Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Z Ukrajiny již uprchlo více než 3,5 milionu uprchlíků.

Před pár měsíci se Putin s Lukašenkem snažili destabilizovat některé země EU pár tisíci uprchlíky z Blízkého východu. Tenkrát jim to nevyšlo.

Pak Putin napadl Ukrajinu a nějak moc rychle nepostupuje, tvrdí naši bezpečnostní "analytici". Místo toho ostřeluje a bombarduje ukrajinská města a otevírá "humanitární koridory" pro civilisty. Někteří naši analytici sice tvrdí, že je v koncích, ale já se obávám, že by to mohl být i záměr.

  • z-ukrajiny-jiz-uprchlo-vice-nez-3-5-milionu-uprchliku

V Ukrajině je již přes 10 milionů tzv. vnitřních uprchlíků a přes 3 miliony lidí uprchlo do zemí EU, což začíná některým zemím, včetně té naši, způsobovat značné problémy.

Když se těch deset milionů dozví, že jejich krajané se v EU mají celkem dobře, vydají se na cestu za nimi. A Ukrajina má cca 40 milionů lidí. Se zvyšující se úrovní bombardování bude růst i číslo uprchlíků, kteří se vydají do EU.

Všem uprchlíkům budeme muset zajistit ubytování, dávky, zdravotní pojištění, školní docházku, předškolní péči pro děti, kurzy jazyka, sociální starostlivost pro starší a další dávky a příspěvky na vše...

A to současná rozpočtově odpovědná vláda propadá panice již nyní při počtu 200-300 tisíc uprchlíků. Ale co až jich u nás budou 2-3 nebo i víc milionů.

Zdá se, že vedlejším produktem Putinovy války na Ukrajině, by mohla být destabilizace EU prostřednictvím válečných uprchlíků z Ukrajiny.
Bohužel v tomto případě platí přímá úměra: Čím víc zbraní pošleme na Ukrajinu, tím víc uprchlíků, o které se budeme muset postarat, k nám dorazí.

A zatímco Rusové budou trpět jako koně bez Versaceho, Dolce & Gabbana a hamburgerů od McDonalds (pozn.: budou muset jíst jenom ten "odporný" BurgerKing) nám se pomalu ale jistě rozpadne sociální, zdravotní a školský systém a zvednou se o stovky procent ceny všeho včetně daní, aby to "hrdinství ukrajinského lidu" bylo z čeho zaplatit.

Ale abych nekončil tak pesimisticky:

Ukrajinci již mají takový vtip (průpovídku), že poté co Ukrajinci vzdorují Rusku už dva týdny, požádalo NATO o vstup do Ukrajiny.

Parafrázujeme-li trochu tento nový ukrajinský vtip mohli bychom dostat asi tohle: Nechtěli jste nás hned přijmout do EU a NATO, tak se do té vaši EU a NATO rovnou nastěhujeme.

Když Západ (potažmo USA) nezasáhne a Ukrajinu obětuje a my v EU zvládneme mnohamilionovou imigrační vlnu z Ukrajiny (pozn. na úkor snížení naši životní úrovně), mohlo by to nakonec skončit i takhle: Rusové získají Ukrajinu a Ukrajinci budou konečně v Evropské unii i v NATO.

A Evropská unie by získala desítky milionů pracovitých Slovanů. Nakonec, čím víc Slovanů v EU tím lépe i pro EU, protože tito Slované, když přestanou bojovat, by na dávkách dlouho nezůstali.

Na rozdíl od jiných imigrantů z jiných částí světa, kteří k nám místo své chuti k práci a snahy o integraci importují svou netolerantní, násilnou a totalitní ideologii a nenávist ke všemu evropskému a bělošskému. Tedy kromě evropských dávek a sociální pomoci...

A EU by s desítkami milionů ukrajinských uprchlíků, přešla chuť vítat každého komu je v Africe či na Blízkém Východě trochu víc teplo, má malou mzdu nebo by chtěl bílou "manželku". A nás by konečně přestali buzerovat, že se jen vezeme a vyjídáme pouze třešničky na eurounijním "dortu"...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře