Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Přehlídka vítězství na Rudém náměstí

 

 Potleskem ve stoje končila Přehlídka vítězství k 70. výročí konce druhé světové války. Na Rudém náměstí v Moskvě se jí účastnilo 16 tisíc vojáků, 194 vozidel, 143 letounů a vrtulníků. O přehlídku byl mezi lidmi obrovský zájem. Rudé náměstí bylo plné, tisíce lidí lemovaly i cesty, kudy pochodovali vojáci.

  • prehlidka-vitezstvi-na-rudem-namesti

 

Celá přehlídka vítězství na videu zde:

Парад Победы в Москве https://www.youtube.com/watch?v=TYRuFAJMGZo

Rusko odhalilo sedm nových bojových zbraní včetně tanku T-14 Armata

Ruské ministerstvo obrany v pondělí zveřejnilo první snímky nového tanku Armata a bojových vozidel vyvinutých na jeho platformě. Zatímco dřívější fotografie byly publikovány se zakrytými částmi nyní je možné vidět nové zbraně celé. Viz odkaz níže.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/368693-rusko-odhalilo-sedm-novych-bojovych-zbrani-vcetne-tanku-t-14-armata.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 danpoisel@seznam.cz 2015-05-10 08:47
Jedno je jisté: všechni přítomní státníci a armády států, které na Krasnoj ploščadi pochodovaly si mohou být jistí silným partnerstvým a spojenectvím na poli ekonomie, vojenství či průmyslu s RF. Vzhledem k tomu, že se jedná o Čínu, Indii, všechny středoasijské republiky, Venezuelu, Srbsko atd, což je více než polovina obyvatel planety, tak ekonomická a vojenská hegemonie anglo-saských zemí se rozpouští jak sníh v květnu. Příkladem budiž již stávající BRICS, zavedení nového mezibankovního platebního systému (a vystoupení ze SWIFT=jakékoliv další sankce nebudou mít dopad na měnu), AIIB, vojenské i těžební kontrakty s Indií atd.
Západ se může jít zahrabat. Nic jej nespojuje. Zločinci se mohou jen spolčit, nikdy spřátelit. A i spolčení je platné jen do doby, než opadne účel jejich spolčení.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře