Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VOLBY 2021

Petr Novák

Volby dopadly tím nejlepším možným způsobem, při momentální, reálné mravnosti a míře chápání obyvatelstva. Lidé vždy dostanou to, na co momentálně mají, takže je vše v naprostém pořádku.

Letošní volby mnozí lidé pojali jako boj proti Babišovi a podřídili tomu všechno, jen aby byl poražen. Rozhodli se raději zvolit eurohujery, kteří pracují pro cizí zájmy a kteří mají jen jediný cíl - poslouchat příkazy, ať už jsou jakékoliv.

Co mají v programech, nebo co říkají jejich lídři je lhostejné, pokud totiž poslouchají Brusel, tedy jim nadřízenou instanci, tak jsou jejich sliby a tvrzení jen směšnou pastí, do které se chytají ti méně obezřetní, kteří nechápou, kde ve skutečnosti sedí šéf.

  • volby-2021
 
Mnozí občané se rozhodli svrhnout Babiše a jít cestou: "Patříme na Západ". Ve své zaslepenosti si nevšimli, že tento Západ cíleně, záměrně a dle plánu, páchá sebevraždu (ekonomickou, energetickou i lidskou) a rozhodli se jí spáchat s ním. Než Babiše, tak raději zničí naši státnost a budoucnost svých potomků.
 
Co dál? Je nutné ještě více zvyšovat míru svého chápání a mravnosti a pomáhat v tom i druhým. Je nutné šířit pro-lidské inFormační pole a jít ostatním příkladem tak, aby měli chuť vás nasledovat a toho tím, že se poperete, někomu vynadáte, nebo převrhnete stůl třeba ve sněmovně, určitě nedocílíte. Tedy pokud nechcete, aby vás následovali jen primitivové a hlupáci.
 
Zabývejme se tím, co nás spojuje. Nebojujte s názory druhých, tím je jen utvrdíte, ale hledejte ty, kteří je mají podobné jako vy. To co dělá nepřítel nekomentujme útočně, ale uvádějme věci na pravou míru. Právě jedna velmi nebezpečná strana, která ve volbách zažila debakl, byť jejich koalice neměla málo hlasů, doplatila na to, že lidé masově sdíleli jejich excesy. Ne, nebylo nutné o této straně vytvářet dezinfo-kampaň (proč by se to pak nedalo udělat i dalším stranám?) jak lžou, stačilo jen poukázat na to co tvrdili/tvrdí a ukázat toho důsledky.
 
Hledejme pozitivní cíle. Hledejme možnosti jak posílit naši kulturu (ne tu importovanou zvenčí, i kdyby byla 2000 let stará), jak učit děti, aby si vážili své historie, svého jazyka, svych předků. Nesnažme se rozbíjet cizí hradby, ale snažme se vystavět takovou pevnost, takový národ, který již nikdy nebude možné utahat na lžích, zastupných problémech a provokacích.
 
Spojujme, nerozdělujme. Okolo těch, co nás nechtějí do svého kruhu udělejme tak velkou kružnici, že je vezmeme do toho kruhu svého. Buďme tak dobrými lidmi, že "lídři" těch druhých proti nám budou naprosto legrační.
 
Pište, mluvte, agitujte, sdružujte se, spolupracujte, spojujte, slepujte rozbité. A pamatujte, že i dobro musí mít pěsti, že je nutné být připravený i na ty, kteří jsou opravdovými nepřáteli a kteří se dají zastavit jen po staru.
 
To, že někdo něčemu nerozumí, nechápe to, nechal se zmanipulovat, nezajímá se, podlehl propagandě a ještě má spousty špatných vlastností, ještě neznamená, že to musí být nepřítel. Mnohdy stačí trpělivost a empatie a najednou máte spolubojovníka k pohledání.
 
Změňme to odspodu. Zevnitř. Nejdříve u sebe a svých dětí a pak pokračovat dál. Buďme vidět a slyšet, ale moudře a důstojně. Vybudujme lepší svět, lepší zemi, ve které bude zrádce na okraji společnosti a ne v parlamentu, senátu nebo vládě.
 
Děkuji všem, co již toto vše činí.
 
Zdroj: FB Petra Nováka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře