Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tak už se „sluníčkáři“ konečně probuďte, jen zrůdy hází děti přes ostnatý drát!

Hodnocení uživatelů:  / 53
NejhoršíNejlepší 

Koho to vy „pravdoláskou“ přetékající naivkové obhajujete? Lůzu necenící si životů svých vlastních dětí, která přišla vyžrat bohaté evropské státy jako hejno kobylek?!

Uvědomte si milí „sluníčkáři“, že tito migranti nemají žádné právo dožadovat se násilím vstupu na území jakéhokoliv jiného svrchovaného státu! Co je to za sběř, když používá vlastní děti jako zbraně, které hází na policisty bránící svou zemi?! Těm dětem v Srbsku žádné nebezpečí života nehrozilo, jakákoli výmluva, že jim tím snad chtěli nějak pomoci, nebo je před něčím zachránit nemůže obstát! 

  • tak-uz-se-slunickari-konecne-probudte-jen-zrudy-hazi-deti-pres-ostnaty-drat

Uvědomte si, že každý suverénní stát, má právo si sám rozhodnout koho vpustí, nebo nevpustí na své území a že Maďaři nedělají nic jiného, než že požadují dodržování platné evropské legislativy a maďarských zákonů! 

Uvědomte si, že tito „uprchlíci“ jsou z velké části mladí, dobře stavění muži, kteří místo aby zůstali doma a pomohli svým spoluobčanům bojovat proti teroristům z IS, raději táhnou bez rizika a bez práce vyžrat Evropu! 

Uvědomte si, že oni nechtějí zůstat v bezpečí “chudších“ evropských zemí a pomoci je zvelebovat svým intelektem, nebo prací! Oni chtějí jen do těch nejbohatších zemí EU a plánují zneužívat jejich sociální systém a vysát jejich bohatství až do samého dna! 

Uvědomte si, že zatímco někteří z nich přišli v uvozovkách pouze vysávat Evropu, část z nich, kteří jsou členové IS, nebo jiných extremistických islamistických organizací přišla do Evropy rozsévat chaos a smrt, jako předvoj velké islámské armády, která jak oni věří, jednou dobude celý svět! 
Uvědomte si, že většina slušných muslimů zůstala doma, nebo poblíž hranic, protože jako každý normální člověk milují vlastní zem a buď bojují, aby jejich děti vyrůstali svobodně ve svém vlastním státě, nebo aspoň čekají někde blízko na to, až bude možné se vrátit zpět domů! 

Uvědomte si, že svou naivitou pomáháte plánům těch, co sedí na svých teplých židlích v Bruselu a Washingtonu, kteří jsou za celý tento novodobý exodus přímo zodpovědní a kteří nesou vinu jak za vznik Al Kaídy v minulosti, tak Islámského státu, který v současnosti používají k destabilizaci jim nepohodlných režimů a zemí! 

Uvědomte si, že ti samí lidé, kteří jsou zodpovědní za rozvrat Blízkého východu, nyní plánují vyvolat v Evropě chaos a rasovou nesnášenlivost, aby pak mohli Evropu „zachránit“ tím, že utáhnou šrouby, omezí na minimum pravomoci jednotlivých členských zemí a vybudují jednotnou evropskou armádu a vládu, která bude prodlouženou rukou těch opravdových pánů tahajících za nitky z USA! 

Uvědomte si, že my ostatní uděláme vše proto, aby naše země zůstala svobodnou a nezávislou zemí Čechů, Moravanů a Slezanů a každý, kdo by chtěl naší zemi zaprodat, nebo vydat všanc k vyrabování někomu zvenčí, bude v očích vlastenecky smýšlejících občanů opovrženíhodným vlastizrádcem! 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře