Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tak co tedy s těmi muslimy?!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

V prvé řadě je třeba zastavit jejich masovou Evropskou unií řízenou migraci do našich zemí. Francouzi ze sebe nyní dělají oběti, ale jsou jednou ze zemí, která tento nesmysl masově podporuje! Pokud mají ve své zemi několik desítek procent muslimů, přičemž jim je úplně jedno, že většina z nich vyznává právo šaría, nemohou se divit, že nějaký jejich přitroublý karikaturista, který si myslí, že je jeho právo urážet a zesměšňovat koho se mu zachce, narazí a skončí s kulkou v hlavě!

 

 

  • tak-co-tedy-s-temi-muslimy

Viníkem této tragédie jsou sami Francouzi a bruselské ústředí EU, kde důležití neduživí úředníčci žijící v přepychových čtvrtích a nemající žádné reálné představy o skutečném životě vymýšlí a schvalují zákony, z nichž má prospěch a zisk horních deset tisíc, kterým věrně a servilně slouží. Nechci, aby si někdo myslel, že uznávám nějakou kolektivní vinu všech muslimů, protože je to hloupost a křesťané nebyli ještě nedávno o nic lepší, naposledy se katolická církev dopustila hrozných věcí, když podporovala a spolupracovala s německými nacisty, kteří chtěli půl Evropy vyhladit a zbytek zotročit, o předchozích excesech, jako jsou křižácké výpravy, nebo inkvizice ani nemluvě.

Takže co s tím?

Řešení je jednoduché, jen si nedělám naději, že by s ním naši papalášové souhlasili. Stačilo by, zeptat se každého Araba, který by projevil přání žít z nějakého důvodu v Evropě, zda je muslim a pokud odpoví, že ano, položit mu otázku, zda uznává právo šaría. V případě, že odvětí, že ano, mu vysvětlit, že právo šaría je v rozporu s evropským právním řádem a jeho žádost okamžitě zamítnout. Totéž by se mělo udělat i u muslimů, kteří již v evropských zemích žijí. Stačilo by vytvořit komise, které by si zvali již zde žijící muslimy a položit jim tam stejnou otázku. V případě kladné odpovědi takového muslima okamžitě vykázat. Jednoduché a jediné funkční řešení současné situace, leč kvůli lidem co nám v současnosti vládnou a jejich imperiálním plánům a choutkám nereálné.

Každá mince má však dvě strany! Nelze odsuzovat za něco druhé a činit jim to samé, nebo ještě něco horšího! Je „svatým“ právem muslimů si vládnout ve svých zemích podle svého a stejně jako my máme právo odmítnout sdílet společný prostor s někým, kdo vyznává právo šaría, mají oni právo odmítnout ho u nich doma sdílet s tím, kdo se jím neřídí!

Tím se dostáváme konečně k samotnému jádru problému, kterým je arogance a nafoukanost západní civilizace, která je přesvědčená, že může jiným kulturám silou diktovat své hodnoty v zemích s jinou kulturou a náboženstvím. Jistým morálně zvrhlým způsobem lze uznat právo muslimských džihádistů vraždit Američany a Evropany, jako odpověď na zvěrstva, které v jejich zemích páchají naše profesionální žoldácké armády. Nečekejte toleranci, lásku, nebo pochopení od lidí, které zotročujete a vraždíte! To, že spoušť samopalu jste nestiskl osobně, neznamená, že nenesete na tom, co se děje v jejich zemích, žádnou vinu!

Většině lidí je totiž vraždění muslimů a okupace jejich zemí našimi vojsky úplně jedno a tím, že volí do čela země lidi, kteří k takovým zvěrstvům dávají rozkazy, se stávají spoluviníky. Hodně zjednodušeně, leč pravdivě řečeno, všichni Evropané volící strany souhlasící s účastí jejich země ve vojenském paktu NATO, který společně s americkou armádou vraždí muslimy v jejich vlastních zemích, jsou tak trochu vrahy všech těch nevinných žen a dětí, jejichž zohavená tělíčka oplakávají jejich rodiny po každém bombardování bezpilotních dronů vyslaných západní civilizací vraždit východní lid.

Dokud nám nedojde, že tím koho volíme a komu dovolíme vládnout, neseme spoluzodpovědnost za to, co činí naši politici a armády druhým, nemůžeme čekat, že se dočkáme pochopení a míru od těch, které necháváme v klidu a míru od stolu s vepřo-knedlo-zelem vraždit!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře