Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Putin oznámil, že Rusko zvítězilo na 6. prioritě

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Tak dnes nám Putin oznámil, že Rusko zvítězilo na 6. prioritě:

  • putin-oznamil-ze-rusko-zvitezilo-na-6-priorite

„Teď můžeme s jistotou říct – dnes jsme silnější, než jakýkoli potenciální agresor! JAKÝKOLI!“

https://twitter.com/dimsmirnov175/status/811881079607005184

Rusko, s největší pravděpodobností, mělo nejsilnější ve světě armádu už loni, když vstoupilo do války v Sýrii. Ale, než došlo k tomuto konstatování, muselo svou sílu potenciálnímu agresorovi nejdříve předvést – na souši, na moři a ve vzduchu.

Teď budeme sledovat reakce světových politiků na toto prohlášení.

První se „probudil“ premiér Izraele, Netanjahu. Volá Putinovi už podruhé během dvou dnů.
https://twitter.com/dimsmirnov175/status/812052697868279810

Včera, aby kondoloval kvůli zavražděnému velvyslanci Karlovovi a jednal o situaci na Blízkém Východě. Dnes už jen kvůli spolupráci v boji proti terorismu. Asi nemá pokoj kvůli Golanským výšinám, cítí, že bude muset vracet nakradené.

Státní department USA se proti prohlášení Putina okamžitě ohradil. Ústy Johna Kirby, prohlásil že o tom není přesvědčen, protože za celou historii lidstva nikdo neměl natolik obranyschopné, inteligentní a silné Ozbrojené síly, jakými disponují USA.
https://ria.ru/world/20161222/1484375910.html

Bodejť. Po takovém prohlášení Putina, bude asi těžší přesvědčit západní politiky, aby souhlasili s nějakou vojenskou avantýrou namířenou proti Rusku. A ztráta pozic na trhu zbraní, také zabolí.

Ještě si počkáme, co na to řekne Trump a jestli on bude mít dostatek rozumu na to, aby přiznal porážku. Anebo ne, Putin určitě dovolí Americe a jejímu „výjimečnému národu“ zachovat si tvář. Jemu stačí, když Trump uzná, že výsledky studené války 90.let už neplatí. I při takovém přiznání se musí revidovat zisky USA v té válce a určovat nové sféry vlivu.

Generál NATO ve výslužbě Sir Richard Shirreff prohlásil, že NATO nemusí přežít už první období prezidentování Trumpa, jestli Trump nebude chtít dodržovat 5.článek dohody o NATO a požadovat na členéch aliance, aby finančně zajistili přítomnost amerických vojsk v Evropě.
https://ria.ru/world/20161222/1484363493.html

Když umřelo (NATO), tak umřelo. Je zbytečné živit cizí armádu, když se stejným úspěchem můžeme živit svoji – národní, která bude navíc levnější. Protože neznám dražší zbraně, než ty, které nám vnucují západní spojenci.

P.S. Jestli Západ jednou pochopí vzkaz Putina, tak Británie bude asi poslední.
Šojgu: Británie používá na cvičeních tanky a uniformy naší armády. Naposledy tuto metodu výcviku vojsk používalo fašistické Německo.
https://ria.ru/world/20161222/1484363493.htmlVíce zde: http://leva-net.webnode.cz/products/putin-oznamil-ze-rusko-zvitezilo-na-6-priorite/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-12-25 10:03
Rusko je dnes silnější než kdykoliv předtím a dokazuje, že se nikoho nezalekne. Je to zřejmě i tradice Ruska. Nikdy v dějinách nebylo poraženo a tak to bude i nadále.

Facebook komentáře