Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pro krásu a sílu Ruska. Módní značka s Putinovým jménem chce dobýt Asii

Filozofie značky Putin Team Russia má být založena na "aktivním vlastenectví, sebevědomém osobním postoji a zdravém životním stylu".

Za necelé dva roky otevřela více než dvacet prodejen v různých regionech Ruska od Kaliningradu po Vladivostok.

Plánuje také otevřít prodejny v Číně, Indii a Spojených arabských emirátech. Podle módní návrhářky a tvůrkyně značky mají o její výrobky velký zájem potenciální zákazníci z různých zahraničních zemí.

pro-krasu-a-silu-ruska-modni-znacka-s-putinovym-jmenem-chce-dobyt-asii

Dvanáctá prodejna ruské značky sportovního oblečení byla na jaře otevřena na letišti Moskva-Vnukovo. Zákazníci si v ní mohou koupit vše pro sport, outdoorové aktivity i každodenní nošení: bombery, větrovky, vesty, trička s dlouhým rukávem, mikiny, kalhoty a mnoho doplňků.

Vše se prodává pod jménem ruského prezidenta - Putin Team Russia. Podle svých marketérů má značka značné ambice a sází především na asijské zákazníky.

Letos, kdy se 8. května, v předvečer oslav Dne vítězství Ruska ve druhé světové válce, konala na mezinárodním veletrhu RUSSIA EXPO slavnostní ceremonie, během níž byly zástupcům ruských dobrovolnických organizací předány značkové tašky s oblečením Putin Team Russia jako odměna za jejich činnost. Osobně jim je předal módní návrhář a tvůrce této značky Dmitrij Šiškin.

HISTORIE ZNAČKY

Značka Putin Team Russia vznikla docela nedávno. Když se Šiškin v létě roku 2020 během setkání věnovaného rozvoji ruského zpracovatelského průmyslu setkal s Putinem, navrhl mu, že pro něj nechá ušit osobní sadu oblečení pod jeho vlastní značkou. Hlava státu souhlasila. Šiškin pak oblečení Putinovi předal. Brzy nato vznikl nápad nabídnout je i dalším zákazníkům. Garantem celého projektu od prvotního nápadu až po realizaci je ruské ministerstvo průmyslu a obchodu. Na jaře 2021 získaly teplákové soupravy Putin Team Russia značku kvality.

Roku 2021 se v Moskvě slavnostně otevřel první kamenný obchod této značky. Už dlouho předtím Šiškin neopomněl informovat o úspěšném tažení ruská média. „Smlouva s moskevským letištěm Šeremetěvo byla podepsána, stavba pavilonu již začala,“ uvedl v roce 2021. Ceremoniálu se zúčastnilo několik ruských představitelů a známých sportovců a hudebníků.

Je to sotva rok, kdy ruská tisková agentura TASS oznámila, že značka úspěšně expanduje. Chystá otevřít prodejny v Číně, Indii a Spojených arabských emirátech. Podle Šiškina mají potenciální zákazníci z různých zahraničních zemí o výrobky této značky velký zájem.

„Často vidíme snad ještě větší zájem a poptávku po značce Putin Team Russia z partnerských zemí,“ uvedl Šiškin. Značka má podle něj jasné jméno a ruský prezident patří mezi nejoblíbenější světové lídry v Asii a na Blízkém východě. „Jsme přesvědčeni, že poptávka po výrobcích bude vysoká,“ poznamenal módní návrhář a podnikatel.

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/putin-obleceni-rusko-obchod.A240702_142335_eko-zahranicni_jadv

Zdroj: http://www.voltaire.netkosice.sk/index2.html

+ VIDEO ----------------------------

 

pro-krasu-a-silu-ruska-modni-znacka-s-putinovym-jmenem-chce-dobyt-asii

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2024-07-07 13:23
I u nás by byl velký zájem, ale lžinenávistníky , politické loutky +prostitutky, pardon, prestituty by trefil šlak, což by byla "velká tragedie"
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře