Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kreml opustil cíl de-nacifikace Ukrajiny

Z Kremlu vyzařují rostoucí známky ztráty vůle. Důsledkem bude povzbuzení Západu ke zvýšení provokací a překročení dalších nevynucených ruských červených linií. Zdá se, že Kreml se nedokáže poučit. Vyhraněný Kreml je zahnán do kouta, kde bude Rusko muset bojovat, nebo se vzdát.

  • kreml-opustil-cil-ruske-de-nacifikace-ukrajiny

Putin slíbil, že nacistické živly postaví před soud, ale v rámci výměny zajatců vyměnil 43 příslušníků nacistického pluku Azov. southfront.org dochází k závěru, že toto couvání Kremlu "mělo značný negativní dopad na morálku ruských vojáků bojujících s ukrajinskými nacionalisty na frontové linii a rovněž otřáslo úrovní podpory ruské vojenské operace mezi civilním obyvatelstvem. Tím přestaly být dodržovány deklarované cíle ruské vojenské operace na Ukrajině, mezi něž patřila i 'denacifikace'."

"Výměna příslušníků ukrajinských nacistických jednotek ruskou armádou se změnila v politické selhání ruské strany.

"Moskva již dříve prohlásila, že s bojovníky ukrajinského pluku Azov a dalších nacistických formací nebude zacházeno jako s vojáky ozbrojených sil Ukrajiny. Podle různých tvrzení ruské armády by měli být postaveni před soud a nebyli by vyměněni."

https://southfront.org/prisoner-exchange-between-russia-and-ukraine-and-its-consequences/

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jara 2022-07-04 21:15
teoretik64@volny.cz: z textu nikde nevyplývá, že by si autor něco takového přál. Jen na rozdíl od vás, je schopen vidět realitu, a ne se jen opájet naivní rusofilií, jenž nepřipustí sebemenší oprávněnou kritiku. Igor Strelkov o změně rétoriky i strategie Kremlu mluví již dlouho. Na jeho slova často dochází. Docela jistě je více v obraze, než nějaký český trouba.
Citovat
#1 teoretik64@volny.cz 2022-07-02 23:47
Autor si plete svá přání s realitou! To nic, 'myslitelů' tohoto druhu se rojí hodně. Senátor Marek Hilšer si třeba zase myslí, že Ruská federace nejenže žádné hypersonické zbraně nemá, ale k cíli by nedolétla ani jedna obyčejná raketa. Asi si to chce vyzkoušet, já tedy ne! Ale zpět k článku: Možná by nebylo od věci zjistit, kteří bojovníci byli konkrétně vyměněni. Z hlediska dnešního dost významného dne speciální vojenské operace na Ukrajině (podle autora Rusko zcela jistě na celé čáře prohrává, protože...by si to přál; nepříjemné je, že postupuje = fenomén Hitler a konec války) 2. 7. 2022, se tenhle příspěvek opravdu moc nepovedl.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře