Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo ohrožuje světový mír?

Nezávazná předběžná diagnóza špičkových amerických odborníků o psychické kondici současného ruského prezidenta, vytvořená v roce 2008 pouze na základě symptomů čitelných ze státníkových charakteristických gest, mimiky a dalších vnějších projevů, samozřejmě není a nemůže být pokládána za prokázanou skutečnost.

 Jde pouze o kvalifikované podezření renomovaných psychiatrů a psychologů, jak nejen sami jeho autoři, ale i zadavatel důvěrného materiálu pro americkou armádu - Pentagon, veřejně deklarovali.

Kdo viděl a pochopil vynikající americký film Rain man z roku 1988 s Dustinem Hoffmanem v roli autismem postiženého Raymonda, který v americké filmové akademii v březnu následujícího roku získal čtyři Oscary /D. H. za hlavní roli/, mohl by si vytvořit aspoň částečnou představu, jak musí být obtížné, dohovořit se s Vladimírem Vladimírovičem Putinem na něčem, co se zřejmě vymyká jeho „vnitřnímu žebříčku hodnot“ či přesahuje jeho schopnost realistického vnímání a posouzení. Nicméně je skutečností, že státnické duševní výkony Vladimíra Vladimíroviče vzbuzují rozpaky, neřkuli pochybnosti, nejen u příslušných odborných lékařů v USA ale i jinde, ale zejména u mírumilovné části světové veřejnosti bez ohledu na znalosti medicíny a problematiky duševního zdraví či chorob.

  • kdo-ohrozuje-svetovy-mir

 Násilné přepsání společné hranice Ruska s Ukrajinou, které vloni prezident Putin vojenskou silou v rozporu s mezinárodním právem v Evropě uskutečnil jako první po Adolfu Hitlerovi, který obdobně činil v závěru třicátých let minulého století a tím rozpoutal druhou světovou válku, u občanů zdravého úsudku všech států, vzbuzuje důvodné pochybnosti, zda si nejvyšší představitel Kremlu skutečně plně uvědomuje, čeho se v XXI. století dopouští a s čím si zahrává/?/ vzhledem k disponibilnímu arzenálu nukleárních zbraní hromadného ničení na stranách všech světových velmocí a některých jejich spojenců? Z popisu tzv. Aspergerova syndromu /viz článek „Psychologický profil pána Kremlu“, zveřejněný v CFP  6. t. m./, převzatého z lékařských pramenů, vyplývá, že jedinci s tímto postižením mozku nemusí mít nutně sníženou inteligenci, nýbrž mají zejména neadekvátní sociální vnímání reality, nepřiměřeně „chladné reakce“ a  prožívají "silnou závislost na boji". Je nutno také vzít v potaz, jaké „vstupy“ pro vytvoření svého „vnitřního žebříčku hodnot“, získal úřadující ruský prezident vzděláním, jako absolvent vysoké školy sovětské tajné policie /KGB/?

Pro neznalé – jde o komunistickou obdobu někdejšího nacistického Gestapa. Jaké povědomí a respekt ke skutečnému právu a nezpochybnitelným morálním hodnotám, uznávaným v civilizovaných státech, mohou mírumilovní občané dnešního Západu – EU, USA a v tzv. „Commonwealth“ /státy hlásící se k anglo-americké kulturní a politické tradici/, v demilitarizovaném Japonsku, v Jižní Koreji atd., asi očekávat od absolventů vysokých škol typu nacistického Gestapa, kterou Vladimír Putin absolvoval v SSSR v rámci svého závazku celoživotní služby v komunistické tajné policii /x/? x) KGB samozřejmě patřila k institucím, ze kterých se neodchází „pracovní výpovědí ze zaměstnání“.  Jestli si někteří občané v Rusku a jinde, včetně nepolepšitelných zastánců někdejší zločinecké státostrany KSČ u nás, dosud dělají iracionální iluze o „ušlechtilosti záměrů“ současného nejvyššího ruského státního představitele, sám Putin svými veřejnými projevy uvádí na pravou míru o co mu  jde a co lze od jeho nesmiřitelných postojů čekat? V současném Rusku probíhá intenzivní protiamerická kampaň v duchu Adolfa Hitlera a Josipa Stalina, kterou svévolně, jednostranně vyvolal a stupňuje úřadující, pro současné funkční období již řádně nezvolený a demokratickými volbami neodstranitelný ruský prezident – exkomunista, absolvent vysoké školy tajné policie a bývalý vysoký důstojník KGB /komunistické obdoby nacistického Gestapa/. Důvody jednostranného obnovení Studené války /vojenské konfrontace mezi Východem a Západem/ ze strany Ruské federace, prezident Putin světové veřejnosti vysvětlil takto: 1. Nespokojenost Ruska s uspořádáním Evropy a světa po pádu komunistického režimu v SSSR v roce 1990. /V podstatě jde o aktualizovanou rétoriku Adolfa Hitlera po první světové válce, kterou nacistický Vůdce zdůvodňoval nutnost zbrojení Německa a následné anexe území cizích států, které vedlo k rozpoutání druhé světové války./ 2. Údajná nutná účinná pomoc Ruska jako "původní vlasti" obyvatelům sousedního státu Ukrajina ruské národnosti, před údajným "nesnesitelným národnostním útlakem"...... /Aktualizovaná aplikace Hitlerova zdůvodnění vynuceného záboru Sudet v roce 1938/.

Podle informací ČTK docházejících z Minska, po stále nekončícím celonočním jednání německé kancléřky, francouzského a ukrajinského prezidenta za demokratický Západ versus prezident Putin a ukrajinští povstalci ruské národnosti za imperialistické Rusko, je otázka ukončení krvavých bratrovražedných bojů na Ukrajině stále nejistá. Ukrajinský prezident Porošenko vyšel z jednací místnosti a médiím oznámil, že prezident Putin klade podmínky, které nejsou pro Ukrajinu přijatelné /čtvrtek 12. 2. 2015, 10:00  SEČ/.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#8 cepun123@gmail.com 2015-02-15 11:51
Daná analýza mi mnohem blíže sedí na Pornošenka-dopl něná o mnohonásobně potvrzenou bájivou lhavost.
Citovat
#7 zreo@seznam.cz 2015-02-14 11:53
Prosím diskutující aby zvážili svou účast v diskuzích s údajným inženýtem Pavlem Victorinem.

Tento web je český a naopak příjmení Victorin určitě české není. A vzhledem k tomu že tento jedinec často používá anglické výrazy (namátkou "pls"), pojímám podezření že možná ani pořádně česky neumí a že by dokonce mohl být nastrčeným zahraničním agentem, použitým k ovlivňování veřejného mínění v České republice.

Zvažte proto prosím, zda má smysl psát své názory na články této figurky pochybného původu.
Citovat
#6 damirr@volny.cz 2015-02-14 07:31
Články p. Victorina jsou buď psané pod sedativy, nebo je to duševně chorý člověk. Jinak si nedovedu představit tolik hloupostí z "pera" jmenovaného. Nebo se snad hodlá zviditelnit svoji absurdní hloupostí?
Citovat
#5 Alois Krejčí 2015-02-13 10:43
Kdo ohrožuje světový mír? Jednoduchá odpověď - lidé myšlení P. Victorina.
Citovat
#4 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-13 10:07
Pavel Viktorin: Mám pro vás návrh: Z vašich příspěvků bych u bývalého kolegy z kriminalistické ho ústavu nechal zpracovat váš psychologický profil a po vašem schválení by jsem ho uveřejnil na CFP. Je to určitě specialista na stejné úrovni jako vy, takže by jsem z toho neměl obavy. Dám mu to nějak anonymně, aby jste nemusel mít obavy, že by vás mohli zatknout za extremismus. OK????
Citovat
#3 Václav Hruš 2015-02-13 09:15
Převzato
Problémem u pokusu rozmlouvat s imbecilem je, že ten prostě není schopen pochopit cokoliv mimo jeho tupou realitu. Trpí kognitivní disonancí a je na to hrdý. Vlastně čím více jsou kognitivně dysfunkční, tím více jsou imbecilové oslavování jako silní. Imbecilové nemohou být osvícení; jejich ignorantský a křupanský způsob nazírání na svět je nepřístupný jakémukoliv jinému, dokonce i správnějšímu, pohledu. Skutečně, mají tělesnou averzi vůči korekci, což jen nadále zvyšuje jejich imbecilitu.
Citovat
#2 Jan Kopeček 2015-02-13 08:49
Zpočátku jsem si myslel, že je to nějaká recese nebo žert, ale ten pitomec to myslí opravdu vážně. Chtělo by to návštěvu sanatoria duševního zdraví. A to urychleně, možná ještě není pozdě.
Citovat
#1 zreo@seznam.cz 2015-02-13 08:30
Soudruhu Victorine, zreo@seznam.cz je můj mail. Mohl jsi mi napsat, už dlouho jsem si spolu nevyměnili pár řádek. Nezlobíš se že ti tykám, viď? Jako soudruzi si přece všichni tykáme. Jestli si o sobě myslíš, že soudruh nejsi, dovolil bych si poukázat na fakt, že komunismus je západním vynálezem,viz.v šeobecně známé školení a finanční podpora Trockého v USA a Lenina v Německu. Takže jsme soudruzi všichni. Je zbytečné se pokoušet proti mému tvrzení argumentovat, z dřívějška přece víš že tě utřu levou zadní. Kdykoli. Tvůj soudruh Jan Tomšů. Přikládám hezké video: https://www.youtube.com/watch?v=9Ui6AJO_9ME
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře