Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hugo Chávez Spojené státy z toho, že způsobily zemětřesení na Haiti, neobvinil

  • hugochavezxx
Věčný otloukánek zejména soukromých médií venezuelské provenience, ale i západních sdělovacích prostředků venezuelský prezident Hugo Chávez opět dostal nařezáno, když údajně obvinil Spojené státy z toho, že za pomoci systému HAARP použily proti Haiti tektonickou zbraň, a způsobily tak obrovské zemětřesení, aby tuto zbraň otestovaly na svou primární kořist - nepoddajný Írán.

Španělský list ABC, který přišel s touto zprávou, podle zdroje The Anti Press vycházel z obskurního zdroje - webové stránky venezuelského státního televizního kanálu VIVE Television. Veškeré následující výroky přisouzené Chávezovi a zbrani testované na Haiti startovaly do celého světa právě z tohoto webu, ačkoliv sám Chávez nic takového nikdy neřekl, uvádí The Anti Press.

Každá špinavost vůči Chávezovi se vždycky hodí a fáma je okřídlenější než pravda. Autor publikace The Pirates of the Caribbean:Axis of Hope, pákistánský autor žijící v Londýně Tariq Ali v jedné kapitole uvádí různé termíny, jimiž opoziční venezuelská média demokraticky zvoleného prezidenta titulovala: opice, mestico, Mussolini a nezbytný Hitler... Fantazie je však nepřemožitelná a můžeme se jen těšit na to, co zas ta „opice" z Caracasu provede...

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře