Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko neprodloužilo obilnou dohodu.

Ruská federace poslední den platnosti takzvané obilné dohody oznámila, že dál neumožní exporty ukrajinských plodin do světa přes Černé moře.

  • rusko-neprodlouzilo-obilnou-dohodu

Kreml podle agentury TASS oznámil, že Rusko zastavilo svou účast na černomořské obilné dohodě. Podle něj nebyly naplněny části týkající se Ruska co se týče slibů o exportu hnojiv a dalších zemědělských komodit, které přes všechny sliby, nebyly ani po roce vyjmuty ze západních sankcí. Navíc, bylo zjištěno několik skutečností potvrzujících podezření, že jsou na Ukrajinu po moři dodávány zbraně.

Země Afriky však kvůli tomu hladovět nebudou, celých 90% ukrajinského obilí stejně putovalo do EU a jiných bohatších zemí, které nabídly více peněz a co je hlavní, Ruská federace prohlásila, že plně nahradí výpadek pesticidy a jinými škodlivými látkami zamořeného ukrajinského obilí kvalitním ruským obilím, které na rozdíl od toho ukrajinského, skutečně poputuje tam, kde je ho nejvíce třeba !!!

-------------------------------------------------

Nejzajímavější část zrušení obilné dohody začne zítra, kdy přestaneme kontrolovat lodě opouštějící ukrajinské přístavy na mezinárodně uznávané úrovni.

Nyní se objevuje jakási divoká teorie, že úderem na Krymský most se nás snaží přimět k prodloužení dohody o obilí. Není jasné, jakou to má logiku. Naopak, Kyjev dělá vše pro to, abychom ji vypověděli. Aby se vymanil z pod kontroly našeho námořnictva.

A teď je hlavní otázkou, co budeme dělat, až z ukrajinských přístavů začnou vyplouvat lodě se suchým nákladem bez jakékoli koordinace s námi. A budou se vydávat po trasách podél pobřeží Rumunska a Bulharska. A začnou odplouvat, o tom vůbec nepochybuji. Kyjev udělá všechno pro to, aby vyprovokoval naše údery na civilní plavidla !!!

Tady samozřejmě existuje jediné řešení (ne, ne prodloužení dohody). Je to úplné zničení ukrajinské přístavní infrastruktury. Tak, aby tam nikdo nemohl vplout. A nikdo by z nich nevyplouval. Nejsilnější důvod nám k tomu dal sám Kyjev dnes ve 3:05.

 
Vojenský zpravodaj Alexandr Koc

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Alois Krejčí 2023-07-18 10:15
Co dodat - nedávejte Kok Zelenému a bude Mír...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře