Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kde je vládce Kremlu?

Kreml minulý týden po spekulacích o zdravotním stavu ruského prezidenta Vladimira Putina zveřejnil fotografie z jeho jednání v předchozím týdnu a také ohlásil, že Putinova zrušená cesta do Kazachstánu z minulého týdne se uskuteční v pondělí 16. března.

Je to již druhý týden, co se ruský prezident Vladimir Putin naživo neobjevil v ruských médiích. Jeho nepřítomnost spustila lavinu spekulací. Není to poprvé, co se nejvyšší ruský představitel za podivných okolností „ztratil“. Boris Jelcin rád pil a díky slabému srdci často končil na nemocničním lůžku. Josef Stalin se zase v prvních deseti dnech po napadení Ruska německou armádou skryl ve své pracovně. O tom, že se také „opíjel jako mužik“ raději nemluvě.

  • kde-je-vladce-kremlu

Podobně dramatické zmizení zažili Rusové v roce 1991, kdy generální tajemník Sovětského svazu, strůjce perestrojky a kupodivu zásadní abstinent Michail Gorbačov, trávil dovolenou na Krymu.

Zastánci tvrdé sovětské linie, ke kterým patřil dnešní ruský prezident, jej zabarikádovali uvnitř jeho chalupy a odstřihli od veškeré komunikace. Veřejnosti pak ohlásili, že Michail Sergejevič „ze zdravotních důvodů“ už není schopen vést zemi. Souběžně s tím poslali do ulic Moskvy tanky. Přes jejich úsilí zabránit „chodu dějin“, se však Sovětský svaz „rozpadl jako domeček z karet“, v podstatě v důsledku pouhého zrušení tvrdé vnitrostátní komunistické cenzury a Gorbačovově vyhlášeném boji proti alkoholizmu, zásadně omezujícím dostupnost a konzumaci „ruského lidového nápoje“ - vodky.

Současný vládce Kremlu, oproti charakternímu a slunnému Gorbačovovi, „bumbá“ stejně rád jako Jelcin s připomenutím, že o Stalinovi v tomto ohledu raději ani nemluvě. Právě pokud jde o zmíněného proslulého sovětského komunistického diktátora, klinicky – těžkého alkoholika a paranoika, který zaslouženě získal primát „největšího vraha v dějinách“, současný ruský prezident vyhlásil jako perspektivní státní program „Obnovení slávy Ruska“ dosažené právě za Stalinovy hrůzovlády. Oproti Gorbčovovi, Putin vychytrale „ruský lidový nápoj“ dokonce třikrát po sobě výrazně zlevnil. Tím získal oproti strůjci neúspěšné perestrojky upřímnou širokou podporu „všelidových mas“. Putinem vyhlášený vládní projekt je docela zajímavý nejen z hlediska psychopatologie mysli Josipa Vissarionoviče, není – liž pravda?

Leč třeba říci, že Vladimír Vladimírovič k vytčenému cíli vykročil opravdu „mužně“. Vloni jednoduše zopakoval „know how“ Adolfa Hitlera, ohledně údajné „nutné pomoci soukmenovcům v Sudetech“, v Putinově aktualizované verzi – „občanům ruské národnosti kdekoliv ve světě“. Rázně a z hlediska mezinárodních dohod a práva zcela protiprávně, vůdce Kremlu zabral do té doby ukrajinský Krym a poskytl „bratrskou pomoc“ protivládním vzbouřencům na Ukrajině. Zároveň do sousedního státu trvale dodává cvičené příslušníky Rudé armády a ruskou nejmodernější těžkou vojenskou techniku, jakož i příslušnou „humanitární pomoc“ v podobě pohonných hmot do tanků, raketometů a obrněných transportérů, střeliva, ručních zbraní, a pod...
„Putinův Ovčáček“ - mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov, po zveřejněných mediálních spekulacích o špatném zdravotním stavu ruského prezidenta, přispěchal s uklidněním ruské a světové veřejnosti tvrzením, že zdraví Vladimíra Vladimiroviče je prý tak silné, jako proslulý stisk jeho ruky, kterým „dokáže lámat druhým ruce“.

Možná, že servilní Putinův mluvčí nic neví o údajném autizmu svého šéfa, diagnostikovaném „na dálku“ v USA, ale i kdyby to věděl a přední odborníci pracující pro Pentagon v tom zase měli pravdu, jako když pro Pentagon za druhé světové války rovněž „na dálku“ vypracovali trefný psychologický profil Adolfa Hitlera, nezpochybňovalo by to chválu na Putinův „mužný“ stisk ruky. Fyzická síla dlaně, respektive pevnost stisku ruky, se s žádnou neléčitelnou duševní poruchou pochopitelně nevylučuje.

Protože ale Kreml stále nečiní nejjednodušší a nejúčinnější, co by k zastavení fám o Putinovi učinit měl a mohl, pokud ovšem „Ovčáček ruského prezidenta“ nelže, a dosud neukázal pohřešovaného státníka naživo v TV, spekulace o důvodech Putinova zmizení nejen neustávají nýbrž každým dnem jich pochopitelně přibývá.

Z moskevské nemocnice nedávno přišel anonymní dopis, v němž jeden ze zaměstnanců tvrdí, že Putin měl infarkt. Objevily se také zprávy o tom, že ruští diplomaté houfně na základě příkazu z Kremlu opouštějí ambasádu v Londýně a do tří hodin prý chystají šokující oznámení. Rakouský deník Kurier informoval, že ruský prezident má fyzické zdravotní problémy a léčí ho prý rakouský ortoped. Jistý bývalý Putinův spolupracovník dokonce hovořil o státním převratu v Rusku. Také přišla zpráva ze Švýcarska, kde bývalá olympionička Alina Kabajevová prý porodila Putinovi dítě a ten jako zodpovědný otec byl u toho. Nic z toho se dosud ale nepotvrdilo.

Co z toho mohou usuzovat „usměvavé české bestie“/x/, mezi které sám sebe s hrdostí počítám?Poznámka: Jde o výstižný název pro naše předky, které po poznání české mentality použil Hitlerův zástupce v Protektorátu Reinhard Heydrich, zlikvidovaný československými parašutisty vyslanými z Londýna.

Z událostí hýbajícími současným Ruskem je zřejmé, že Putin o sobě nepřipustí zveřejnění jakékoliv lidské slabosti, byť dle autentické reportáže seriózní německé TV „Chlapák Putin“, o které jsem zde v minulém měsíci informoval stejnojmenným článkem, jich má „hned několik“, možná přesněji řečeno, dokonce „více než dost“.

Normálně uvažujícím lidem z celého světa nejen občanům ČR, je Putinova nadměrná ješitnost a nedůtklivost zcela zřejmá a i vzhledem k jeho podprůměrnému tělesnému vzrůstu, připadá poněkud komická. Českým „kremrolím“ /výstižný moderní výraz „českých bestií“ pro tuzemské prokremelské kolaboranty/, kteří se rekrutují z řad příslušníků KSČM a jejich neorganizovaných příznivců – voličů, ale psychicky postižený, s prominutím „skrček Putin“, připadá jako ohromně imponující osobnost, dokonce jej pokládají za „mírotvorce“ a „pevnou hráz proti neustálému americkému nebezpečí“.
Slabomyslná bezbřehá úcta k Vůdcům a paranoidní obsedantní zášť vůči USA, která je dojemně shodná u nacistů jako u komunistů, je pro demokraticky cítící občany světa, v ČR tedy pro „usměvavé české bestie“, nepochopitelná.

Protože se již ze strany Kremlu naštěstí nemusíme obávat nového přepadení a okupace, je rétorika „kremrolí“ spíš komická. Nezapomínejme ale, že se „kremrolím“ můžeme klidně smát pouze díky záštitě NATO a USA!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 zreo@seznam.cz 2015-03-16 21:54
Ing.Pavel Victorin, UK

Zmeškal jsi hovor. Po celou tu dobu jsi si o něj dělal starosti, Vladimír Putin si čistil hlavu na mé staré zemědělské usedlosti, která je skryta uprostřed našich nejmenovaných divukrásných hor. Říkal jsem mu:"Vladimíre Vladimíroviči, zavolej tomu Pavkovi! Víš jak je úzkostlivý, bude se o tebe strachovat!" Vladimír souhlasně přikývl, vytáhl mobil, pohlédl na něj, pak povytáhl obočí a natočil displej tak, abych na něj viděl. Na displeji ani čárka! No jasně, usedlost je mimo dosah všech mobilních sítí!

Následovalo ticho které by se dalo krájet. "Vladimíre Vladimíroviči, co budeme dělat?"sklesle jsem zašeptal..

Vladimír zachoval ledový klid. Otevřel okno a z plna hrdla zvolal:"Pavka Viktorinovič, alloa!!!"
Citovat
#5 dugat.jan@gmail.com 2015-03-16 21:29
A ešte k tej vašej "chytrej" paralele medzi Krymom a sudetmi. Odporúčam pozrieť na lidovkách rozhovor Petry Procházkovej s bývalým zamestnancom ruskej odnože rádia slobodná európa p. Babickým.
Ani jeden z vyššie menovaných nepatrí ku kremroliam...
Len aby ste nestratili ilúzie.
Čuus!
Citovat
#4 dugat.jan@gmail.com 2015-03-16 21:23
Pán Victorin. Vaše články mi pripomínajú slohové práce najzanietenejší ch zväzákov. Hlavne ten o vítaní amerických vojakov. Ďakujem CFP za to, že uverejňujú aj vaše príspevky,asi vypočuli moje želanie o humoristickú prílohu. Neveril som, že takí zaslepenci existujú a stále tomu nedokážem uveriť aj po prečítaní niekoľkých vašich príspevkov. Poradím vám - skúste ísť na stránky sme.sk, tam si môžete honiť ego s vami podobnými týpkami. z cfp ale určite neodchádzajte, vaše drísty by mi chýbali.
S pozdravom
hrdá kremrole Jano.
Citovat
#3 jiri.pokorny@seznam.cz 2015-03-16 14:45
Deprivant, psychopat, dement, idiot a naprostý ubožák. Kromě jiného však hezky česky : ZMRD.

Už jsem ti říkal, debile, že v KSČ jsem nikdy nebyl, . Ty se považuješ za "usměvavou bestii", ale jsi obyčejné pako, kterému možná pánbůh dal "prořízlou držku", ale rozum jaksi zapomněl. Šklebit se můžeš, jak chceš, umřeš bezesporu s úsměvem idiota a tu bezbřehou blbost z tebe vytlačí až zem. I když, demente, nejhorší smrt, je smrt vyděšením ! A to tě zcela určitě čeká. Protože pokud nenatáhneš brka hodně brzy, budeš brzy tak vyděšenej z toho, co za nedlouho začne, že si raději už teď zavaž nohavice, aby ti to neteklo doma na koberec.
Citovat
#2 tomkacenka@centrum.cz 2015-03-16 13:22
Opravdu aktuální článek pane Victorine:-)))) . Jste opravdu k smíchu. Chytnete se vždycky nějaké americké propagandy a pak na to dojedete a zesměšníte se tu před všemi. Ještě že vám tyto články které ukazují vaší neskutečnou blbost na CFP vydávají. Asi vědí co dělají!!!!
Citovat
#1 damirr@volny.cz 2015-03-16 12:59
VYHOĎTE UŽ TOHO VOLA VICTORINA. VŽDYŤ TO NENÍ NORMÁLNÍ, ABY TADY ZVRACEL TY SVOJE BLUDY CHORÉHO MOZKU!
VICTORINE, IDIOTE, BĚŽ SE KONEČNĚ LÉČIT!
TO TI NESTAČILO, ŽE TĚ VYHODILI NA LIDOVKÁCH A TAK JSI VLEZL SEM OTRAVOVAT SLUŠNÉ LIDI?
JSI JAKO OSINA V ZADKU, TROUBO.
TOBĚ ZŘEJMĚ NEDOCHÁZÍ, ŽE NA TY TVOJE ŽVÁSTY NIKDO NENÍ ZVĚDAV, ALE ZA TO MŮŽE TEN TVŮJ UBOHÝ MOZEK. CHOVÁŠ SE JAKO PRIMITIV.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře