Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Projev prezidenta Ruské federace Vladimira Putina o vyostření v zóně izraelsko-palestinského konfliktu".

Hlavní teze:

▪Palestinský problém leží na srdci každému muslimovi a je jimi vnímán jako projev nespravedlnosti povýšený na neuvěřitelnou míru. USA zanedbávají mechanismy v zóně arabsko-izraelského konfliktu a soustředí se na materiální potřeby lidí na palestinském území. Při vzniku Izraele, šlo také o vytvoření bezprostředně suverénní Palestiny, k čemuž však nikdy nedošlo.

  • projev-prezidenta-ruske-federace-vladimira-putina-o-vyostreni-v-zone-izraelsko-palestinskeho-konfliktu

 

▪ To, co se děje, je strašné. V Izraeli a Palestině dochází k velkému násilí, ale musíme se snažit minimalizovat civilní oběti, děti a ženy musí zůstat na pokoji. Pokud se muži rozhodli bojovat mezi sebou, nechť bojují mezi sebou.

▪ Není známo, zda se situace mezi Izraelem a Palestinou může v dohledné době uklidnit, ale mohla by vést k velkým problémům.

▪ Postoj Ruska k Palestině a Izraeli je stranám dobře znám, jsme pro realizaci rozhodnutí OSN a vytvoření palestinského státu. V USA i v Izraeli je mnoho zastánců vzniku palestinského státu, ale síly podporující silové řešení mají navrch. Obvinění Íránu z podílu na vyhrocení palestinsko-izraelského konfliktu jsou nepodložená.

▪ Nechápu, proč USA vysílají do Izraele skupiny letadlových lodí, situaci to jen zhoršuje. Snaží se snad někoho zastrašit? Jsou tam lidé, kteří se už ničeho nebojí.

▪ Eskalace v Izraeli neovlivní těžbu ropy, ale může ovlivnit logistiku, pojištění, nákladní dopravu.

▪ "Doufám, že zvítězí zdravý rozum".

přiloženo video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Martin Bacík 2023-10-14 19:11
Cituji Jaro Jaroslav:
Rus.Putin je v rukach RŽK a Chabadu. Nemá výkonnú moc. Je ako pedofil Biden, na šnúrkach, ovladany zidomafiou! A my sme v prdeli.Zidom sa podarilo zdeptat bielu rasu proti sebe a už čoskoro sa vykynoži v nuklearnej vojne. Uvedomte si, že amerika mala čiernych kolonistov, Jaguarí ľud s Ohnivymi ocami, ktorich zid nazval nehanebne " Olmekmi", ktorich nahradili Červený Idiani, o ktorích píše Mahabharata, ako sa nuklearne vyhladili! A zostali po nich radioktivne oblasti ako Mohenjo-daro na Induse, ci mnohe radioaktívne oblasti v severnej Amerike...Kedže kazdemu z 5.vekov slnka vo Veĺkom Precesnom roku= Anno Magnus, vládne ina rasa, po vykynození bielych, a prichodom Zlateho veku pre Žltú rasu, žid bude potom štvať ich do bratovražednej vojny! A toto dokazuju Aztecke kódexy o vekoch slnka! A len Biely gójo to ndchape, lebo jeho otupenosť a arogancia siaha az k Mliečnej drahe, kde skončí v Xibalbe= Podsvetí!!!!Ty bys měl, jako prototyp českého dobytka s nulovým vnímáním nadhodnoty a etiky..bez sebereflexe, DRŽET HUBU ! A neser se, prase jedno zkurvené české do Putina. Jsi jen ubožák...a žiješ v ČR a drž hubu, kurvo, a dělej tady něco ! S těmi tvými ,,vlastenci".
Citovat
#3 Jaro Jaroslav 2023-10-13 12:04
Rus.Putin je v rukach RŽK a Chabadu. Nemá výkonnú moc. Je ako pedofil Biden, na šnúrkach, ovladany zidomafiou! A my sme v prdeli.Zidom sa podarilo zdeptat bielu rasu proti sebe a už čoskoro sa vykynoži v nuklearnej vojne. Uvedomte si, že amerika mala čiernych kolonistov, Jaguarí ľud s Ohnivymi ocami, ktorich zid nazval nehanebne " Olmekmi", ktorich nahradili Červený Idiani, o ktorích píše Mahabharata, ako sa nuklearne vyhladili! A zostali po nich radioktivne oblasti ako Mohenjo-daro na Induse, ci mnohe radioaktívne oblasti v severnej Amerike...Kedže kazdemu z 5.vekov slnka vo Veĺkom Precesnom roku= Anno Magnus, vládne ina rasa, po vykynození bielych, a prichodom Zlateho veku pre Žltú rasu, žid bude potom štvať ich do bratovražednej vojny! A toto dokazuju Aztecke kódexy o vekoch slnka! A len Biely gójo to ndchape, lebo jeho otupenosť a arogancia siaha az k Mliečnej drahe, kde skončí v Xibalbe= Podsvetí!!!!
Citovat
#2 nowak 2023-10-12 21:14
...ještě poznámku: znáte Bibli a příběh, že Satan řekl Kristu, "pokloň se mi a dám ti všechna království světa", a dnes si vzpomeňte na jména Rockefeller, Rothschild, Soros a další a další, vše Židé, takže jakýpak boží národ, že!!!!!
Citovat
#1 nowak 2023-10-12 19:43
....pane Putine, měl jste američany vybombardovat ze Sýrie, měli by před Vámi respekt a Izrael, to je od pravého Boha prokletý národ, ukřižovali Krista, Božího Syna a spolčili se Ďáblem, maji Kabalu. Takže co k tomu dodat!!!!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře