Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co nám tedy čučkaři sdělují?

Martin J. Kadrman

Co nám tajné služby předkládají. Dva zkušení operativci GRU dostali rozkaz vyhodit do povětří sklad se zbraněmi, aby tyto nepřišly do rukou Ukrajincům nebo IS. Pošlou tedy své fotky a nacionále, aby do skladu získali přístup.

  • co-nam-tedy-cuckari-sdeluji

Pak se ve skladu motají před kamerami a připravují nálož, která má za blíže neurčenou dobu zabít odběratele těchto zbraní. To ovšem zmrší a nálož vybuchne. O pár týdnu později zřejmě zjistí, že vyhodili špatný sklad, tak tam vlezou znovu a vyhodí do vzduchu nějaký jiný.

Tentokrát možná ten správný. O pár let později ti samí zkušení operativci přiletí do Anglie a nejsmrtelnějším jedem zkusí otrávit bývalého ruského agenta, což se jim tak nějak nepodaří a místo něho zlikvidují bezdomovce. Přitom se také samozřejmě nechají natočit kamerami, zřejmě aby měl Putin důkaz, že tam byli a mohl jim dát medajli.

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to je jako scénář k cečkovému filmu americké produkce. Jen tam chybí černoch, transka a lesbické vyšetřovatelky. Čekám nedočkavě na další díl.

zdroj: FB Martina J. Kadrmana

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře