Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nacistické zrůdy z Kyjeva odmítají humanitární pomoc pro rusky mluvící v Novorusku

Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace zaslalo v pátek večer ukrajinskému ministerstvu zahraničí diplomatickou nótu ohledně poskytnutí humanitární pomoci východním regionům v Novorusku či jinde, kdekoliv na Ukrajině, kdy by byla potřebná, informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském serveru. Nacističtí zločinci vše odmítli a chtějí na východě rusky mluvící nechat pochcípat, ty co nepostřílí.

  • nacisticke-zrudy-z-kyjeva-odmitaji-humanitarni-pomoc-pro-rusky-mluvici-v-novorusku
Odpověď z Ukrajinské strany potvrzuje, že Ukrajina na východě vede proti rusky mluvícím etnické čistky a vyhlazovací etnickou válku a nejhorší genocidu v 21. století. „Kyjev nemůže přijmout od Ruska humanitární pomoc určenou pro východní oblasti,“ odpověděli stroze zrůdy a nacističtí váleční zločinci z Kyjeva.

Taková zrůdná odpověď ze strany Kyjeva přišla na tento dotaz: „V souvislosti s četnými žádostmi doněckých a luhanských obyvatel o poskytnutí jim humanitární pomoci Rusko připravilo kolonu aut s 60 tunami nákladu potravin a hygienických prostředků, která se má 28. června vydat do Luhansku a Doněcku a také možná i do jiných ukrajinských regionů, kde se nacházejí běženci.“

Ruské ministerstvo požádalo ukrajinské o poskytnutí pomoci v realizaci humanitární akce. Tudíž ruská strana dala jasně najevo, že souhlasí s kontrolou obsahu humanitární pomoci ze strany Ukrajiny, tamní zločinci v čele s agentem Američanů Porošenkem raději nechají na východě rusky mluvící pochcípat, o to jim evidentně jde.

zdroj:http://www.ze-sveta.cz/?p=19948

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře