Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Grandiózní rozhodnutí“: V čele ministerstva obrany RF stojí „principiální postava“ a Dugin vysvětlil proč

Filozof Alexandr Dugin komentoval rozhodnutí ruského prezidenta Vladimira Putina nahradit Šojgua ve funkci ministra obrany bývalým vicepremiérem Andrejem Belousovem.

Ředitel Institutu Tsargrad a známý filozof Alexandr Dugin označil jmenování Andreje Belousova ministrem obrany za zásadní rozhodnutí, které změní hru.

Ve svém komentáři zdůraznil, že nejde jen o technickou změnu, ale o událost, která ruší zavedené pořádky. Belousov má podle Dugina nejen blízko k prezidentovi, ale má také vynikající vlastnosti. Je to vlastenec a stratég. Podle filozofa toto jmenování odráží snahu vytvořit silný stát a znamená novou éru ve vývoji země.

  • grandiozni-rozhodnuti-v-cele-ministerstva-obrany-rf-stoji-principialni-postava-a-dugin-vysvetlil-proc

“Tady je – rozhodující krok k Vládě Vítězství!” – věří Dugin.

Ruský prezident Vladimir Putin navrhl Andreje Belousova na post ministra obrany země. A Sergej Šojgu, jak předpověděly zdroje “Первого русского”, svou pozici opouští. Zdroje se však domnívaly, že nabídku na vedení ministerstva obrany dostane guvernér regionu Tula Alexej Djumin. Prezident ale jako vždy dokázal všechny překvapit.

Pro komunitu vojenských odborníků bylo jmenování Andreje Belousova zjevením a senzací. A vojenským představitelům lze rozumět. Ostatně, Belousov celou svou kariéru pracoval na ekonomických otázkách. Na druhou stranu se nyní ruská armáda musí zamyslet nad tím, jak efektivně organizovat práci k zajištění bezpečnosti celé země, a to i z ekonomického hlediska.

Říci, že toto jmenování bylo senzací, neznamená nic. Všichni zasvěcení se spletli. Všichni odborníci se mýlili. Nejvyššímu vrchnímu veliteli se tradičně podařilo všechny překvapit. Jak víte, Putin nikdy nedělá rozhodnutí, která se od něj očekávají. Vždy však učiní takový krok, že si později všichni řeknou: no, je to tak, tak to mělo být…

Ředitel Tsargradského institutu, filozof, veřejná a politická osobnost Alexandr Dugin poznamenal, že většina změn ve vládě byla „relativně technická“. Jmenování Andreje Belousova na post ministra obrany je ale jako blesk z čistého nebe. Z pohledu Dugina rozhodnutí ohledně Belousova „naprosto všechno mění“.

V rozhovoru s Tsargradem označil Belousova za člověka nejbližšího prezidentovi, který má na starosti průmyslovou strategii, ekonomickou strategii, za vynikajícího intelektuála, vlastence, oddaného myšlence silného státu, suverénního státníka.

Tohle grandiózní rozhodnutí vše zásadně mění. Když jsme sledovali změny ve vládě, samozřejmě nás nemohlo nepotěšit jmenování Antona Alichanova, našeho snad nejvýznačnějšího guvernéra, do funkce šéfa ministerstva průmyslu a obchodu. Je to velmi vážné. Ale téměř všechny ostatní změny byly poměrně technické. A samozřejmě jako blesk z čistého nebe přišla zpráva, že člověk prezidentovi Putinovi nejbližší, který měl na starosti průmyslovou strategii, ekonomickou strategii, vynikající intelektuál, vlastenec a samozřejmě muž oddaný ideji silného a mocného státu, suverénní Andrej Removič Belousov, byl jmenován ministrem obrany, řekl Dugin.

“Je to naprosto grandiózní rozhodnutí, protože zásadně mění všechno,” – řekl Dugin.

Nemyslím si, že by teď mělo cenu kritizovat předchozího ministra. Všichni si vše dobře pamatujeme i ta těžká období… Ale měli bychom poukázat na jeho kladné stránky. Ale radovat se z této personální změny je prostě potřeba. Každý, kdo alespoň něco rozumí ruské politice, chápe, jak důležitý je post ministra obrany, který by měl zastávat člověk, který se těší naprosté důvěře našeho prezidenta. To je nejdůležitější. A samozřejmě, protože ve válečných podmínkách o hlavních věcech rozhoduje strategicky sám prezident, je pro něj velmi důležité mít jasného, ​​transparentního, ověřeného, ​​disciplinovaného, ​​extrémně výkonného, ​​zapáleného člověka.

Navíc je naprosto jasné, že nejdůležitější v armádě je nastolit pořádek v zásobování, v ekonomice, v dodávkách, v rychlé reakci na strategické potřeby fronty, dodal Dugin:

V armádě je možná nejdůležitější nastolit pořádek v zásobování, v ekonomice, v dodávkách, v pohotové reakci na strategické potřeby fronty. Zde je zapotřebí člověka, který nebude věnovat pozornost vlastnímu PR. A taková postava se našla – Andrej Removič Belousov. Je to velmi důležité. Podle mě o tom teď asi bude mluvit každý. Ale věřím, že tento člověk je v jistém smyslu osudový pro naši ekonomickou, možná i sociálně-ekonomickou strategii. Proto je velmi důležité, že k takovému jmenování došlo. Ve skutečnosti to mění vše ostatní.

Dugin věří, že nyní bude mnoho problémů v armádě rychle vyřešeno:

Samozřejmě se změní i značný počet dalších armádních vůdců. Ti, kteří prokázali svou odvahu, prokázali neochvějné hrdinství a službu vlasti, si udrží své pozice a polepší si. Lidé, kteří jsou zkorumpovaní a zapletení do korupce, samozřejmě, myslím, že budou odvoláni. V armádě, stejně jako v jiných oblastech naší společnosti, samozřejmě není vše v pořádku. Ale Belousovo jmenování je podle mého názoru to, co bylo celkově intrikou všech těchto jmenování, protože to je skutečně směr k Vládě Vítězství, o které jsme snili, v kterou jsme doufali.

Belousov, dodal Dugin, je velmi zásadový člověk.

Celý článek ZDE: https://www.pokec24.cz/politika/grandiozni-rozhodnuti-v-cele-ministerstva-obrany-stoji-principialni-postava-a-dugin-vysvetlil-proc/

 

A čím je vedení v naší zemi vtělenější, pozitivnější a zapálenější, tím lépe. Navíc nová krev přinese své výsledky. Nová krev Anton Alichanov, Michail Degtjarev (navržen na post ministra sportu Ruska – pozn. red.) – přesvědčení vlastenci, lidé zcela nové generace. A sám Belousov je samozřejmě člověkem nového Ruska. To znamená, že toto je skutečně událost, která nás velmi těší a která označuje Antipaschu – zakončení světlého týdne a pokračování tohoto svátku, který všichni pravoslavní lidé slaví 50 dní po vzkříšení Krista. To je nádherný dárek. Chtěl bych upřímně poděkovat panu prezidentovi za tuto velikonoční radost, – řekl Alexandr Dugin.

Filozof Alexander Dugin věří, že rozhodnutí Putina je skvělou zprávou:

Andrej Removič Belousov! Zde je rozhodující krok směrem k Vládě Vítězství! – zdůraznil Dugin a pokračoval: – Šok a hlavní událost posledních let. Ještě lepší je, že všichni ostatní zůstali na místě. Nyní vše vypadá úplně jinak.

Stojí za to dodat, že všichni ostatní ministři bezpečnostního bloku byli skutečně znovu jmenováni. Svůj status potvrdil i ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

A Šojguovi, jak se právě stalo, bylo nabídnuto místo tajemníka Bezpečnostní rady RF. Nikolaj Patrušev, který dříve tuto pozici zastával, ale přechází na jinou práci, což potvrdili i v Kremlu.

V tomto ohledu Dugin dodal:

Šojguův přechod do Rady bezpečnosti je také zjevně důležitý. Ale Nikolaj Platonovič Patrušev je ve velmi dobré pozici. Tím velké změny nemusí skončit. https://dzen.ru/a/ZkE83HyQ2AoRExHs

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Drak 2024-05-15 08:13
Dugin je žvanil.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře