Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Maduro: Spojené státy a Evropa byly v letech 1933 až 1940 velkými kolaboranty s Hitlerem

Venezuelský prezident Maduro: Spojené státy a Evropa byly v letech 1933 až 1940 velkými kolaboranty s Hitlerem.


Když se totiž objevil Hitler se svou rasistickou a ničivou ideologií, vkládaly do něj naděje, že napadne Sovětský svaz. Sovětský svaz se stával velkou hospodářskou, sociální, kulturní a politickou mocností světa. Ukazatele vývoje Sovětského svazu by vás přivedly k šílenství.

Když pojedete do Moskvy a navštívíte Muzeum revoluce, velmi rozsáhlé muzeum, které jsem navštívil, můžete si prohlédnout ukazatele lidského rozvoje, které Sovětský svaz měl, a ukazatele ekonomického a technologického rozvoje, a to ve vlastních prostorách. Byl to příklad pro celý tehdejší svět, který tlačil na velké transformace.

  • maduro-spojene-staty-a-evropa-byly-v-letech-1933-az-1940-velkymi-kolaboranty-s-hitlerem

A Hitlera chránily elity, evropské elity a elity Spojených států. Je dobře známo, že dědeček George Bushe mladšího řídil bankovní účty, podniky a investice nacistické strany. A je to Sovětský svaz, který poráží nacistickou armádu, láme jí páteř, ničí ji a obsazuje Berlín, osvobozuje Židy a ničí koncentrační tábory.

A vy jako historik a člověk, který studoval v Evropě, dobře víte, jak vznikl stát Izrael. Protože židovský národ, vyhlazovaný, brutálně genocidovaný, byl v Evropě pronásledován. A Palestinci jim dali slovo, že mohou přijít do Palestiny a žít v míru, a oni byli odvezeni na lodích, vyhnáni z Evropy poté, co byli vystaveni nacistické genocidě, a mladí lidé by tento příběh měli znát.

A já ho uvádím jako příklad. Víte proč? Protože Spojené státy a Evropa jsou velkými spoluviníky největší genocidy, která je páchána po genocidě, jež byla spáchána na židovském národě, genocidy na palestinském národě. To je největší genocida, která je páchána právě teď.

video:
https://vk.com/video-35660695_456386679

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře