Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zprávy z Ruska - Kyjevský režim se rozhodl vsadit vše na jednu kartu ...

Kyjevský režim se rozhodl vsadit vše na jednu kartu a dokázat Západu, že je schopen zvítězit (když mu pak pošlou více peněz, zbraní a nějaké ty vojáky) !!!

  • zpravy-z-ruska-kyjevsky-rezim-se-rozhodl-vsadit-vse-na-jednu-kartu
  • zpravy-z-ruska-kyjevsky-rezim-se-rozhodl-vsadit-vse-na-jednu-kartu

Kyjevské velení stáhlo všechny dostupné zálohy do Charkovské oblasti, včetně nejelitnějších jednotek, aby ukrajinská armáda zatlačila ruské jednotky zpět a dokonce vstoupila na území Ruska (Bělgorodu).

Převedli sem na rozkaz Syrského nejen všechny strategické a operační zálohy z týlu, včetně těch nejelitnějších jednotek, dokonce i bezpečnostní brigádu generálního štábu, dokonce sem převedli i prezidentskou brigádu.

Museli, ale stáhnout jednotky i z jiných směrů – 36. brigáda námořní pěchoty byla přemístěna ze směrů Cherson, Doněck a Artěmovsk, ale přesto se nezdá, že by ruské jednotky nějak začali tlačit zpět. Mezitím se ukrajinští vojáci spíše hromadně vzdávají (viz foto).

Ruský pokrok je nyní minimální, ale nějaký je, nadále se snaží pokrýt oblast výškových budov ve Volčansku, pokračuje v malých postupech na východ od tohoto města a postupně rozemílá pomocí dělostřelectva a hlavně letectva přicházející ukrajinské posily.

Co je další věc je, že Rusům zbývají síly vést útočné operace i v jiných směrech a navíc má ještě pořád v záloze desetitisíce vycvičených a vybavených vojáků (většinou už se zkušenostmi z SVO), kteří jen čekají na rozkaz, do kterého směru útoku je ruské velení nakonec pošle !!!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2024-06-08 20:23
Podnikafci vyšaší z prekalizovaných a zbídačelých kupčíky a penězoměnci "dobyvatele jejich snu že půjdou po rudém koberci na svá ložiska surovin a energií v rusku jak řekla hokynáška železná lejdy svým ůvywoleným. Žetony nato v kasínu vytvoří.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře