Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Čechoslovák (Čech) Petr Michalů v Irkutsku, volby prezidenta + Západ spojil ruskou společnost (PNH)

Dnes je neděle 17. března 2024 a končí poslední, tj. třetí den voleb prezidenta Ruské federace.

Samozřejmě, že jsme byli společně se svými ruskými přáteli zde v Irkutsku vyjádřit plnou podporu současnému prezidentu Ruska Vladimíru Vladimíroviči Putinovi i pro jeho nadcházející šestileté období v úřadu prezidenta Ruské federace.

  • cechoslovak-cech-petr-michalu-v-irkutsku-volby-prezidenta
 

Svým vlasteneckým postojem jsme tak vyjádřili i dosavadní plnou podporu nejmocnějšímu, nejschopnějšímu a nejrozumnějšímu muži planety Země, který tak dobře vede svou zemi, její národy a všestranně se stará o jejich rozvoj, rozkvět a blahobyt, a kterému politici západních zemí – celé Evropské unie a také USA – nesahají ani po kotníky. Proto bude západ a USA všemožně napadat ruské prezidentské volby, zpochybňovat výsledky voleb, pomlouvat je a budou hystericky křičet do světa, že výsledky voleb neuznávají. Naštěstí ale, je jim to houby platné! Co je Rusku do nějakého západu a USA?! Rusko žije a bude žít po svém!

Dali jsme hlas VÍTĚZI (a nejen voleb), dali jsme hlas VÍTĚZSTVÍ RUSKA v jeho obtížném, ale veskrze spravedlivém boji proti ukrajinskému nacismu, a de facto, proti euro-bruselskému fašismu, v boji proti zločineckým USA a jejich teroristickému agresivnímu paktu NATO, v boji proti nacismem a fašismem spojenému „kolektivnímu Západu“, v boji za nové, spravedlivé uspořádání celého světa bez nadřazenosti USA a západu.

Já osobně, svým postojem, jsem se tak postavil proti české fašistické vládě Fialy, proti českému fašistickému prezidentovi Pavlovi, proti fašistickému režimu nastolenému v České republice (která ostatně ani žádnou skutečnou republikou není, nýbrž je jen několikanásobnou provincií, kolonií – kolonií a provincií „postnacistického/posthitlerovského“ Německa, dále rabovanou a drancovanou kolonií a provincií fašistické Evropské unie a celá ta „slavná“ Evropská unie je jen kolonií vždy zločineckých USA).

Pevně věřím ve vítězství Ruska, přeji si vítězství Ruska a vím, že Rusko v tomto boji se zlem světa zvítězí.

Věřím, že bude provedena i brzká denacifikace a deukrajinizace českého a slovenského území a všichni ti kolaboranti, vlastizrádci a „vlasovci“ budou po zásluze spravedlivě potrestáni. Ostatně jak skončili všichni ti „vlasovci“ víme velice dobře (- a můžou si přepisovat dějiny a falšovat historii, jak chtějí, nebude jim to nic platné)!

Mgr. Petr Michalů

Zdroj: https://www.infokuryr.cz/n/2024/03/18/cechoslovak-cech-petr-michalu-v-irkutsku-volby-prezidenta/

+ BONUS ----------------------

Západ spojil ruskou společnost: Drtivé vítězství V.V.Putina ve volbách aj.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Kotlár 2024-03-20 16:13
Ještě by se neměla zapomenout debordelizace, delžifikace a demafianizace.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře