Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mladí nečtou

V případě, že nechceme být pouze laciným a druhořadým výrobním faktorem, a to bezpochyby nechceme, tak se musíme soustavně učit a rozvíjet své vědomosti dále, nejlépe celý život.

Obyvatelstvo naší země, bez všeobecného rozhledu, pak totiž pouze směřuje k úpadku a stává se z něj nic nemyslící dav obyčejných konzumentů. Podívejme se na současnou mládež, která s chutí flámuje, holduje alkoholu, anebo se někde poflakuje.

  • mladi-nectou

 

Kdysi se knihy vydávaly ve stotisícových nákladech  a nyní je náklad značně menší, třeba jen v řádu tisíců. Lidé upřednostňují sledování televize, poněvadž je to tolik intelektuálně nezatěžuje a odpočinou si u toho. Mnohokrát ani nevědí, co vůbec sledovali. Vše výše zmíněné tvoří půdu pro různé podvodníky a podvodníčky, které profitují z toho, že lidé nejsou dostatečně obeznámeny, na příklad, s finančními záležitostmi. Nemají prostě základní přehled a dostatečnou ekonomickou gramotnost.

V dnešní době se příliš nečte. V módě jsou především tablety, notebooky, herní konzole a další. To je holý fakt. Vztah ke knihám se musí budovat už od dětství a já si nedovedu představit, že bych nečetl vůbec, četl pouze povrchní literaturu, anebo vše nahradil sledováním bezduchých seriálů, a to často bez jakékoliv myšlenky.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře