Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Eurohujeři vrací úder…

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Tak jsem si včera zkazil celý večer tím, že jsem sledoval závěrečnou bitvu v Senátu o změnu ústavního zákona ohledně držení zbraní. Zájem byl veliký, to bylo vidět i na tom, že v okamžiku, kdy se začala projednávat petice, tak se spojení dramaticky zpomalilo a byl jsem nucen přepnout pouze na audio. Nicméně to ale bylo spíše k dobru věci, protože některé lidi opravdu stačilo jen slyšet. A padaly perly přátelé…
Jen pro zajímavost bych pár vypíchnul…

  • eurohujeri-vraci-uder

Při projednávání petice tam jeden mudrlant řekl, že petenti v podstatě žádají, aby se nic nedělalo, že tam není napsáno, aby Senát schválil tuto (prodemokratickou, dle mého) ústavní změnu. Krásná myšlenková konstrukce viďte? Ale pojďme dál.

Pak jsme my, držitelé zbrojních průkazů, skupina lidí s prakticky nulovou kriminalitou i přestupky byli srovnáváni s Lidovými milicemi a dalšími ozbrojenými bojůvkami, což považuji za nebetyčnou drzost.
Na největšího eurohujera Dienstibera jsem nervy neměl, tak jsem si během jeho kvákání o tom, že Brusel je Olymp, na němž vševědoucí božstvo sídlí, šel udělat kafe, takže zde budete o jeho další „pravdy“ ušetřeni.

… a tak bych mohl pokračovat dále a kdybych to měl vzít bod po bodu co za perly vypouštěli ohýbači pravdy, tak by tento článek zabral několik desítek stran.

Takže Senát v závěrečném hlasování, věren své tradici učinil dvě hlasování, jejichž výsledkem je, že byla zamítnuta tato ústavní změna, ale zároveň byl odmítnut návrh na její zamítnutí. Jste zmateni? Ale ne, prostě výsledkem je, že Senát nezaujal žádné stanovisko, což ale v praxi znamená, že první a důležitý kámen pro další zákony na ochranu práv držitelů zbraní byl smeten ze stolu. Ale ono lépe vypadá, říct „ale podívejte se, my jsme k tomu nezaujali žádné stanovisko, jen jsme pět hodin mlátili hubou, tak mi to opět hoďte, vidíte jak se snažím“

Přeloženo do „lidštiny“
– Názor a prosba 100.000 českých občanů má u části Senátu menší váhu než názor nikým nevolené Komise.
– Všichni co to odmítali, tak se jejich řečí táhl jako nit názor, že co přichází z Bruselu je jen dobré a dobré a něco z toho odmítat je nepochopitelné.
– Stejně tak plná ústa demokracie, ale že toto byl vždy první krok totalitních systémů (a osobně považuji EU za totalitní, jen jinými prostředky) a byla šance zvednout hlavu a odmítnout odzbrojit své občany, tak tak byla promarněna.

Pan Karásek při projednávání petice apeloval na senátory, pokud tuto ústavní změnu nepřijmou, tak ať ochrání tato práva jinak. Mimochodem, petice byla Senátem přijata bez problémů, většina s ní souhlasila. A pak to smetli ze stolu. Trošku podivné, ne?
Víte, o zbraních i zákonech i těch případech které se tam probírali něco vím a byl jsem zděšen jak lživé argumenty tam padaly. Člověk pak napadne, jak to asi vypadá u věcí kterým až tak nerozumí, co?

Nicméně chybou bylo poslat do Senátu jako zpravodaje pana Ondráčka, část senátoru asi hlasovala proti jen pomstychtivě kvůli jeho osobě. Člověku se chtělo až křečovitě smát, při plamených projevech na jeho osobu, zaklínání se demokracií a „již nikdy více totality“ a pak hlasovat pro smetení této ústavní novely.

Závěrem bych rád poděkoval těm senátorům, kteří si zachovali zdravý rozum a novelu podpořili. Těm kteří rozumí tomu, že pokud začne hořet, tak nezahodí hasicí přístroje. Bohužel byli v menšině.

No a ti kteří hlasovali proti této novele, tak bych se jich rád zeptal:
Byli jste zvoleni českými občany a máte hájit práva českých občanů a ne Evropské Komise a dalších. Takže se ptám:
Jak ochráníte práva držitelů zbraní? Lidí co splnili velice přísná kritéria a nakoupil si zbraně a další nutné věci za své několikrát zdaněné peníze? Držení zbraní je symbolem svobody, je to znak že totalita ještě nezvítězila. Takže co uděláte teď, když jste odmítli něco co mohlo fungovat?

zdroj:http://dfens-cz.com/eurohujeri-vraci-uder/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2017-12-08 17:20
Jsou to zaprodanci. Žerou za naše peníze, na nemocné děti nejsou penīze! Ktetý poslanec nebo posraný senátor poslal těmto nemocným dětem nějakou pomoc. Jsou to svině nenažrané,sobec kè,bezohledné!! ! Ani se nedivím, že na začátku socialismu takové pijavice národa posílaly do Jáhymova, aby okusili jak těžý je život. Zrušit senát, taková demokracie je nám nahovno!!!

Facebook komentáře