Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Výsledky Nečasovy vlády a její hodnocení

Marně přemýšlím o úspěších Nečasovy vlády a opravdu mě nic nenapadá. Říkali si vláda rozpočtové odpovědnosti, ale i přes opakované zvyšování daní, zvyšují státní dluh o dalších cca 160 mld. ročně. Říkali si proreformní vláda, ale která reforma se jim povedla a dá se to vůbec nazvat reforma? 

 

 

 

  • vysledky-necasovy-vlady-a-jeji-hodnoceni

Druhý důchodový pilíř, do kterého téměř nikdo nevstoupí, reforma sociálního systému se slavnou s-kartou, rok nefungující centrální registr vozidel, církevní restituce jejichž výše náhrad není ničím podložená, chaotické zvyšování daní, když nikdo ještě 14. prosince neví jaké budou platit sazby od 1. ledna, přímá volba prezidenta, o které se neví zda vůbec proběhne?

Říkali že budou šetřit, ale za celou dobu nezrušili jediný zbytečný úřad, naopak další vytvořili. Náměstci, sekretářky a další státní úředníci dostávají statisícové odměny a to i ti, co jsou již za svou práci trestně stíhaní. Jediný na kom se pořádně šetří, tak je střední třída, které každým dnem ubývá.

Zeman říkal, že měl vládu odborníků, Nečas může o své vládě říkat, že má vládu naprostých laiků, snad ani jeden ministr Nečasovy vlády, není vzdělán ani erudován v oboru jehož ministerstvo řídí,  navíc životnost jeho ministru je tak krátká, že nelze hovořit o žádné koncepci, natož kontinuitě.

Jsem si jistý, že od roku 89 neměla tato republika horší vládu a ještě dlouho se bude z následků jejího vládnutí vzpamatovávat.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře