Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zaútočí sionisté na Rusko již během Olympijských her v Soči?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Je s podivem, že Američané, kteří neuhlídají ani svůj vlastní Manhattan, o Pentagonu ani nemluvě, dělají tak obrovské vojenské cvičení a velkohubě prohlašují, že budou evakuovat své sportovce.

  • zautoci-sioniste-na-rusko-jiz-behem-olympijskych-her-v-soci

Doba je zlá. Rok 2014 by se měl podle některých proroctvích stát rokem, kdy se svět propadne do dalšího globálního konfliktu. A bude štěstím, pokud to bude jen studená válka. Nic se nestane, máme již silnou ochranu, oponují druzí. Vše se rychle vrací... lze již počítat s drtivou odvetou nejen Vesmíru, ale také různých spřátelených pozemských i nepozemských sil (jako v době, kdy Američanům rozbombardovali podzemní úkryty, kam se chtěli schovat po rozpoutané Apokalypse nahoře).

Co lze nyní se stavem světa optikou mocných dělat?

Je třeba rozpoutat nový konflikt. Jakkoli se říkalo, že další nebezpečí přijde až z Vesmíru a elity spustí falešný útok z kosmu, zdá se, že Rusko (zejména Putin stojící na straně lidí) jim leží příliš v hlavě.

Dolar se hroutí, je třeba nové výzvy, tou je i podle názoru některých ekonomických analytiků už jedině válka.Jiná cesta není.

USA jsou plně závislé na surovinách. Převraty v některých arabských zemích se plně nezdařily.. kontrolují sice Irák, problémy však přetrvávají v Libyii. Část evropských zemích odebírá ropu z Ruska, to se snaží Američané odříznout a převzít tak znovu kontrolu nad surovinovými dodávkami do Evropy.

Podle názoru analytiků redakce je třeba dostat svět opět na hranu, dostat lidi znovu do velkého strachu, že bude válka, té hře už se říká hra vabank.

Scénář je následovný. Po de facto již nyní úspěšném převratu naplánovaném záměrně těsně před ZOH na Ukrajině se pokusí Američané přiblížit ještě prostřednictvím nějaké další země postsovětského bloku. V Soči, nebo jinde dojde k velkému teroristickému útoku, s řádově desítkami, resp. stovkami mrtvých.

Je s podivem, že Američané, kteří si nechají zbořit půl Manhattanu, o Pentagonu ani nemluvě, dělají tak obrovské manévry a velkohubě prohlašují, že budou evakuovat své sportovce. Článek přinesla MfDnes včera.Válka slov již dávno začala a je blízko k tomu, aby se překlopila do otevřené vojenské konfrontace. To, co vadí, je, že je Putin dál vidí do karet loutkovodičů a odmítá jim vyklidit plochu k definitivnímu zavedení globálního korporátně - fašistického režimu.

Zdroj: http://www.osud.cz/zautoci-sioniste-na-rusko-jiz-behem-olympijskych-her-v-soci

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře