Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Odsunutí Němců prý byla jedna velká hnusná křivda

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Lidé, nikdy nezapomeňte a neodpouštějte. Stačí podat ďáblu prst a utrhne vám ruku i s ramenem. Já nezapomenu a neodpustím neodpustitelné.

Angela Merkelová se dne 20.6 2018 vyslovila, že pro odsun Němců ze střední a východní Evropy po druhé světové válce nebylo morální ani politické ospravedlnění, i když tehdejší události byly následkem nacistické diktatury. Ze Evropy bylo po druhé světové válce odsunuto kolem 12 milionů Němců. Jejich odsunutí vnímá Merkel jako velkou nespravedlnost vůči Němcům.

  • odsunuti-nemcu-pry-byla-jedna-velka-hnusna-krivda

 

Dva miliony Němců přišlo následkem vyhnání a útěku o život a další miliony si musely poradit se ztrátou domova, majetku či přátel a začít nový život ve válkou zničené zemi, dodala Merkel a já mám husí kůži z jejich řečí o nespravedlnosti vůči Němcům. Z Československa byly odsunuty na tři miliony Němců a podle česko-německé komise historiků při něm přišlo o život 15 000 až 30 000 Němců. Nechtějte abych je litovala. Já mám lítost jen pro vyvražděné Lidice, Ležáky a další vesnice po celé Evropě. S Němci soucit nemám.

Rozlezlí Němci byli jako morová rána po celé Evropě, Asii, Africe. Vraždění, mučení, to byli nástroje Němců na absolutní ovládnutí světa. 60 miliónů mrtvých žaluje své katany a ta osoba má tu drzost litovat Němce co museli vypadnout ze zemí které si porobili, vyždímali a vykradli. Museli tady nechat majetky. No to je strašná újma. Raději by měla prosit za odpuštění mučených lidí v jejich koncentračních táborech. Jejich zločiny se nedají zapomenout, omluvit a nikdy se nikdo nesmí nepokusit o změnu v dějinách, jak se teď pokouší Merkel a jiní politici.

Nesmíme nikdy odpustit:
– koncentrační tábory
– vyvražďování postižených lidí
– vypalování vesnic
– mučení vězňů
– pokusy na lidech
– smrt 60 000 000 miliónů lidí
– pokus o vymazání Slovanů z povrchu zemského

Lidé, nikdy nezapomeňte a neodpouštějte. Stačí podat ďáblu prst a utrhne vám ruku i s ramenem. Já nezapomenu a neodpustím neodpustitelné.

Zajímavé odkazy:

http://extrastory.cz/z-kuze-veznu-si-pry-delala-stinitka-ilse-koch-se-pravem-prezdivalo-buchenwaldska-carodejnice.html

http://extrastory.cz/zide-mu-prezdivali-panenka-ve-skutecnosti-byl-kurt-franz-sadistickym-postrachem-treblinky.html

https://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/103941/jak-probihaly-silene-pokusy-andela-smrti-mengeleho-skutecnost-je-horsi-nez-jste-tusili.html

Odkaz jen na tři, kdo chce znát pravdu, internet je k dispozici všem.

zdroj:http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/odsunuti-nemcu-pry-byla-jedna-velka-hnusna-krivda

 

Facebook komentáře