Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Včera v 11.15 hodin bylo sestřeleno ruské vojenské dopravní letadlo, které letělo na výměnu ukrajinských vojáků.

"Včera v 11:15 minut byl Kyjevským režimem spáchán teroristický útok, při kterém bylo sestřeleno letadlo ruského vojenského dopravního letectva, které letělo na trase Letiště Čkalovskij-Belgorod, aby přepravilo ukrajinské vojáky k výměně.

  • vcera-v-11-15-hodin-bylo-sestreleno-ruske-vojenske-dopravni-letadlo-ktere-letelo-na-vymenu-ukrajinskych-vojaku
Sestřelení letadla bylo provedeno VSU z oblasti NP Lipza v Charkovské oblasti s použitím protiletadlového raketového komplexu.
 
Radarovými prostředky ruského VKS byl pozorován start dvou ukrajinských raket.
 
Na palubě letadla bylo šest členů posádky, 65 ukrajinských vojáků pro výměnu a doprovázeli je tři ruští vojáci. Posádka i všichni cestující v letadle zahynuli.
 
Ukrajinské vedení dobře vědělo, že dle současné praxe bude dnes provedena přeprava vojenského dopravního letadla na letiště Belgorod za účelem výměny zajatců. Podle předchozí dohody se tato akce měla uskutečnit v odpoledních hodinách v průsmyku Kolotylovka na rusko-ukrajinské hranici.
 
Nacistický Kyjevský režim se však k tomuto kroku odhodlal s cílem obvinit Rusko z útoku na ukrajinskou armádu. Tímto útokem ukrajinské vedení ukázalo svou pravou tvář-zanedbalo životy svých občanů, " uvedlo v prohlášení Ministerstvo obrany.
 
------------------------------------------

POSÁDKA IL-76 SE OBĚTOVALA, ABY ZABRÁNILA PÁDU LETADLA DO VESNICE.

Piloti mohli vyskočit s padákem do 40 sekund po zásahu raketou, ale neučinili tak. Místo toho s letounem vjeli do pole, aby se obyvatelům Jablonova nic nestalo.

Je to katastrofa. Piloti zahynuli. Muži, kteří poslední rok zprostředkovávali výměnu válečných zajatců, jsou mrtví. Mezi mrtvými byl i Abramovov, pobočník a vyjednavač Ramzana Kadyrova. A také důstojníci ministerstva obrany.

---------------------------------------------

Trosky trupu ruského vojenského dopravního letadla IL-76, které bylo dnes sestřeleno v Belgorodské oblasti.

Na trupu jsou vidět díry po šrapnelech po výbuchu ukrajinské protiletadlové rakety.
 
video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře