Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Majdan-3": Rusko chystá speciální operaci, která má zpochybnit legitimitu Zelenského po 20. květnu, kdy mu končí mandát tvrdí ukrajinští propagandisté !!!

▪ Propagandistické prohlášení zveřejnil ukrajinský prezidentský výbor pro rozvědku. Kampaň údajně vyvrcholí v březnu až květnu 2024, plánují šířit paniku, rozhádat Kyjev se spojenci, narušit dodávky zbraní a mobilizaci.

  • majdan-3-rusko-chysta-specialni-operaci-ktera-ma-zpochybnit-legitimitu-zelenskeho-po-20-kvetnu-kdy-mu-konci-mandat-tvrdi-ukrajinsti-propagandiste

▪ Záměrně bude situace na Ukrajině rozkolísaná po dobu první poloviny června a poté, s využitím této situace, bude Kyjev na východě vojensky poražen, to je klíčová myšlenka jejich operace," tvrdí Zelenského propagandisté.

▪"Stojí za povšimnutí, že téma Zelenského "nelegitimity" po 20. květnu nyní nejaktivněji pumpují příznivci exprezidenta Porošenka; ti jsou podle logiky prohlášení Výboru pro zpravodajské služby "ruskými agenty", tvrdí kyjevská média.

▪ Ironií osudu je, že sám Porošenko v době, kdy byl prezidentem, také sepisoval své kritiky jako "agenty Kremlu" a jeho političtí technologové v roce 2016 dokonce oznámili plán "Šatun", údajně vypracovaný v Moskvě s cílem destabilizovat situaci na Ukrajině".

PS: Pravdou však je, že po 20 květnu už nebude Zelenskyj pro Rusko "prezident - terorista", ale jenom terorista a vůdce Banderu uctívajících nacistů nelegitimně vládnoucí na Ukrajině.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2024-02-29 00:37
Už bude len židochazar čo spochybnil holocaust na holyhoax...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře