Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Paul Joseph Watson: Podle Tweetů přišly násilnosti v Leicestru poté, co za to “žurnalisté” zkusili mladým zaplatit (+video)

  • londyn
  • london2
  • londyn3
  • londyn5
Poté, co se včera v noci masivní nepokoje zamořující Británii rozšířily z Londýna do dalších měst, objevila se tvrzení, že určití jedinci, kteří se nazývali novináři, mládeži nabízeli, že za rozpoutání nepokojů zaplatí, což naznačuje, že k rozpoutání těchto násilností tu bylo vyvinuto určité úsilí.

 

Podle Tweetů poslaných lidmi, kteří byli v minulou noc v Leicesteru ve snaze zajistit tamním komunitám bezpečnost, tam mládeži nabízeli, aby za peníze rozpoutali řádění. Leicester byl pak později v noci postižen násilnostmi, když mládež napadla budovy ve středu města.

„Byly tam hordy Asiatů, černochů i bílých mladíků v kapucách ve věku 20 let, ale některých i 12-letých, kteří se kolem půlnoci proháněli městským centrem Leicesteru,“ řekl BBC vlastník nočního klubu James Cockerill.

Ve zprávě, která byla předána policii hrabství Leicester, napsal uživatel Twitteru zvaný “lecestertalk”: “AadamSparkzzovi a jeho kámošům ti pisálci nabídli prachy, aby v Leicesteru začali řádit.”

Výrazu, „Blbci, co nám zkoušeli nabídnout prachy, abychom v Leicesteru začali řádit,“ použil i další Tweet, který přidal i doprovodný obrázek modrého auta zaparkovaného u obrubníku i s jeho posádkou postávající na ulici vedle.

„Média padla do nových hlubin – podplácí děti, aby začínaly s řáděním. Spolehlivá svědectví, že k tomu v Leicesteru dochází,“ přišla z dalšího Tweetu.

Soudě podle Tweetů, ti muži ve vozidle zjevně těm dětem tvrdili, že jsou to žurnalisté. Číslo auta ukazuje, že tím vozidlem je Vokswagen Passat Se Tdi (4-dveřový sedan). To vozidlo ovšem ve skutečnosti nemusí mít s muži na obrázku žádnou spojitost.

Tuto noc přispěvatelé na fóru spekulovali, že ti, co o sobě tvrdí, že jsou žurnalisté, to činí jen, aby zamaskovali ty, pro které opravdu pracují. Je ovšem důležité zdůraznit, že tvrzení, že posádka vozu dětem nabízela peníze, aby začaly s řáděním, je v tomto okamžiku jen nepotvrzenou domněnkou.Najímání provokatérů nebo využití skrytých policejních důstojníků k zahájení nepokojů se stalo běžnou metodou k ospravedlnění brutálních razií, ačkoliv se tato taktika v první řadě používá u globálních summitů.

Máme zadokumentovány četné případy, kdy úřady buď použili k rozpoutání násilností vždy k násilnostem ochotné anarchisty, nebo jednoduše využily vlastních skrytých policistů fungujících jako potížisté, aby tak rozpoutali řádění.

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/


Autor: Miroslav P. (nwoo.org)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře