Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Studentský“ náhradní 17 listopad, aneb „pravdoláskaři“, muslimové a Ukrajinci v akci!

Údajně apolitické uctění památky výročí hned dvou 17 listopadů studenty se neslo v duchu rudých trenýrek, ukrajinských praporů, muslimských lží a nenávisti k prezidentovi Zemanovi a Rusku!

Podivnou směsku ukrajinských majdanistů, vlastní nadřazeností si jistých študáckých blouznivců, co nemají ani páru o skutečném životě, zhrzených rektorů a muslimů vykřikujících, že za všechno, včetně pařížských atentátů může Rusko, spojovala společná nenávist vůči prezidentovi České republiky Miloši Zemanovi a prezidentovi Ruské federace Vladimíru Putinovi!

Tak se stalo, že Prahou táhl údajně „studentský“ průvod, který oslavoval akci organizace Ztohoven, která ilegálně pronikla do veřejnosti nepřístupných částí Pražského hradu a zostudila naší zemi vyvěšením obřích trenýrek nad symbolem naší nezávislosti a státnosti, kde v čele průvodu vlála dvojice ukrajinských vlajek, přestože na Ukrajině je u moci vláda, ze které se většina jejich členů dostala k moci násilným pučem, za pomoci neonacistických organizací a vede téměř dva roky vojenskou akci proti civilistům, kteří se jim odmítli podrobit.

  • studentsky-nahradni-17-listopad-aneb-pravdolaskari-muslimove-a-ukrajinci-v-akci

Dalšími „studentem“ byl předseda jakési muslimské organizace v České republice, který při svém projevu na Václavském náměstí (kam tento tragikomický průvod dorazil z Albertova), odhalil všem tajným službám celého světa převratnou novinku, na kterou zatím, kromě něj nikdo jiný nepřišel, že za všechno zlo světa, včetně atentátů v Paříži, nemůže nikdo jiný, než Ruská federace a její prezident. Pokud si tedy zatím tajná služba ve Francii, nebo kdokoli jiný myslel, že na vině jsou muslimové vyznávající radikální formu islámu, hrozně se mýlil a „muslim z Kavkazu všem konečně na Václaváku otevřel oči“. 

Nebudu tu rozebírat všechny řečníky, kteří na Albertově, během průvodu, nebo na Václaváku chrlily špínu na našeho a ruského prezidenta a zabývat se dopodrobna všemi těmi „zvratky“ co jim šli z úst, už to udělala celá řada jiných autorů. 

Chci pouze, aby lidem došlo, že lidé jako tito „studenti“ udělají cokoli, pokud někdo zastává jiné názory, než ty, které jsou schválené Washingtonem, nebo Bruselem. Lidé jako jsou oni, nikdy nebudou respektovat názory a vůli lidu, demokracii uznávají jen tehdy, když volby vyhrají lidé z jejich středu a pokud v nich zvítězí někdo jiný, považují to za tragédii a chybu a odmítají to respektovat! 

Jejich nadutost a arogance je bezbřehá a všichni ti „pravdoláskaři“, islamisté a rusofobové, když se jim něco nelíbí, jednají jako fašisté, kteří považují sami sebe za elitu, která má právo vládnout a všichni, kdo k nim nepatří, jsou podle nich jen nějací podlidé a tupá svoloč! 

No, nejsou první, kdo si to o sobě myslí a vůbec se jim vlastně nedivím, že lidé jako oni nemají rádi Rusko, nebo osobnosti, jako jsou prezidenti Zeman a Putin… 


Ladislav Kašuka.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře