Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

P.C.Roberts: Včera se svět změnil

Poslouchal jsem Putinův projev k ruským lidem, ve skutečnosti však Putinův projev k celému světu, který ruský prezident pronesl po zasedání ruské Bezpečnostní rady.

Paul Craig Roberts, americký publicista

  • p-c-roberts-vcera-se-svet-zmenil
 
Vyjádřil v něm své zklamání z faktu, že jednání ruských představitelů se Západem ho poučilo o tom, že Washingtonu nelze v ničem důvěřovat, a vyjasnil, že Rusko bude připraveno na válku, kterou Washington zamýští Rusku vnutit.
 
Putin řekl, že se po osm let snažil v situaci kolem Ukrajiny, kdy obě odtrženecké republiky zůstávaly částí Ukrajiny, udržet mír, ale že jeho úsilí bylo Washingtonem po celou tuto dobu mařeno. V důsledku čehož mu nezbyla jiná možnost než ohlásit, že Rusko uznává nezávislost obou odtrženeckých republik, což, jak se Putin vyjádřil, se mělo učinit už před léty. Putin s oběma republikami podepsal smlouvu o vzájemné pomoci.
 
Andrej Martynov poté zveřejnil tento požadavek Moskvy směrem k Ukrajině: „Moskva žádá, aby Kyjev okamžitě zastavil všechny své nepřátelské akce. V opačném případě padne všechna odpovědnost za možné pokračování prolévání krve na svědomí vládnoucího režimu na Ukrajině“.
 
Ruským ozbrojeným silám byl vydán rozkaz, aby zajistily mír na území Nezávislých republik.

Samozřejmě, že toto vše bude presstitutkami ohlášeno jako ruská invaze, a blázen ve Washingtonu zvýrazní americkou impotenci uvalením sankcí.
 
Od tohoto okamžiku se provokace proti Rusku stávají ve stále větší míře nebezpečným rizikem.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře