše v protokolech, které byly prosazeny v boji proti němu. Většina lidí, kteří zemřeli, tak učinila proto, že jim byla odepřena účinná léčba hydroxychlorochinem a ivermektinem pouze za účelem zisku farmaceutických společností a zisku těch, jako je Tony Fauci, kteří jsou s nimi spojeni.

K povolení mimořádného použití netestovaných "vakcín" mRNA mohlo dojít jen proto, že "lékařské autority" prohlásily, že na Covid není známa žádná léčba ani lék. Aby tato nepravda platila, napsali vědci na výplatní listině Big Pharma "studie" publikované v prestižních lékařských časopisech důvěřivými nebo zkorumpovanými redaktory, které lživě charakterizovaly známé léky jako nebezpečné a neúčinné. Aby bylo jasno, lidé umírali v důsledku nedostatečné léčby.

"Vakcíny" proti mRNA nejsou vakcínami v běžném slova smyslu. Jak přesvědčivě ukazují důkazy, "vakcíny" mění imunitní systém očkovaného člověka ve zbraň proti jeho zdraví, produkují v mnoha případech závažné nežádoucí reakce a úmrtí a činí očkovaného náchylnějším ke Covidu. Velké množství důkazů, z nichž většina byla zveřejněna na těchto webových stránkách a které jsou v podrobně zdokumentované podobě k dispozici v knize Roberta F. Kennedyho Jr. s názvem The Real Anthony Fauci (Skutečný Anthony Fauci), naznačuje, že "vakcíny" s mRNA jsou nebezpečnější než Covid.

Je pravděpodobné, že údajná "pandemie" byla zinscenovaná. Lživá informace, že virus vznikl přenosem z netopýra na člověka na trhu v čínském Wuhanu, byla vyvrácena. Jedná se o vyrobený virus. Z dokumentů NIH vyplynulo, že Tony Fauci financoval "gain-of-function" výzkum nejprve na univerzitě v Severní Karolíně a poté v laboratoři ve Wuhanu, odkud virus údajně unikl. Existují nepřímé důkazy, že výzkum ve Wuhanu byl financován jako zástěrka pro záměrné uvolnění viru za účelem zisku a kontroly. Těsně před výskytem viru byly provedeny simulace "pandemie" a protokoly se řídily postupy stanovenými simulací. To nebude nikdy vyšetřeno.

Jediným účelem, k němuž sloužily výluky a příkazy k nošení roušek, které byly neúčinné při prevenci přenosu Covidu, bylo vycvičit a navyknout obyvatelstvo na dodržování příkazů, které porušují ústavně chráněnou občanskou svobodu. Mandáty k očkování jsou čistě lékařskými zločiny porušujícími Norimberské zákony, které zabraňují donucovacím testům na lidské populaci. Probíhají právní snahy pohnat k odpovědnosti osoby odpovědné za mandát k očkování, ale žádná vláda neobžaluje sama sebe ani své vlastní orgány veřejného zdraví.

Robert Kennedy ve své knize popisuje obrovské střety zájmů mezi NIH, CDC, FDA a WHO a farmaceutickým průmyslem. Stručně řečeno, takzvané "orgány pro veřejné zdraví" jsou jen triky pro Velkou farmacii. Příležitostné pokuty jsou jen výkladní skříní, která má vytvořit zdání, že se prosazuje právo, ale žádný zaměstnanec farmaceutické firmy, ať už vedoucí pracovník nebo vědec, nebyl nikdy obviněn ze způsobení smrti a zranění. Jak říká Kennedy: "Anthony Fauci podle všeho zavedl systém nefunkčních konfliktů a transakční kulturu, které z NIAID učinily bezproblémový přívěsek Big Pharma. Mezi NIAID a výrobci léků prostě není žádný denní světlo. Nelze říci, kde končí Pharma a začíná NIAID."

Již před několika desetiletími ekonom George Stigler z Chicagské univerzity upozornil, že problém regulace spočívá v tom, že regulační orgány jsou dříve či později ovládnuty regulovaným průmyslem a stávají se služebníky průmyslových odvětví, pro jejichž regulaci byly vytvořeny. To se stalo ve Spojených státech a nejčistším příkladem je farmaceutický průmysl.

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2022/04/26/covid-a-summary/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře