Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Záhadný Donbaský trojúhelník – díl třetí aneb komu straší ve věži?!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Ukrajinský ministr obrany Valerij Heletej, který není nikým jiným, než bývalou podržtažkou a osobní gorilou nynějšího prezidenta Ukrajiny Petro Porošenka, pronesl další „důvěryhodnou“ zprávu týkající se údajného ruského vměšování do ukrajinského konfliktu.

  • zahadny-donbasky-trojuhelnik-dil-treti-aneb-komu-strasi-ve-vezi

Podle tohoto vojenského génia použila ruská armáda taktické jaderné zbraně a udeřila hned dvakrát atomovou silou proti luhanskému letišti, které kontrolovala ukrajinská armáda. Tato zpráva je natolik fascinující, že je nutné ji připsat k dalším nepochopitelným jevům, které se dějí v záhadném Donbaském trojúhelníku, protože tyto atomové výbuchy nikdo nezaznamenal z žádné družice, nestoupla radiace a ukrajinská armáda, která údajně hrdinně bránila ono letiště, dokud nebyla konfrontována s ruskou atomovou zbraní, nebyla dvojicí atomových výbuchů zničena, ale zřejmě pod ochranou mimozemského silového pole pouze takticky ustoupila.

Je velice zajímavé, že tito záhadní mimozemšťané, kteří se v Donbaském trojúhelníku zřejmě velice často vyskytují a způsobují mnoho nevysvětlitelných jevů a záhad, které jsem popsal ve dvou předchozích pojednáních, podle jakéhosi pouze jim známého klíče, pomáhají pokaždé jiné straně tohoto konfliktu, takže nikdy není možné předem říci, ve prospěch koho vlastně zrovna udeří.

Záhadnost a síla těchto jevů stále stoupá a svět by se měl možná začít bát, aby se věci nevymkli kontrole a podobné události se nezačali dít také třeba v Kyjevě, Berlíně, Praze, nebo jinde ve světě. Máme se začít připravovat na možné katastrofy a záhady, které se mohou začít kdykoli z ničeho nic dít všude kolem nás, nebo je konečně načase si přiznat, že ukrajinský prezident a členové ukrajinské vlády celou dobu pouze účelově lžou a mlží kdykoli se jim to hodí a žádní mimozemšťané neexistují. Všechny ty neviditelné ruské tanky, virtuální atomové výbuchy a anomálie způsobující nefunkčnost družicových systémů jsou způsobené tím, že pánové Porošenko, Heletej, Jaceňuk a spol. jsou prachobyčejní lháři, nebo jim, prostě jak se říká, straší ve věži a tomu co tvrdí opravdu věří.

Člověk by se tomu celému mohl od srdce zasmát a poklepat si na hlavu, jenže ono to bohužel k smíchu není. Díky šílenství a lžím ukrajinského prezidenta a pučistické kyjevské vlády již totiž zemřelo příliš mnoho nevinných dobrých lidí!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře