Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Svatoplukovy pruty.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Již nějakou dobu se mi honí hlavou myšlenka o třech Svatoplukových prutech a o tom, jak vysvětloval tento moudrý vládce svým synům, že pouze pokud budou držet vždy spolu a bojovat proti nepřátelům společně a jednotně, nebudou nikdy přemoženi stejně jako nelze zlomit tři spojené pruty, ale že pokud se budou malicherně přít a hádat mezi sebou, budou nakonec poraženi tak snadno, jako lze zlomit každý jednotlivý prut bez těch dvou ostatních.

  • svatoplukovy-pruty
Proč to všechno vůbec říkám? Protože si myslím, že je načase zanechat žabomyších sporů mezi třemi nejaktivnějšími skupinami PŘÁTEL RUSKA a zapomenout na staré rozpory a hádky, které v samé své podstatě vlastně vůbec nejsou důležité. Můžeme mít na některé věci a události rozdílné úhly pohledu, ale to neznamená, že společně nemůžeme tvořit koalici proti našim opravdovým nepřátelům, kterými jsou nacisté, fašisté a tajná společenství oligarchů a některých západních politiků usilujících o globální ekonomickou nadvládu a jejich NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD (NWO).

Zapomeňme proto na rozpory, podporujme se navzájem v našich aktivitách a akcích, přestaňme se navzájem urážet a osočovat a spolupracujme na našem společném dílu. Pokud to někteří z Vás nedokáží, asi jsou jim jejich osobní zájmy milejší než konečné vítězství svobody a pokroku nad diktaturou a tmářstvím přicházejícím z Washingtonu. Já osobně se zavazuji k podpoře jakékoli akce ostatních dvou skupin a omlouvám se všem, které jsem v minulosti, byť třeba jen v reakci na něco, co bylo mířené proti mě verbálně napadl a urazil.
Doufám, že ostatní pochopí tak jako Já co je opravdu důležité a ocení mou nabídku spolupráce a míru pro dobrou a důležitou věc.

https://www.facebook.com/groups/pratele.ruska.v.cr/

https://www.facebook.com/groups/481483325286286/

https://www.facebook.com/groups/pratele.ruska/

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře