Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko se obává tento rok zhroucení vlád v USA a Saudské Arábii, které by mělo vliv na celý svět

Vysoce znepokojivá zpráva ruské Rady bezpečnosti pro vnitřní potřeby Kremlu dnes varuje, že v nadcházejícím roce 2016 by mohlo velmi dobře dojít k pádu vlád Spojených států a Saudské Arábie, vzhledem k tomu, že občané obou těchto států se začínají bouřit proti obrovské korupci, jejíž pomocí oba tyto režimy vládnou.

 
  • rusko-se-obava-tento-rok-zhrouceni-vlad-v-usa-a-saudske-arabii-ktere-by-melo-vliv-na-cely-svet

Pokud by oba tyto režimy padly, celý svět by byl zřejmě uvržen do „éry bezprecedentní nestability“. Bezpečnostní rada je poradním orgánem presidenta Putina, který propracovává jeho rozhodnutí ohledně záležitostí bezpečnosti státu a jeho ohrožení, skládá se z klíčových ministrů a šéfů agentur, a předsedá jí sám president Putin.

To neznamená, že Bezpečnostní rada je „neomylná“, ale její povinností je poskytovat presidentu Putinovi své analýzy globálních záležitostí, které by mohly ovlivnit státní bezpečnostní zájmy Ruské federace. Pád těchto dvou států, USA a Saudské Arábie, by byl jednou z největších existenciálních hrozeb, které Rusko kdy zažilo.

Mezi mnoha fakty, kvůli nimž se Rusko obává pádu vlády Spojených států, jsou mnohá varování vycházející ze samotných USA, že „vnitřní válka je na obzoru“, a někteří experti se dokonce tážou, zda tato válka ve skutečnosti již nezačala.

K obavám z propuknutí vnitřní války v USA vede i naprostá politická polarizace amerického lidu proti sobě vzájemně, poháněná tím, co nedávná studie Princetonské univerzity popisuje jako situaci, kdy tento stát opustil demokracii a stal se oligarchií.

Oligarchie je mocenská struktura, v níž moc efektivně náleží pouze malému počtu lidí; zpráva vysvětluje, že tato závažná situace existující v USA je touto elitou ignorována, k jejich vlastní zhoubě. Zejména v tom vynikla současná presidentská kandidátka Hillary Clintonová, která jako manželka bývalého presidenta Billa Clintona byla dříve senátorkou a státní tajemnicí, která byla hlavním hnacím motorem „největšího daru bankéřům“, jaký kdy Amerika zažila, když osobně prosadila v americkém Kongresu zákon zakazující poprvé v americké historii, aby vysokoškolští studenti (College) směli vyhlásit bankrot na svou studentskou půjčku. To způsobilo, že milióny z nich jsou uvrženy do celoživotního otročení dluhu, a nejsou schopny přispívat svým výdělkem k ekonomice svého státu, protože veškeré jejich peníze nyní jdou bankéřům.

Ve stopách Hillary Clintonové v projektu „rabování bohatství ve velkém“, které obohacuje bankéře na úkor amerického lidu, jde president Obama – který za své první čtyři roky v úřady zvýšil svou hodnotu 8x, z 1,3 miliónu dolaru na 11,8 miliónu dolarů; až odejde z úřadu, odhaduje se, že shrábne ještě dalších šokujících 100 miliónů.

Ekonomika státu je důležitější než jeho vojenská síla; president Obama a s ním spojení oligarchové, včetně dynastií Clintonů a Bushů, však dále ničí schopnost Ameriky vytvářet zaměstnání – nedávný článek v Gallupu to suše popsal jako: „Prostě řečeno, zakládání a rozvíjení malých podniků je ve spirále smrti.“

I když podporovatel režimu Obamy a Clintonové, George Soros, varoval tyto oligarchy před vážnou krizí, kterou vytvářejí, zdá se, že je nic nezastaví před vydrancováním amerického lidu – toto rabování se stalo již vládě nebezpečným, protože jak ukazuje průzkum Gallupu, šokujících 75% americké populace se domnívá, že ve vládě je široce rozšířena korupce; nikoli neschopnost, ale korupce. Toto alarmující číslo se drží už od roku 1010, a historie vždy ukázala, že žádná vláda nemůže pod takovou tíhou přežít.

Stejně znepokojující jako to, co učiní se světem pád Spojených států, jsou pro Rusko obavy z pádu Saudské Arábie.

I bývalý vrcholný představitel vlády Ronalda Reagana, David Stockman, minulý týden varoval, že rodina Saudů je „pohromou pro lidstvo, která měla být již před desítkami let odstraněna“ a musí být „odložena na smetiště dějin“. Experti ruské Rady bezpečnosti ve zprávě konstatují, že pád této brutální ropné monarchie přijde spíše dříve než později, protože její ekonomika se blíží k totálnímu kolapsu a šíitská muslimská menšina této země hrozí, že se odtrhne "a vezme si s sebou veškerou svou ropu do Íránu“.

Totální kolaps Saudské Arábie je nevyhnutelný, jak varují mnozí experti, jelikož „tato země je ošklivá, deprimující a nechutná, jako pouštní jatka, jejichž lidé jsou zkažení, narození z incestu, neinteligentní, líní, tlustí, krutí, neschopní, naprosto potrhlí a nespolehliví, nemají žádné dovednosti ani pracovní etiku“.

K tomu rodina Saudů patří k nejvíce deviantní sektě sunnitských muslimů, známé jako wahhabismus, a stává se zjevným i na Západě, že mnohem tolerantnější a ženským právům příznivější šíitskomuslimské národy, vedené Íránem, jsou daleko více v souladu se současným světem, než „barbarské“ sunnitské státy vedené Saudskou Arábií a jejími patolízaly v Perském zálivu, což jsou Bahrain, Kuvajt a Spojené arabské emiráty, které na rozdíl od šíity vedeného Íránu (společně se šíity vedenou Sýrií a Libanonem) nikdy nedovolily svým občanum volit proti své despotické monarchické vládě.

Ale největší obavou Saudské Arábie a jejích spojenců ze Zálivu, i jejich západních podporovatelů, je dle zprávy ruské Rady bezpečnosti to, že i když těmto státům „vládnou doživotně“ sunnitskomuslimští monarchové, jejich utlačovaní šíitští občané žijí právě v místech, kde se nachází téměř všechna ropa Středního východu – a tito všichni přísahali svou loyalitu Íránu.

Namísto aby se saudská vláda snažila učinit něco rozumného pro zabránění svému pádu, rozhodla se, že se nepoučí u svých sousedů a začala okamžitě válku vyvážet v choromyslné snaze rozšířit svou politickou hegemonii a prodloužit svou ropnou dominanci.

Při této „choromyslné snaze“ se snaží dotlačit Írán k otevřenému konfliktu v naději, že je Obamův režim zachrání z rozsáhlé války. Nejenže torpédují celou americkou středovýchodní politiku tím, že popravují své nejvýznamnější mírumilovné šíitské duchovní, ale dnes se dokonce odvážili bombardovat íranskou ambasádu v Jemenu.

I když ruská Rada bezpečnosti nestanovila „procentuální pravděpodobnost“ pádu vlád v USA a Saudské Arábii pro tento rok, radí presidentu Putinovi, aby se okamžitě začal připravovat na stav, kdyby k tomu došlo – pro všechny případy.

zdroj:http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3556-rusko-se-obava-tento-rok-zhrouceni-vlad-v-usa-a-saudske-arabii-ktere-by-melo-vliv-na-cely-svet

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře